515 550 650 (Po-Pá 8-18)
Oblíbené 0
Filtrovat a řadit

Zimní dovolená Polsko

Milujete procházky po městech, kde na vás na každém kroku dýchá historie? A už jste navštívili Krakov a Wroclav, nejkrásnější historická města v Polsku? Pokud ne, klidně se tam vypravte už v zimě. Užijete si atmosféru starých uliček, majestátnost hradu Wawel i dalších památek pod popraškem sněhu, který jejich kouzlo ještě umocňuje. V naší nabídce navíc najdete skvělé ubytování s možností wellness, takže si po dni stráveném procházkami budete moci výborně odpočinout.

×zrušit filtry
zobrazeno 0 slev

Litujeme, ale nenašli jsme, co právě hledáte.

Pokračovat můžete na úvodní stránku nebo si můžete vybrat některý z následujících pobytů nebo zájezdů.

Zimní pobyty v Polsku

Vyjet si na poznávací zájezd k našim sousedům můžete klidně i v zimě. Vyhnete se tak davům turistů, kteří se do oblíbených destinací nahrnou v letním období. Navštivte třeba královskou Wroclaw, přezdívanou polské Benátky, nebo Krakow, který je právem zapsán na seznam UNESCO. Dovolenou v zimě v Polsku si můžete zpříjemnit pobytem v některém z luxusních hotelů s wellness zařízením, který si u nás můžete zakoupit s velkou slevou!

ikonka slevyUmožňujeme jednotlivcůmdvojicím i rodinám trávit zimní dovolenou v Polsku. Vaše spokojenost je pro nás nejdůležitější. S výběrem pobytů vám rádi poradíme včetně rezervace v cizím jazyce.

ikonka slevyU nás máte jistotu nejlepších cen. Pokud se stane, že úplně stejný pobyt najdete před nákupem u nás jinde levněji, nabídneme vám tento pobyt za danou cenu a s bonusem 100 Kč ve formě kreditů pro další nákup.

ikonka slevyNakupujte bez rizika. Pokud zjistíte, že vám nevyhovuje termín nebo podmínky pobytu, můžete nevyužitý voucher vrátit. Kontaktujte nás do 15 dnů od zaplacení hor a my vám vrátíme celou uhrazenou částku.