515 550 650 (Po-Pá 8-18)
Oblíbené 0
Filtrovat a řadit

Zimní dovolená v Česku

Přijde vám zima v Česku dlouhá, plná břečky na silnicích a otravného náledí? Možná je to jen tím, že doma si prostě ladovskou romantiku neužijete. Když ale odjedete na dovolenou, kde budete mít čas jen pro sebe, stres a mrzutost jako kouzlem opadne. A nemusíte nikam do exotických krajin, stačí si projít hřebenovku v Krkonoších, malebné slatě na Šumavě nebo Vysočinu s krásnými domky jak z pohádky. A jestli hledáte něco opravdu luxusního, vyberte si pobyt v některém z hotelů v Mariánských lázních. Uvidíte, že zima je vlastně docela fajn období!

×zrušit filtry
zobrazeno 98 slev

Zimní pobyty v Česku se slevou

Chcete strávit zimní dovolenou v Česku, ale nevíte, co si vybrat? V tom případě se zamyslete, jestli chcete spíš sportovat, nebo si užít odpočinkový pobyt. Klasikou je lyžování na horách, ale česká horská střediska nabízí i celou škálu dalších aktivit, od vyzkoušení sněžných skútrů až po freeridové tratě pro milovníky adrenalinu. Je to na vás moc divočina? Zůstaňte v civilizaci a kochejte se krásou jihočeských měst nebo se vydejte objevit pravdu na dně vinné sklenky do Mikulova či některého z vinných sklepů v okolí.

ikonka slevyUmožňujeme jednotlivcůmdvojicím i rodinám trávit zimní dovolenou v Česku. Vaše spokojenost je pro nás nejdůležitější. S výběrem pobytů vám rádi poradíme včetně rezervace v cizím jazyce.

ikonka slevyU nás máte jistotu nejlepších cen. Pokud se stane, že úplně stejný zimní pobyt najdete před nákupem u nás jinde levněji, nabídneme vám tento pobyt za danou cenu a s bonusem 100 Kč ve formě kreditů pro další nákup.

ikonka slevyNakupujte bez rizika. Pokud zjistíte, že vám nevyhovuje termín nebo podmínky pobytu, můžete nevyužitý voucher vrátit. Kontaktujte nás do 15 dnů od zaplacení hor a my vám vrátíme celou uhrazenou částku.