515 550 650 (Po-Pá, 8-18)
Oblíbené 0
 1. Slevoteka.cz
 2. Zájezdy
 3. Německo
Zájezd za výhodnými předvánočními nákupy do německého Weidenu
Zájezd do Weidenu v termínu 30.11.2013 s odjezdem z 5 nástupních míst. Využijte příležitosti nákupů v nákupních střediscích Quelle, Hertie a Witt - slevy 70% a zboží již od 1 Eura! Nebo se vydejte za relaxací do wellness areálu Freizreitzentrum!
Sleva byla již ukončena, ale mohlo by vás také zajímat: Německo

Zájezd za výhodnými předvánočními nákupy do německého Weidenu

-37 %
Zájezd za výhodnými předvánočními nákupy do německého Weidenu
nabídka byla ukončena
zakoupením získáte 10 kreditů na další nákup

Platnost voucheru

Od dnes do 30. 11. 2013

Kde uplatnit voucher

CK AKORD
Křižíkova 75
186 00 Praha 8 - Karlín

www.ckakord.cz
tel.: 222 310 859 a +420 602 376 940
email: ckakord@volny.cz

Kde ověřit volné místo a provést rezervaci

Můžete oslovit přímo ubytovací zařízení nebo napsat na podpora@slevoteka.cz.
Pro ověření termínu uveďte: požadovaný termín, počet dospělých osob, počet dětí a jejich věk a název hotelu či penzionu.
Pro rezervaci: požadovaný termín, číslo voucheru, počet dospělých osob, počet dětí a jejich věk, jména ubytovaných a telefonický kontakt.

Vánoční dárky nakupujte výhodně

Nákup vánočních dárků by měla být radost, avšak realita bývá trochu jiná, nemyslíte? Bloudění po obchodech a bezradné hledání "toho pravého" pro Vaše nejbližší dokáže pěkně zkazit den - nemluvě o provětrání peněženky, pokud je lov úspěšný.

Zkuste to letos jinak a vyrazte na den do německého Weidenu, kde můžete všechny dárky levně nakoupit na jednom místě a poté ještě relaxovat v bazénu!

Nákupní zájezd do německého Weidenu

Zkušená Ck Akord si pro Vás v sobotu 30.11. připravila zájezd, díky kterému můžete všechny předvánoční nákupy obstarat za jeden den. Vydáte se totiž do Weidenu v Horním Falci, který je vyhlášen tím, že zde najdete tři obrovská nákupní centra: Quelle, Hertie a Witt.

Jen pro zajímavost - nákupní středisko Witt má rozlohu více jak 1000 m2 a bylo založeno již v roce 1907! Nové zboží z minulé sezóny zde seženete již od 1 Eura. Oblečení pro všechny, obuv, vybavení do domácnosti, lůžkoviny a nespočet dalšího zboží jsou zde plné regály často označené lákavou cedulkou se 70% slevou! Výprodejní sklad zboží se nachází na okraji města a po jeho návštěvě se přejede do centra.

Vezměte si tedy pohodlné boty a dostatek tašek a v 6.30 hod. se připravte na odjezd z Prahy a později z dalších nástupních míst (konkrétní info Vám sdělí v CK). Kolem 9 hod. dorazíte do Weidenu, kde budete mít volný program až do 18.30, kdy se zase vydáte zpět do Prahy. Tam dorazíme ve večerních hodinách (mezi 21 a 22 hodinou).

Po nákupech na procházku do centra nebo relaxovat do bazénu

Až budete mít obchodů dost, běžte se projít do centra města. Tam najdete několik památek - radnici, tradiční tržnici a nebo několik kostelů - a hlavně příjemnou atmosféru menšího městečka. Zajímavé je také muzeum keramiky. V době Vaší návštěvy města již budou v plném proudu adventní trhy, které stojí za návštěvu!

Sport, zábavu a wellness si zase můžete užít ve Freizreitzentrum. Zábavu zajistí termální svět s několik bazény, odpočinek zase wellness zóna nebo saunový svět s několika druhy saun. Sportovní vyžití nabízí zimní aréna, takže brusle určitě nenechávejte doma! Ceny zjistíte zde podle toho, jaký způsob relaxace si vyberete.


Doplňující informace

 • Kupón je možné uplatnit v sobotu 30.11. 2013.
 • Kupon platí pro jednu osobu.
 • Rezervace zájezdu e-mailem na ckakord@volny.cz nebo na tel. 222 310 859 a +420 602 376 940.
 • Po zakoupení je nutné do 5 dnů kontaktovat CK k sepsání cestovní smlouvy (nejpozději do 25.11., jinak kupon propadá).
 • Nástupní místa: Praha, Beroun, Rokycany, Plzeň, Rozvadov
 • POZOR: zájezd nutno rezervovat, nestačí se jen dostavit na dané nástupní místo!
 • Cena zahrnuje:
  • dopravu autobusem
  • služby technického průvodce
  • pojištění úpadku CK  
 • Cena nezahrnuje pojištění léčebných výloh.
 • Více informací na www.ckakord.cz.
nabídka byla ukončena