515 550 650 (Po-Pá 8-18)
Oblíbené 0
Filtrovat a řadit

Zimní dovolená ve Středních Čechách

Být na venkově, do přírody pár kroků, ale zároveň mít možnost vyrazit do víru velkoměsta? Ve středočeském kraji to není žádný problém. Nejvíc turistů tu potkáte v létě, ale i dovolenou v zimě ve Středních Čechách si můžete užít se vší parádou. Je tu totiž spousta luxusních hotelů, které nabízí relax ve wellness a i jiné nadstandardní služby. A pokud chcete okusit zimní atmosféru v lázních, zkuste Poděbrady. Zimu nemusíte trávit jen na horách!

×zrušit filtry
zobrazeno 8 slev

Zimní pobyty ve Středních Čechách se slevou

Chcete navštívit Prahu, ale zároveň hledáte ubytování v nějakém klidnějším místě? Zvolte některý z oblíbených hotelů ve Středních Čechách. Ráno se vydáte do víru velkoměsta a večer se vrátíte do klidného prostředí a můžete si dopřát relax ve wellness. Nebo byste raději na běžkách objevovali rovinatou krajinu ukrytou pod sněhem a kochali se křivoklátskými lesy? To vše můžete zažít, pokud si u nás vyberete jeden ze zimních pobytů ve Středních Čechách.

ikonka slevyUmožňujeme jednotlivcůmdvojicím i rodinám poznat Střední Čechy v zimě. Vaše spokojenost je pro nás nejdůležitější. S výběrem pobytů vám rádi poradíme včetně rezervace v cizím jazyce.

ikonka slevyU nás máte jistotu nejlepších cen. Pokud se stane, že úplně stejný pobyt najdete před nákupem u nás jinde levněji, nabídneme vám tento pobyt za danou cenu a s bonusem 100 Kč ve formě kreditů pro další nákup.

ikonka slevyNakupujte bez rizika. Pokud zjistíte, že vám nevyhovuje termín nebo podmínky pobytu, můžete nevyužitý voucher vrátit. Kontaktujte nás do 15 dnů od zaplacení hor a my vám vrátíme celou uhrazenou částku.