515 550 650 (Po-Pá 8-18)
Oblíbené 0
Filtrovat a řadit

Zimní dovolená v Považie

V kraji, kterým protéká řeka Váh, je rozhodně co objevovat. Na svazích hor vás čeká řada skiareálů a v údolí najdete hned několik měst proslulých svými termálními lázněmi. Milovníci historie určitě budou chtít navštívit Trenčianský hrad, romantici si na své přijdou v Súlovských skalách. Poznejte krásu Bílých Karpat ze strany našich sousedů!

×zrušit filtry
zobrazeny 2 slevy

Zimní pobyty v Považie se slevou

Dovolenou v zimě v Považie si užijí milovníci odpočinku i sjezdového lyžování. Svahy pohoří Javorníky nabízí vyžití pro začátečníky i pro zkušené lyžaře. Pokud ale máte v zimě raději klid a hledáte místo, kde setřesete pracovní stres, vyzkoušejte termály v Trenčianských nebo Rajeckých Teplicích. Zimní dovolenou v Považie si užije opravdu každý!

ikonka slevyUmožňujeme jednotlivcůmdvojicím i rodinám trávit zimní dovolenou v Považie. Vaše spokojenost je pro nás nejdůležitější. S výběrem pobytů vám rádi poradíme včetně rezervace v cizím jazyce.

ikonka slevyU nás máte jistotu nejlepších cen. Pokud se stane, že úplně stejný pobyt najdete před nákupem u nás jinde levněji, nabídneme vám tento pobyt za danou cenu a s bonusem 100 Kč ve formě kreditů pro další nákup.

ikonka slevyNakupujte bez rizika. Pokud zjistíte, že vám nevyhovuje termín nebo podmínky pobytu, můžete nevyužitý voucher vrátit. Kontaktujte nás do 15 dnů od zaplacení hor a my vám vrátíme celou uhrazenou částku.