515 550 650 (Po-Pá 8-18)
Oblíbené 0
Filtrovat a řadit

Zimní dovolená v Itálii

Kdo nebyl nikdy lyžovat v Alpách, o hodně přišel. Chcete vědět, proč už vám po návštěvě těchto hor budou Krkonoše připadat jen jako malé kopečky a i tříkilometrové sjezdovky krátké? Nechte se inspirovat naší nabídkou zimních pobytů v Itálii a užijte si letošní lyžařskou sezonu v Tyrolských Alpách!

×zrušit filtry
zobrazeno 8 slev

Zimní pobyty v Itálii se slevou

Víte, proč jsou italské Alpy tak oblíbené? Je to široký výběr sjezdovek, které si svou upraveností nezadají s těmi rakouskými, ale navíc se zdejší hotely a penziony pyšní klasickou italskou kuchyní. Žádné těžké knedlíky, po kterých se vám už nebude chtít vytáhnout lyže ze šatny! A abyste ze sebe setřásli únavu i na večer, stačí si zajít do sauny nebo do bazénu. Po dovolené v zimě v Itálii se budete cítit odpočatí, ale uspokojíte i svou touhu po pohybu na čerstvém vzduchu. Inspirujte se našimi slevovými nabídkami!

ikonka slevyUmožňujeme jednotlivcůmdvojicím i rodinám trávit zimní dovolenou v Itálii. Vaše spokojenost je pro nás nejdůležitější. S výběrem pobytů vám rádi poradíme včetně rezervace v cizím jazyce.

ikonka slevyU nás máte jistotu nejlepších cen. Pokud se stane, že úplně stejný pobyt najdete před nákupem u nás jinde levněji, nabídneme vám tento pobyt za danou cenu a s bonusem 100 Kč ve formě kreditů pro další nákup.

ikonka slevyNakupujte bez rizika. Pokud zjistíte, že vám nevyhovuje termín nebo podmínky pobytu, můžete nevyužitý voucher vrátit. Kontaktujte nás do 15 dnů od zaplacení hor a my vám vrátíme celou uhrazenou částku.