515 550 650 (Po-Pá, 8-16)
Oblíbené 0
  1. Slevoteka.cz
  2. Zájezdy
  3. Rakousko
Jednodenní zájezd k jezerům Solné komory v Rakousku (UNESCO)
Jednodenní zájezd k jezerům Solné komory v Rakousku pro JEDNOHO. Odjezd 10.8.2013 z Prahy nebo Č. Budějovic. Poznejte oblast s nejkrásnějšími alpskými jezery, solnými doly, lázněmi, památkami UNESCO a nádhernou přírodou!
Sleva byla již ukončena, ale mohlo by vás také zajímat: Rakousko

Jednodenní zájezd k jezerům Solné komory v Rakousku (UNESCO)

-36 %
Jednodenní zájezd k jezerům Solné komory v Rakousku (UNESCO)
nabídka byla ukončena
zakoupením získáte 20 kreditů na další nákup

Platnost voucheru

Od dnes do 10. 8. 2013

Kde uplatnit voucher a rezervovat termín

Zájezd objednáte vyplněním elektronického formuláře ZDE. Do kolonky "Vzkaz" zadejte číslo kuponu.

Uvidíte největší skvosty rakouských Alp

Jedinečných zážitků není nikdy dost, zvlášť když si je odnesete z cest po světě. Daleko sice nepojedete, ale jistě budete překvapeni, jaké klenoty se to skrývají v přírodě našich rakouských sousedů. Věřte, že na to, co uvidíte v rakouských Alpách za jeden den, už nikdy nezapomenete!

Program zájezdu k alpským jezerům v Rakousku

Bez zařizování a stresu - tak si užijete tento jedinečný jednodenní zájezd, který si pro Vás připravila Slevotéka ve spolupráci s oblíbenou CK TOP Cestovatel

Kdy se můžete vydat na cestu? V sobotu 10.8.2013. a na výběr máte ze dvou nástupních míst - buď odjedete v 5.00 hod. z Prahy nebo v 7.00 hod. z Českých Budějovic. Domů se vrátíte tentýž den večer. Pojedete autobusem s možností sledování filmů a postará se o Vás zkušený průvodce.

Nejkrásnější kout Rakouska - Solná komora

Po odjezdu z ČR se vydáte směr Solná komora, což je jeden z nejkrásnějších koutů Rakouska. V okolí jezer Traunsee, Hallstättersee a Mondsee Vás okouzlí nezapomenutelné přírodní scenérie. Před Vámi se rozprostře také výhled na mohutný masív Dachsteinu z Gosau.

Dále se těšte také na prohlídku Gmundenu s úchvatným vodním zámkem Ort, který je naprostou světovou raritou! Nezapomenete navštívit ani radnici s keramickou zvonkohrou a galerií Weyer.

Další zastávka - císařské lázně Bad Ischl

Až opustíte malebné výhledy na Solnou komoru, vydáte se do císařského městečko Bad Ischl, kde se zároveň nacházejí i lázně.

Projdete se kolem vily, která bývala letní rezidencí Františka Josefa. Dále pak přes císařský park k Mramorovému zámečku, kolem vily hudebního skladatele Lehára a promenádou podél řeky Traun. Budete se cítit, jako kdybyste se přenesli do minulého století - vyhlášená cukrárna K.u.K. Konditorei Gauner a ochutnávka Zaunerovských rohlíčků Vám k tomu ještě dopomohou.

To nejlepší na konec aneb solné doly Hallstatt (UNESCO)

Po všech unikátních zážitcích Vás však čeká naprostý vrchol - oblast Halsstattu obklopená třpytícími se jezery. Celá oblast je proslulá těžkou soli a dala také jméno celému období v pravěku.

Městečko je zapsané na seznamu světového kulturního dědictví UNESCO. Bohatou historii tohoto místa si můžete přiblížit v Muzeu Kulturního dědictví Hallstatt, kostnici s archeologickými vykopávkami a ve Světe soli Hallstatt.

Po cestě zpět se zastavíte v Gosau v hornorakouské Solné komoře, kde si vychutnáte impozantní výhled na hřebeny Gossaukamm a Dachsteinský ledovec zalité září zapadajícího slunce. Malou zastávku si užijete ještě u Mondsee a pak už zpět do ČR.


Doplňující informace

  • Kupon je možno uplatnit v termínu 10.8.2013.
  • Kupón platí pro jednu osobu.
  • Zájezd objednáte vyplněním elektronického formuláře ZDE. Do kolonky "Vzkaz" zadejte heslo Slevotéka, Vaše číslo kuponu, jména cestujících a jejich datum narození. Vyplňte formulář do 1 týdne od obdržení kupónu.
  • Po odeslání objednávky se s Vámi zkontaktuje CK TOP Cestovatel, zašle Vám cestovní smlouvu a dohodne všechny podrobnosti.
  • Cena zájezdu nezahrnuje kapesné, případné vstupy a pojištění léčebných výloh.
  • Více informací na tel. +420 773 601 414 a www.topcestovatel.cz.
nabídka byla ukončena