515 550 650 (Po-Pá 8-18)
Oblíbené 0
Filtrovat a řadit

Zimní dovolená v Mariánských Lázních

Perla západních Čech, Mariánské Lázně, stojí za návštěvu v létě i v zimě. Mimo hlavní sezonu si ale atmosféru tohoto města vychutnáte mnohem víc. V klidu se pokocháte Zpívající fontánou, projdete kolonádou a skončíte v nějaké příjemné kavárně. Zimní pobyt v Mariánských lázních ale nemusíte strávit jen odpočinkem, v okolí je více jak 90 km běžeckých tras a město samotné má dokonce vlastní sjezdovku.

×zrušit filtry
zobrazeno 5 slev

Zimní pobyty v Mariánských Lázních se slevou

Mariánské Lázně jsou víc než jen místo určené k relaxaci. Užijete si tu i spoustu kulturních akcí a krásu zdejší architektury můžete objevovat při procházkách po kolonádě. Nechybí ani sportovní vyžití, svůj volný čas tu můžete strávit i na lyžích. Zdejší svah potěší začátečníky i náročnější lyžaře a na své si přijdou i běžkaři. Vyzkoušejte dovolenou v zimě v Mariánských lázních!

ikonka slevyUmožňujeme jednotlivcůmdvojicím i rodinám poznat Mariánské Lázně v zimě. Vaše spokojenost je pro nás nejdůležitější. S výběrem pobytů vám rádi poradíme včetně rezervace v cizím jazyce.

ikonka slevyU nás máte jistotu nejlepších cen. Pokud se stane, že úplně stejný pobyt najdete před nákupem u nás jinde levněji, nabídneme vám tento pobyt za danou cenu a s bonusem 100 Kč ve formě kreditů pro další nákup.

ikonka slevyNakupujte bez rizika. Pokud zjistíte, že vám nevyhovuje termín nebo podmínky pobytu, můžete nevyužitý voucher vrátit. Kontaktujte nás do 15 dnů od zaplacení hor a my vám vrátíme celou uhrazenou částku.