515 550 650 (Po-Pá 8-18)
Oblíbené 0
Filtrovat a řadit

Zimní dovolená na Jižní Moravě

Máte pocit, že pokud neumíte lyžovat, je pro vás zimní dovolená úplně zbytečná? Přestaňte se stresovat a nedočkavě vyhlížet jaro. Pokud si dopřejete zimní dovolenou na Jižní Moravě, můžete se těšit na spoustu dobrého jídla a pití, relax a kulturní zážitky. Vyzkoušejte třeba pobyt v rodinném vinařství, nebo si udělejte čas na návštěvu krásného historického města Mikulov. Uvidíte, že dovolená v zimě na Jižní Moravě se vám bude líbit.

×zrušit filtry
zobrazeno 5 slev

Zimní pobyty na Jižní Moravě se slevou

I když si asi Jižní Moravu spojujete s nekonečnými řádkami vinohradů, pálícím sluncem a výlety na kole, i v zimě má své specifické kouzlo. Stačí navštívit historické Znojmo nebo Mikulov, které si můžete vychutnat bez davů turistů. Nebo byste spíš chtěli relaxovat a u toho se dobře najíst a napít? Místní vinařství nabízejí pobyty i v zimě, takže vám nic nebrání dát si pár dní pauzu a vyzkoušet jejich širokou nabídku.

ikonka slevyUmožňujeme jednotlivcůmdvojicím i rodinám poznat Jižní Moravu v zimě. Vaše spokojenost je pro nás nejdůležitější. S výběrem pobytů vám rádi poradíme včetně rezervace v cizím jazyce.

ikonka slevyU nás máte jistotu nejlepších cen. Pokud se stane, že úplně stejný pobyt najdete před nákupem u nás jinde levněji, nabídneme vám tento pobyt za danou cenu a s bonusem 100 Kč ve formě kreditů pro další nákup.

ikonka slevyNakupujte bez rizika. Pokud zjistíte, že vám nevyhovuje termín nebo podmínky pobytu, můžete nevyužitý voucher vrátit. Kontaktujte nás do 15 dnů od zaplacení hor a my vám vrátíme celou uhrazenou částku.