515 550 650 (Po-Pá 8-18)
Oblíbené 0
Filtrovat a řadit

Zimní dovolená nejen na horách

Jste spíš zimní spáči, nebo vás pohled na první sníh nadchne natolik, že okamžitě vytáhnete lyže a začnete plánovat, kam vyrazit na svah? Ať už patříte do kterékoliv kategorie, na odpočinek od práce nezapomínejte ani v zimě! Možností, jak si vyčistit hlavu, je opravdu spousta. Lyžaře určitě nadchnou perfektně upravené svahy Krkonoš a Jeseníků. Milovníci relaxační dovolené si mohou vychutnat zimní pobyty v lázních, které takto mimo sezonu nabízí mnohem víc soukromí. Z naší široké nabídky si vybere každý!

zobrazeno 125 slev

Vyberte si zimní dovolenou na jeden i více dní se slevou

Tradičním způsobem aktivního trávení volného času v zimě je určitě lyžování. S našimi cenami se nemusíte omezovat ve výběru a můžete zamířit do nejlepších českých i zahraničních horských středisek. Dovolenou v zimě ale můžete klidně strávit i poznáváním historických měst, návštěvou oblíbených nákupních center nebo třeba relaxací v lázních. Stačí si vybrat termín a můžete začít balit kufry!

ikonka slevyUmožňujeme jednotlivcům, dvojicím i celým rodinám s dětmi trávit zimní dovolenou v Česku i Evropě. Vaše spokojenost je pro nás nejdůležitější. S výběrem míst vám rádi poradíme včetně rezervace v cizím jazyce.

ikonka slevyU nás máte jistotu nejlepších cen. Pokud se stane, že úplně stejný zimní pobyt najdete před nákupem jinde levněji, nabídneme vám tento pobyt za danou cenu a s bonusem 100 Kč ve formě kreditů pro další nákup.

ikonka slevyNakupujte bez rizika. Pokud zjistíte, že vám nevyhovuje termín nebo podmínky pobytu, můžete nevyužitý voucher vrátit. Kontaktujte nás do 15 dnů od zaplacení hor a my vám vrátíme celou uhrazenou částku.