515 550 650 (Po-Pá 8-18)
Oblíbené 0
Filtrovat a řadit

Zimní dovolená v Maďarsku

Zima je dlouhá a už jste unavení z lezavého chladu po ránu, inverzního počasí a ledovky na silnicích? Pomůže vám změna prostředí! Vypravte se za teplem a odpočinkem do ráje termálních koupališť, do Maďarska. Zdejší léčivá voda zažene všechny vaše neduhy a při uvolňujících wellness procedurách vypustíte z hlavy běžné starosti.

×zrušit filtry
zobrazeno 33 slev

Zimní pobyty v Maďarsku se slevou

Maďarsko je zemí, kde snad každé větší město má vlastní termální pramen. A i když je hlavní lázeňskou sezónou léto, atmosféra v zimě má svoje neopakovatelné kouzlo. Zvlášť pokud zamíříte do míst, kde jsou venkovní bazény. Pobyt v termální vodě, kdy venku je mráz a sníh, je velmi příjemný. Chcete to vyzkoušet? Vyberte si jeden z našich zimních pobytů v Maďarsku!

ikonka slevyUmožňujeme jednotlivcůmdvojicím i rodinám trávit zimní dovolenou v Maďarsku. Vaše spokojenost je pro nás nejdůležitější. S výběrem pobytů vám rádi poradíme včetně rezervace v cizím jazyce.

ikonka slevyU nás máte jistotu nejlepších cen. Pokud se stane, že úplně stejný pobyt najdete před nákupem u nás jinde levněji, nabídneme vám tento pobyt za danou cenu a s bonusem 100 Kč ve formě kreditů pro další nákup.

ikonka slevyNakupujte bez rizika. Pokud zjistíte, že vám nevyhovuje termín nebo podmínky pobytu, můžete nevyužitý voucher vrátit. Kontaktujte nás do 15 dnů od zaplacení hor a my vám vrátíme celou uhrazenou částku.