515 550 650 (Po-Pá 8-18)
Oblíbené 0
Filtrovat a řadit

Zimní dovolená v Karlových Varech

Už vás nebaví rychlé pracovní tempo a chcete si trochu odpočinout? V tom případě by se vám mohl líbit pobyt v lázních. V zimě tu není tak rušno, jako v létě, takže si budete moci lázeňskou atmosféru vychutnat přesně ve vašem tempu. A když do lázní, tak do těch nejlepších. Zimní pobyt v Karlových Varech vás nabije energií na dlouhou dobu!

×zrušit filtry
zobrazeny 3 slevy

Zimní pobyty v Karlových Varech za skvělé ceny

Luxusní hotely, nepřeberné množství lázeňských procedur a typická architektura láká každý rok do Karlových Varů návštěvníky z Česka i ze zahraničí. Lázeňská sezona vlastně nikdy nekončí. I když si při dovolené v zimě v Karlových Varech asi nesednete na lavičku se sklenicí minerálky v ruce, abyste se kochali lázeňským ruchem, veškeré procedury jsou vám k dispozici i teď. Vyberte si jeden z našich slevněných pobytů a přijeďte načerpat síly!

ikonka slevyUmožňujeme jednotlivcůmdvojicím i rodinám poznat Karlovy Vary v zimě. Vaše spokojenost je pro nás nejdůležitější. S výběrem pobytů vám rádi poradíme včetně rezervace v cizím jazyce.

ikonka slevyU nás máte jistotu nejlepších cen. Pokud se stane, že úplně stejný pobyt najdete před nákupem u nás jinde levněji, nabídneme vám tento pobyt za danou cenu a s bonusem 100 Kč ve formě kreditů pro další nákup.

ikonka slevyNakupujte bez rizika. Pokud zjistíte, že vám nevyhovuje termín nebo podmínky pobytu, můžete nevyužitý voucher vrátit. Kontaktujte nás do 15 dnů od zaplacení hor a my vám vrátíme celou uhrazenou částku.