515 550 650 (Po-Pá 8-18)
Oblíbené 0
Filtrovat a řadit

Zimní dovolená nejen na horách

zobrazeno 70 slev

Vyberte si zimní dovolenou na jeden i více dní se slevou

Naše nejvyšší hory Krkonoše, Šumava, Jizerské hory, Jeseníky, Beskydy nebo Vysočina. Stejně tak pro zimní dovolenou nám blízké slovenské hory Vysoké Tatry, Nízké Tatry nebo Malá či Velká Fatra. Pro lyžování vyhledávané jsou velehory Alpy v Rakousku, Itálii nebo Německu. Nabízíme i další atraktivní lokality pro zimní dovolenou, které si u nás na slevovém portálu rychle najdete. Zima se nemusí trávit jen na horách. Pobyty jsou pečlivě vybírány s ohledem na poskytnutí vysokého nadstandardu hotelových a služeb. Dovolená v zimě nemusí být navíc jen o lyžování, snowboardu nebo stavění sněhuláka.

Zimní pobyty se dají mimo lyžování užít i turistickými možnostmi nebo wellness zážitky.

ikonka slevyUmožňujeme jednotlivcům, dvojicím i celým rodinám s dětmi trávit zimní dovolenou v Česku i Evropě. Vaše spokojenost je pro nás nejdůležitější. S výběrem míst vám rádi poradíme včetně rezervace v cizím jazyce.

ikonka slevyU nás máte jistotu nejlepších cen. Pokud se stane, že úplně stejný zimní pobyt najdete před nákupem jinde levněji, nabídneme vám tento pobyt za danou cenu a s bonusem 100 Kč ve formě kreditů pro další nákup.

ikonka slevyNakupujte bez rizika. Pokud zjistíte, že vám nevyhovuje termín nebo podmínky pobytu, můžete nevyužitý voucher vrátit. Kontaktujte nás do 15 dnů od zaplacení hor a my vám vrátíme celou uhrazenou částku.