515 550 650 (Po-Pá 8-18)
Oblíbené 0
Filtrovat a řadit

Zimní dovolená v Jizerských horách

Skleněné hory, jak se Jizerkám často přezdívá, jsou rájem hlavně pro běžkaře. Pokud vás tedy láká strávit dovolenou ve stopě, kochat se krásou zasněžených hor a užívat si krajinu, která není zaplněná turisty, vyberte si u nás jeden ze zimních pobytů v Jizerských horách. A nebojte se, najdete tu prostor i pro sjezd. Ski areály na Tanvaldském Špičáku nebo pod Ještědem nabízí desítky kilometrů upravených svahů, vhodných pro začátečníky i pokročilé lyžaře.

×zrušit filtry
zobrazeny 4 slevy

Zimní pobyty v Jizerských horách se slevou

Byli jste už v Jizerských horách? Jestli ne, je čas to napravit! Pod nezaměnitelnou siluetou Ještědu najdete skvěle upravené svahy a Jizerská magistrála uspokojí i ty nejnáročnější běžkaře. Když k tomu připočtete skvělé svijanské pivo, které se zde vyrábí, a řadu sklářských dílen, odkud si můžete odvézt krásné suvenýry, může být dovolená v zimě v Jizerských horách opravdu příjemně stráveným časem.

ikonka slevyUmožňujeme jednotlivcůmdvojicím i rodinám poznat Jizerské hory v zimě. Vaše spokojenost je pro nás nejdůležitější. S výběrem pobytů vám rádi poradíme včetně rezervace v cizím jazyce.

ikonka slevyU nás máte jistotu nejlepších cen. Pokud se stane, že úplně stejný pobyt najdete před nákupem u nás jinde levněji, nabídneme vám tento pobyt za danou cenu a s bonusem 100 Kč ve formě kreditů pro další nákup.

ikonka slevyNakupujte bez rizika. Pokud zjistíte, že vám nevyhovuje termín nebo podmínky pobytu, můžete nevyužitý voucher vrátit. Kontaktujte nás do 15 dnů od zaplacení hor a my vám vrátíme celou uhrazenou částku.