515 550 650 (Po-Pá, 8-18)
Oblíbené 0
  1. Slevoteka.cz
  2. Zájezdy
  3. Rakousko
Jednodenní zájezd k jezerům Solné komory v Rakousku (UNESCO)
Jednodenní zájezd k jezerům Solné komory v Rakousku pro JEDNOHO. Odjezd 10.8.2013 z Prahy nebo Č. Budějovic. Poznejte oblast s nejkrásnějšími alpskými jezery, solnými doly, lázněmi, památkami UNESCO a nádhernou přírodou!
Sleva byla již ukončena, ale mohlo by vás také zajímat: Rakousko

Jednodenní zájezd k jezerům Solné komory v Rakousku (UNESCO)

-36 %
Jednodenní zájezd k jezerům Solné komory v Rakousku (UNESCO)
nabídka byla ukončena
zakoupením získáte 20 kreditů na další nákup

Platnost voucheru

Od dnes do 10. 8. 2013

Kde uplatnit voucher

Zájezd objednáte vyplněním elektronického formuláře ZDE. Do kolonky "Vzkaz" zadejte číslo kuponu.

Kde ověřit volné místo a provést rezervaci

Můžete oslovit přímo ubytovací zařízení nebo napsat na podpora@slevoteka.cz.
Pro ověření termínu uveďte: požadovaný termín, počet dospělých osob, počet dětí a jejich věk a název hotelu či penzionu.
Pro rezervaci: požadovaný termín, číslo voucheru, počet dospělých osob, počet dětí a jejich věk, jména ubytovaných a telefonický kontakt.

Uvidíte největší skvosty rakouských Alp

Jedinečných zážitků není nikdy dost, zvlášť když si je odnesete z cest po světě. Daleko sice nepojedete, ale jistě budete překvapeni, jaké klenoty se to skrývají v přírodě našich rakouských sousedů. Věřte, že na to, co uvidíte v rakouských Alpách za jeden den, už nikdy nezapomenete!

Program zájezdu k alpským jezerům v Rakousku

Bez zařizování a stresu - tak si užijete tento jedinečný jednodenní zájezd, který si pro Vás připravila Slevotéka ve spolupráci s oblíbenou CK TOP Cestovatel

Kdy se můžete vydat na cestu? V sobotu 10.8.2013. a na výběr máte ze dvou nástupních míst - buď odjedete v 5.00 hod. z Prahy nebo v 7.00 hod. z Českých Budějovic. Domů se vrátíte tentýž den večer. Pojedete autobusem s možností sledování filmů a postará se o Vás zkušený průvodce.

Nejkrásnější kout Rakouska - Solná komora

Po odjezdu z ČR se vydáte směr Solná komora, což je jeden z nejkrásnějších koutů Rakouska. V okolí jezer Traunsee, Hallstättersee a Mondsee Vás okouzlí nezapomenutelné přírodní scenérie. Před Vámi se rozprostře také výhled na mohutný masív Dachsteinu z Gosau.

Dále se těšte také na prohlídku Gmundenu s úchvatným vodním zámkem Ort, který je naprostou světovou raritou! Nezapomenete navštívit ani radnici s keramickou zvonkohrou a galerií Weyer.

Další zastávka - císařské lázně Bad Ischl

Až opustíte malebné výhledy na Solnou komoru, vydáte se do císařského městečko Bad Ischl, kde se zároveň nacházejí i lázně.

Projdete se kolem vily, která bývala letní rezidencí Františka Josefa. Dále pak přes císařský park k Mramorovému zámečku, kolem vily hudebního skladatele Lehára a promenádou podél řeky Traun. Budete se cítit, jako kdybyste se přenesli do minulého století - vyhlášená cukrárna K.u.K. Konditorei Gauner a ochutnávka Zaunerovských rohlíčků Vám k tomu ještě dopomohou.

To nejlepší na konec aneb solné doly Hallstatt (UNESCO)

Po všech unikátních zážitcích Vás však čeká naprostý vrchol - oblast Halsstattu obklopená třpytícími se jezery. Celá oblast je proslulá těžkou soli a dala také jméno celému období v pravěku.

Městečko je zapsané na seznamu světového kulturního dědictví UNESCO. Bohatou historii tohoto místa si můžete přiblížit v Muzeu Kulturního dědictví Hallstatt, kostnici s archeologickými vykopávkami a ve Světe soli Hallstatt.

Po cestě zpět se zastavíte v Gosau v hornorakouské Solné komoře, kde si vychutnáte impozantní výhled na hřebeny Gossaukamm a Dachsteinský ledovec zalité září zapadajícího slunce. Malou zastávku si užijete ještě u Mondsee a pak už zpět do ČR.


Doplňující informace

  • Kupon je možno uplatnit v termínu 10.8.2013.
  • Kupón platí pro jednu osobu.
  • Zájezd objednáte vyplněním elektronického formuláře ZDE. Do kolonky "Vzkaz" zadejte heslo Slevotéka, Vaše číslo kuponu, jména cestujících a jejich datum narození. Vyplňte formulář do 1 týdne od obdržení kupónu.
  • Po odeslání objednávky se s Vámi zkontaktuje CK TOP Cestovatel, zašle Vám cestovní smlouvu a dohodne všechny podrobnosti.
  • Cena zájezdu nezahrnuje kapesné, případné vstupy a pojištění léčebných výloh.
  • Více informací na tel. +420 773 601 414 a www.topcestovatel.cz.
nabídka byla ukončena