515 550 650 (Po-Pá, 8-16)
Oblíbené 0
 1. Slevoteka.cz
 2. Zájezdy
 3. Německo
Zájezd za výhodnými předvánočními nákupy do německého Weidenu
Zájezd do Weidenu v termínu 30.11.2013 s odjezdem z 5 nástupních míst. Využijte příležitosti nákupů v nákupních střediscích Quelle, Hertie a Witt - slevy 70% a zboží již od 1 Eura! Nebo se vydejte za relaxací do wellness areálu Freizreitzentrum!
Sleva byla již ukončena, ale mohlo by vás také zajímat: Německo

Zájezd za výhodnými předvánočními nákupy do německého Weidenu

-37 %
Zájezd za výhodnými předvánočními nákupy do německého Weidenu
nabídka byla ukončena
zakoupením získáte 10 kreditů na další nákup

Platnost voucheru

Od dnes do 30. 11. 2013

Kde uplatnit voucher a rezervovat termín

CK AKORD
Křižíkova 75
186 00 Praha 8 - Karlín

www.ckakord.cz
tel.: 222 310 859 a +420 602 376 940
email: ckakord@volny.cz

Vánoční dárky nakupujte výhodně

Nákup vánočních dárků by měla být radost, avšak realita bývá trochu jiná, nemyslíte? Bloudění po obchodech a bezradné hledání "toho pravého" pro Vaše nejbližší dokáže pěkně zkazit den - nemluvě o provětrání peněženky, pokud je lov úspěšný.

Zkuste to letos jinak a vyrazte na den do německého Weidenu, kde můžete všechny dárky levně nakoupit na jednom místě a poté ještě relaxovat v bazénu!

Nákupní zájezd do německého Weidenu

Zkušená Ck Akord si pro Vás v sobotu 30.11. připravila zájezd, díky kterému můžete všechny předvánoční nákupy obstarat za jeden den. Vydáte se totiž do Weidenu v Horním Falci, který je vyhlášen tím, že zde najdete tři obrovská nákupní centra: Quelle, Hertie a Witt.

Jen pro zajímavost - nákupní středisko Witt má rozlohu více jak 1000 m2 a bylo založeno již v roce 1907! Nové zboží z minulé sezóny zde seženete již od 1 Eura. Oblečení pro všechny, obuv, vybavení do domácnosti, lůžkoviny a nespočet dalšího zboží jsou zde plné regály často označené lákavou cedulkou se 70% slevou! Výprodejní sklad zboží se nachází na okraji města a po jeho návštěvě se přejede do centra.

Vezměte si tedy pohodlné boty a dostatek tašek a v 6.30 hod. se připravte na odjezd z Prahy a později z dalších nástupních míst (konkrétní info Vám sdělí v CK). Kolem 9 hod. dorazíte do Weidenu, kde budete mít volný program až do 18.30, kdy se zase vydáte zpět do Prahy. Tam dorazíme ve večerních hodinách (mezi 21 a 22 hodinou).

Po nákupech na procházku do centra nebo relaxovat do bazénu

Až budete mít obchodů dost, běžte se projít do centra města. Tam najdete několik památek - radnici, tradiční tržnici a nebo několik kostelů - a hlavně příjemnou atmosféru menšího městečka. Zajímavé je také muzeum keramiky. V době Vaší návštěvy města již budou v plném proudu adventní trhy, které stojí za návštěvu!

Sport, zábavu a wellness si zase můžete užít ve Freizreitzentrum. Zábavu zajistí termální svět s několik bazény, odpočinek zase wellness zóna nebo saunový svět s několika druhy saun. Sportovní vyžití nabízí zimní aréna, takže brusle určitě nenechávejte doma! Ceny zjistíte zde podle toho, jaký způsob relaxace si vyberete.


Doplňující informace

 • Kupón je možné uplatnit v sobotu 30.11. 2013.
 • Kupon platí pro jednu osobu.
 • Rezervace zájezdu e-mailem na ckakord@volny.cz nebo na tel. 222 310 859 a +420 602 376 940.
 • Po zakoupení je nutné do 5 dnů kontaktovat CK k sepsání cestovní smlouvy (nejpozději do 25.11., jinak kupon propadá).
 • Nástupní místa: Praha, Beroun, Rokycany, Plzeň, Rozvadov
 • POZOR: zájezd nutno rezervovat, nestačí se jen dostavit na dané nástupní místo!
 • Cena zahrnuje:
  • dopravu autobusem
  • služby technického průvodce
  • pojištění úpadku CK  
 • Cena nezahrnuje pojištění léčebných výloh.
 • Více informací na www.ckakord.cz.
nabídka byla ukončena