515 550 650 (Po-Pá 8-18)
Oblíbené 0
Filtrovat a řadit

Zimní dovolená v Luhačovicích

Chcete přežít zimu v pohodě, bez nachlazení a ztráty hlasu? Vyberte si pro svoji zimní dovolenou Luhačovice! Lázně, kde pramení proslulá Vincentka, jsou pro vás otevřeny po celý rok. Čekají vás dny plné relaxace, ať už v bazénu nebo pod rukama zkušených masérů. A nezapomeňte si vzít lyže, Luhačovice se totiž pyšní i kratší sjezdovkou!

×zrušit filtry
zobrazeno 0 slev

Litujeme, ale nenašli jsme, co právě hledáte.

Pokračovat můžete na úvodní stránku nebo si můžete vybrat některý z následujících pobytů nebo zájezdů.

Zimní pobyty v Luhačovicích se slevou

Jestli jste ještě nebyli v nejznámějších moravských lázních, je na čase to napravit. A zimní období je na to víc než vhodné. Popíjení léčivých minerálek a pobyt ve vyhřívaných bazénech z vás vyžene všechny zárodky nemocí a odjíždět budete plní energie a chuti si tento zážitek nejpozději za rok zopakovat.

ikonka slevyUmožňujeme jednotlivcůmdvojicím i rodinám poznat Luhačovice v zimě. Vaše spokojenost je pro nás nejdůležitější. S výběrem pobytů vám rádi poradíme včetně rezervace v cizím jazyce.

ikonka slevyU nás máte jistotu nejlepších cen. Pokud se stane, že úplně stejný pobyt najdete před nákupem u nás jinde levněji, nabídneme vám tento pobyt za danou cenu a s bonusem 100 Kč ve formě kreditů pro další nákup.

ikonka slevyNakupujte bez rizika. Pokud zjistíte, že vám nevyhovuje termín nebo podmínky pobytu, můžete nevyužitý voucher vrátit. Kontaktujte nás do 15 dnů od zaplacení hor a my vám vrátíme celou uhrazenou částku.