515 550 650 (Po-Pá 8-18)
Oblíbené 0
Filtrovat a řadit

Zimní dovolená v Jižních Čechách

Jaká je zima v rybníkářském kraji? Pokud máte štěstí a zrovna napadl sníh, tak určitě romantická. Ale zimní dovolenou v Jižních Čechách můžete také strávit v některém z nádherných historických měst, jako je Písek nebo Český Krumlov. Město zbavené turistického ruchu, tak příznačného pro letní sezonu, je ideální třeba pro romantickou dovolenou v páru. Podívejte se na naši nabídku a určitě si vyberete!

×zrušit filtry
zobrazeno 9 slev

Zimní pobyty v Jižních Čechách se slevou

Vyhněte se davům v horských střediscích a přijeďte si v zimě odpočinout do některého z krásných historických jihočeských měst! V mrazivém počasí mají své kouzlo a když vám bude moc zima, můžete zapadnout do některé z restaurací a ochutnat tradiční kuchyni. Nezapomeňte i na ryby, kde jinde, než v kraji Jakuba Krčína, byste si měli dát nějakou rybí specialitu?

ikonka slevyUmožňujeme jednotlivcůmdvojicím i rodinám poznat Jižní Čechy v zimě. Vaše spokojenost je pro nás nejdůležitější. S výběrem pobytů vám rádi poradíme včetně rezervace v cizím jazyce.

ikonka slevyU nás máte jistotu nejlepších cen. Pokud se stane, že úplně stejný pobyt najdete před nákupem u nás jinde levněji, nabídneme vám tento pobyt za danou cenu a s bonusem 100 Kč ve formě kreditů pro další nákup.

ikonka slevyNakupujte bez rizika. Pokud zjistíte, že vám nevyhovuje termín nebo podmínky pobytu, můžete nevyužitý voucher vrátit. Kontaktujte nás do 15 dnů od zaplacení hor a my vám vrátíme celou uhrazenou částku.