515 550 650 (Po-Pá 8-18)
Oblíbené 0
Filtrovat a řadit

Zimní dovolené na Slovensku

Pokud si chcete užít super lyžování a zároveň mít možnost odpočinout si v léčivých termálních pramenech, zvolte pro dovolenou v zimě Slovensko. Zdejší horská střediska se totiž směle vyrovnají těm alpským, ale navíc se tu v pohodě domluvíte. A po náročném dni na svahu rovnou do bazénu s horkou vodou nebo do vířivky, odkud se budete kochat pohledem na zasněžené horské stráně? To je zážitek, na který rozhodně nezapomenete!

×zrušit filtry
zobrazeno 12 slev

Zimní pobyty na Slovensku se slevou

Synonymem pro zimu na Slovensku je určitě lyžování ve Vysokých Tatrách nebo v Malé Fatře. Neomezujte se ale jen na horská střediska. Slovensko se pyšní řadou termálních lázní, jejichž návštěva je právě v zimě úžasným zážitkem. Vyzkoušejte jeden z našich pobytů se slevou!

ikonka slevyUmožňujeme jednotlivcůmdvojicím i rodinám trávit zimní dovolenou na Slovensku. Vaše spokojenost je pro nás nejdůležitější. S výběrem pobytů vám rádi poradíme včetně rezervace v cizím jazyce.

ikonka slevyU nás máte jistotu nejlepších cen. Pokud se stane, že úplně stejný pobyt najdete před nákupem u nás jinde levněji, nabídneme vám tento pobyt za danou cenu a s bonusem 100 Kč ve formě kreditů pro další nákup.

ikonka slevyNakupujte bez rizika. Pokud zjistíte, že vám nevyhovuje termín nebo podmínky pobytu, můžete nevyužitý voucher vrátit. Kontaktujte nás do 15 dnů od zaplacení hor a my vám vrátíme celou uhrazenou částku.