515 550 650 (Po-Pá 8-18)
Oblíbené 0
Filtrovat a řadit

Zimní dovolená v Jeseníkách

Nejlepší lyžování na Moravě? Jednoznačně v Jeseníkách! Právě tady totiž najdete jedny z nejdelších sjezdovek v Česku, velké množství běžeckých tras a v novém areálu na Dolní Moravě dokonce i adrenalinovou jízdu na freestyle trati a bobové dráze! Zimní dovolená v Jeseníkách vám určitě přinese spoustu skvělých zážitků.

×zrušit filtry
zobrazeno 7 slev

Zimní pobyty v Jeseníkách za super ceny

Za upravenými sjezdovkami nemusíte jezdit do Krkonoš, které jsou navíc plné zahraničních turistů. Naplánujte si místo toho dovolenou v zimě v Jeseníkách. Najdete tu stylové horské chaty v Karlově, ale i luxusní zážitkové ubytování na Dolní Moravě nebo v lázních Velké Losiny. Tam můžete zamířit relaxovat, když už budete mít dost aktivit na sněhu. Inspirujte se naší nabídkou a vyberte si jeden z pobytů se slevou!

ikonka slevyUmožňujeme jednotlivcůmdvojicím i rodinám poznat Jeseníky v zimě. Vaše spokojenost je pro nás nejdůležitější. S výběrem pobytů vám rádi poradíme včetně rezervace v cizím jazyce.

ikonka slevyU nás máte jistotu nejlepších cen. Pokud se stane, že úplně stejný zimní pobyt najdete před nákupem u nás jinde levněji, nabídneme vám tento pobyt za danou cenu a s bonusem 100 Kč ve formě kreditů pro další nákup.

ikonka slevyNakupujte bez rizika. Pokud zjistíte, že vám nevyhovuje termín nebo podmínky pobytu, můžete nevyužitý voucher vrátit. Kontaktujte nás do 15 dnů od zaplacení hor a my vám vrátíme celou uhrazenou částku.