515 550 650 (Po-Pá 8-18)
Oblíbené 0
Filtrovat a řadit

Zimní dovolená v Beskydech

Majestátní Lysá hora, hluboká údolí v okolí Jablunkova nebo posvátný Radhošť, to všechno jsou místa, která se v zimě mění na ráj sjezdového lyžování. Nemusíte se tu ale bát takového provozu, jako třeba v Krkonoších. Pokud si navíc k zimnímu pobytu v Beskydech vyberete některý z penzionů ve zdejších malebných vesničkách, čeká vás pravá valašská pohádka, včetně tradiční kuchyně a i něčeho ostřejšího na zahřátí. 

×zrušit filtry
zobrazeno 6 slev

Zimní pobyty v Beskydech se slevou

Pokud pro svou dovolenou v zimě zvolíte právě Beskydy,  čeká vás několik dní v malebné kopcovité krajině, kde si lyžování užije začátečník i náročnější lyžař. Lyžařských areálů je tu totiž opravdu hodně, a kdyby vám to náhodu nestačilo, stačí jen přejet hranice a zavítat pod slovenský Javorník.

ikonka slevyUmožňujeme jednotlivcůmdvojicím i rodinám poznat Beskydy v zimě. Vaše spokojenost je pro nás nejdůležitější. S výběrem pobytů vám rádi poradíme včetně rezervace v cizím jazyce.

ikonka slevyU nás máte jistotu nejlepších cen. Pokud se stane, že úplně stejný pobyt najdete před nákupem u nás jinde levněji, nabídneme vám tento pobyt za danou cenu a s bonusem 100 Kč ve formě kreditů pro další nákup.

ikonka slevyNakupujte bez rizika. Pokud zjistíte, že vám nevyhovuje termín nebo podmínky pobytu, můžete nevyužitý voucher vrátit. Kontaktujte nás do 15 dnů od zaplacení hor a my vám vrátíme celou uhrazenou částku.