515 550 650 (Po-Pá 8-18)
Oblíbené 0
Filtrovat a řadit

Zimní dovolená v Krkonoších

Odmítáte jet v zimě do Krkonoš, že si tam pro samé zahraniční turisty nezalyžujete? Nebojte se, stačí zajet do Pece pod Sněžkou nebo do Rokytnice a užijete si kilometry skvěle upravovaných svahů a minimální fronty u vleků! Pokud si chcete na zimní dovolené v Krkonoších užít i něco netradičního, vyzkoušejte aquapark ve Špindlerově Mlýně nebo indoor golf v Harrachově.

×zrušit filtry
zobrazeno 8 slev

Zimní pobyty v Krkonoších se slevou

Chcete se cítit jako v Alpách? V tom případě jsou tu pro vás skvěle upravené sjezdovky a víc jak sto kilometrů běžeckých tras v okolí Harrachova a Špindlerova Mlýna. Hledáte spíš soukromí a tu pravou atmosféru hor? Ubytujte se v některé z tradičních horských bud přímo uprostřed národního parku. Chcete naučit děti lyžovat? Všestranný areál v Rokytnici nabízí výuku lyžování pro děti od tří let. Krkonoše jsou hory, kde si své najde opravdu každý.

ikonka slevyUmožňujeme jednotlivcůmdvojicím i rodinám poznat Krkonoše v zimě. Vaše spokojenost je pro nás nejdůležitější. S výběrem pobytů vám rádi poradíme včetně rezervace v cizím jazyce.

ikonka slevyU nás máte jistotu nejlepších cen. Pokud se stane, že úplně stejný pobyt najdete před nákupem u nás jinde levněji, nabídneme vám tento pobyt za danou cenu a s bonusem 100 Kč ve formě kreditů pro další nákup.

ikonka slevyNakupujte bez rizika. Pokud zjistíte, že vám nevyhovuje termín nebo podmínky pobytu, můžete nevyužitý voucher vrátit. Kontaktujte nás do 15 dnů od zaplacení hor a my vám vrátíme celou uhrazenou částku.