515 550 650 (Po-Pá, 8-18)
Oblíbené 0
 1. Slevoteka.cz
 2. Zájezdy
 3. Rakousko
Jednodenní zájezd ke Krimmelským vodopádům - nejvyšším v Evropě
Zájezd ke Krimmelským vodopádům - nejvyšším vodopádům v Evropě! Odjezd z Prahy nebo Plzně v termínu 17.8.. Poznejte fascinující přírodu Národního parku Vysoké Taury a všechny přírodní skvosty, které nabízí!
Sleva byla již ukončena, ale mohlo by vás také zajímat: Rakousko

Jednodenní zájezd ke Krimmelským vodopádům - nejvyšším v Evropě

-50 %
Jednodenní zájezd ke Krimmelským vodopádům - nejvyšším v Evropě
nabídka byla ukončena
zakoupením získáte 20 kreditů na další nákup

Platnost voucheru

Od dnes do 17. 8. 2013

Kde uplatnit voucher

Zájezd objednáte vyplněním elektronického formuláře ZDE. Do kolonky "Vzkaz" zadejte číslo kuponu.

Kde ověřit volné místo a provést rezervaci

Můžete oslovit přímo ubytovací zařízení nebo napsat na podpora@slevoteka.cz.
Pro ověření termínu uveďte: požadovaný termín, počet dospělých osob, počet dětí a jejich věk a název hotelu či penzionu.
Pro rezervaci: požadovaný termín, číslo voucheru, počet dospělých osob, počet dětí a jejich věk, jména ubytovaných a telefonický kontakt.

Poznejte nejvyšší evropské vodopády

Jedno z nejkrásnějších míst, které může Rakousko nabídnou jsou jednoznačně Krimmelské vodopády - nejvyšší vodopády v Evropě a páté nejvyšší na světě. Takový skvost a jen kousek z České republiky, byla by škoda ho nevidět, nemyslíte? Za skvělou cenu si zpříjemníte třetí srpnovou sobotu a uvidíte fascinující svět Národního parku Vysoké Taury a ještě mnohem více!

Krimmelské vodopády - přírodní skvost na dosah ruky

Několik set tisíc návštěvníků přijíždí každý rok do rakouského Národního parku Vysoké Taury, aby se mohli pokochat pohledem na krásné Krimmelské vodopády obklopené malebnou přírodou borových lesů.

Ty jsou se svou výškou 380 m nejvyšší v Evropě a páté nejvyšší na světě. Tyto vodopády byly jako jediné mezi mnoha přírodními památníky Rakouska oceněny diplomem Evropské rady, který je zároveň označil statusem chráněné památky.

Uvidíte vodní kaskády ve výšce 380 metrů!

Vzhůru kolem vodopádů vede turistická stezka, na jejíž hlavní cestě se můžete rozhodnout, zda půjdete nejdříve obdivovat vodopády odspoda nahoru do Salzašského údolí nebo budete stoupat rovnou vzhůru po upravené stezce podél živlu.

Vodopád padá do hlubiny Salzašského údolí přes 3 stupně. Na každé kaskádě je vyhlídka a vy tak budete stát u vody velmi blízko a někde i přímo nad ní.

 • Nejprve uvidíte Horní vodopád, který má úctyhodnou výšku 140 metrů a dopadá na první stupeň.
 • Pak následuje krátký horizontální úsek, na jehož konci se do propasti vrhají vody prostřední části vodopádu, jehož výška je 100 metrů a s mohutným pleskotem dopadají na druhý stupeň. 
 • Odtud pak pokračuje takzvaný Spodní vodopád, jehož výška je rovněž úctyhodná, více než 140 metrů
 • Výstup kolem vodopádů končí až u výletního hostince Krimmler Tauernhaus, kde je počátek vodopádů a právě odtud vodopády řeky Krimmler Ache padají ve třech kaskádách až do hloubky přes 380 m.

Nabitý program zájezdu

Je jasné, že takový skvost jakým jsou Krimmelské vodopády jen tak někde neuvidíte. Do diáře si zapište datum 17.8. a už se jen těšte na všechny zajímavosti, které uvidíte!

 • Odjezd z Prahy hl. nádraží (zastávka před Fantovou kavárnou na magistrále) v brzkých ranních hodinách, průjezd Německem do Rakouska.
 • Příjezd do překrásné oblasti s neporušenou přírodou národního parku Vysoké Taury
 • Návštěva největších a nejkrásnějších rakouských vodopádů. Krimmelské vodopády padají ve třech kaskádách. Podél vodopádů vede turistická cesta, kterou se můžete vydat až k jejich vrcholu. 
 • Méně fyzicky zdatní turisté mohou navštívit přímo u výchozí bodu vodopádů expozici Zázračný svět vody Krimmlu. Získáte zde informace o vodním živlu a setkáte se s vodou ve všech jejích podobách. Můžete zde obdivovat vodou poháněnou houpačku nebo nehlučný vodní proud. 
 • Odpoledne odjezd do oblasti Loferu. Procházka místní soutěskou se starým hamrem, chůze po dřevěných chodnících nad zurčící tyrkysově zbarvenou říčkou. 
 • Odjezd zpět do Česka ve večerních hodinách.

Doplňující informace

 • Kupon je možno uplatnit v termínu 17.8.2013.
 • Kupón platí pro jednu osobu.
 • Zájezd objednáte vyplněním elektronického formuláře ZDE. Do kolonky "Vzkaz" zadejte heslo Slevotéka, Vaše číslo kuponu, jména cestujících a jejich datum narození. Vyplňte formulář do 1 týdne od obdržení kupónu.
 • Po odeslání objednávky se s Vámi zkontaktuje CK TOP cestovatel, zašle Vám cestovní smlouvu a dohodne všechny podrobnosti.
 • Cena zájezdu nezahrnuje kapesné, případné vstupy a pojištění léčebných výloh.
 • Více informací na tel. 773 601 414 a www.topcestovatel.cz.
nabídka byla ukončena