515 550 650 (Po-Pá 8-18)
Oblíbené 0
Filtrovat a řadit

Zimní dovolená na Vysočině

Patříte mezi nenáročné lyžaře, milovníky běžkování nebo hledáte místo, kde byste poprvé postavili na svah svoje děti? Vyzkoušejte zimní pobyty na Vysočině! Malebné vesničky s překrásnou lidovou architekturou, útulné rodinné penziony i malé chalupy pro romantické páry a spousta možností, kam vyrazit na odpolední projížďku nebo na celodenní lyžování, to je záruka pohodové dovolené!

×zrušit filtry
zobrazeno 6 slev

Zimní pobyty na Vysočině se slevou

Nechcete zbytečně utrácet peníze za služby v oblíbených, ale často na zahraniční hosty orientovaných horských střediscích? Cítíte se líp v menších penzionech poblíž přírody? V tom případě si vyberte pro dovolenou v zimě Vysočinu. Pokud budete mít štěstí, třeba na tratích poblíž Nového Města potkáte nějakou sportovní celebritu!

ikonka slevyUmožňujeme jednotlivcůmdvojicím i rodinám poznat Vysočinu v zimě. Vaše spokojenost je pro nás nejdůležitější. S výběrem pobytů vám rádi poradíme včetně rezervace v cizím jazyce.

ikonka slevyU nás máte jistotu nejlepších cen. Pokud se stane, že úplně stejný pobyt najdete před nákupem u nás jinde levněji, nabídneme vám tento pobyt za danou cenu a s bonusem 100 Kč ve formě kreditů pro další nákup.

ikonka slevyNakupujte bez rizika. Pokud zjistíte, že vám nevyhovuje termín nebo podmínky pobytu, můžete nevyužitý voucher vrátit. Kontaktujte nás do 15 dnů od zaplacení hor a my vám vrátíme celou uhrazenou částku.