515 550 650 (Po-Pá, 8-18)
Oblíbené 0
 1. Slevoteka.cz
 2. Zájezdy
 3. Německo
Zájezd do zábavního parku Europa-park v Německu pro JEDNOHO
Den plný zábavy a adrenalinu v zábavním parku Europa - park v Německu. Odjezd 14.8.2013 z Prahy nebo Plzně. Jedinečné zpestření léta pro děti i dospělé - největší horská dráha v Evropě a dalších více jak 100 atrakcí!
Sleva byla již ukončena, ale mohlo by vás také zajímat: Německo

Zájezd do zábavního parku Europa-park v Německu pro JEDNOHO

-48 %
Zájezd do zábavního parku Europa-park v Německu pro JEDNOHO
nabídka byla ukončena
zakoupením získáte 20 kreditů na další nákup

Platnost voucheru

Od dnes do 14. 8. 2013

Kde uplatnit voucher

CA D-Travel
náměstí Generála Píky 2295/35
32600 Plzeň

www.d-travel.cz
tel. +420 737 989 319
email: d-travel@seznam.cz

Kde ověřit volné místo a provést rezervaci

Můžete oslovit přímo ubytovací zařízení nebo napsat na podpora@slevoteka.cz.
Pro ověření termínu uveďte: požadovaný termín, počet dospělých osob, počet dětí a jejich věk a název hotelu či penzionu.
Pro rezervaci: požadovaný termín, číslo voucheru, počet dospělých osob, počet dětí a jejich věk, jména ubytovaných a telefonický kontakt.

Unikátní zážitek v jednom z největších a nejoblíbenějších zábavních parků v Evropě

Zapomeňte na koupaliště a hrady - vydejte se raději za zábavou, adrenalinem a nezapomenutelnými zážitky! Ptáte se kam? Odpověď je jasná! Do největšího německého zábavního parku (a druhého největšího v Evropě) Europa-park. Společně se Slevotékou a CA D-Travel zažijete nikdy nekončící zábavu na více jak 100 atrakcích!

Adrenalinová jízda Evropou

Europa-park je nejúspěšnější a největší zábavní park v Evropě, který najdete v německém Rustu nedaleko francouzských hranic. Ročně jej navštíví celé čtyři miliony lidí - a vy nyní můžete být mezi nimi!

Park je rozdělen do 13 oblastí, které jsou vystavěny vždy ve stylu některé evropské země. Ve Skandinávii se pohoupete na vikingské lodi, v britské sekci si zase užijete jízdu tradičním londýnským autobusem double-deckerem. V ruské části najdete chaloupky jako vystřižené z Mrazíka, pravoslavný kostelík a dokonce vesmírnou horskou dráhu Mir.   

Zkrátka každá země zde Vám představí svoji architekturu, gastronomii a kulturu. Mimo již jmenovaných poznáte také Německo, Francii, Itálie, Švýcarsko, Řecko, Španělsko, Holandsko, Rakousko, Island či Portugalsko. Při návštěvě italské části nezapomeňte ochutnat pizzu, ve Francii si dejte známé bretaňské palačinky!

Zážitek na největší evropské horské dráze

Atrakcí číslo jedna v celém parku je bezkonkurenčně horská dráha Silver Star, kterou najdete ve francouzské části. Vozík Vás zde vyveze do výšky až 72 metrů a hned na to se budete strmým pádem řítit k zemi! Celá jízda trvá sice jen 3 minuty, ale věřte, že tenhle zážitek si budete pamatovat na věky.

Tento unikát je největší a nejdelší horskou dráhou v Evropě. Rychlost vozítka je 130 km/h a přetížení v dolním oblouku má hodnotu 4G, což je čtyřnásobek zemské gravitace, čímž Vás spolehlivě přiková do sedadla. Dráha je přístupná od 11 let a výšky 140 cm.

Dalších více jak 100 atrakcí Vás nadchne

Horská dráha není zdaleka jediným zážitkem, který Vás v Europa-parku čeká! Na rozloze 70 ha se rozkládá více jak 100 atrakcí, při kterých si každý přijde na své:

 • V Rusku zajděte na EUROSAT, který představuje cestu kosmickou lodí a zvenčí vypadá docela nevinně. Vozíky jezdí po vnitřních stěnách velké stříbrné sféry. Budete se řítit v naprosté tmě a cestou si užijete různých zvukových efektů. A samozřejmě nevynechejte již zmiňovanou orbitální stanici MIR, která byla ve vesmíru 14 let.
 • Atrakci POSEIDON, velmi oblíbenou vodní horskou dráhu, najdete v řecké části.
 • Jízdu ve vozíku pro horníky, která vyniká prudkými zatáčkami, najdete na atrakci MATTERHORN-BLITZ ve Švýcarsku.
 • V Portugalsku na Vás čeká ATLANTICA SUPER SPLASH - vodní horská dráha, na které se nejede pouze popředu a to rychlostí až 80km/hod.
 • Novou rodinnou atrakci WHALE WATCHING najdete v ostrovní tematické zón. Ve člunech se těšte na pozorování velryb a vodní bitvy.
 • Čistý adrenalin zažijete na nejrychlejší dráze v Evropě BLUE FIRE MEGACOASTER, která Vás vystřelí Vás z 0 na 100km/h za 2,5s! Má výšku 40 metrů, celková délka je více jak kilometr (1 056 metrů), max. rychlost je více jak 100km/hod., přičemž doba jízdy jsou pouhé 3 minuty a 20 sekund, při kterých zažijete přetížení 3,8G. 
 • MAGICKÉ KINO 4D Vám přinese nové filmové dobrodružství. V doprovodu dvou želv se totiž vydáte objevovat oceán.
 • Trochu klidu, avšak né nudy, si užijete v otáčejícím se divadle EUROPA-PARK HISTORAMA.

Nejen atrakce, ale i show a věda

Europa-park nejsou jen zábavní a adrenalinové atrakce - shlédnout zde můžete také nespočet dalších představení. Nemluvě o tématických občerstveních, které perfektně doplní zážitky, které si odnesete z jednotlivých sekcí - například v Casa Atlantika si užijete dobroty na portugalském pobřeží.

Atmosféře v Europa-parku zkrátka podlehnou všichni, nejen ti odvážní. Ženy a dívky si užívají při pohledu na úžasnou lední show plnou nádherných kostýmů a vybroušených krasobruslařských figur. Muži si zase přijdou na své v domě vědy.

Všichni se určitě sejdou v rozsáhlém paláci hrůzy, který je velmi povedenou přehlídkou snad všech existujících příšer a hororových scén. Strašidelný zámek straží plivající monstrum, uvnitř najdete klesající strop, hororové peklo a mnohé další. Zábava zde pohltí nejen děti, ale také dospělé!

Program zájezdu 14.8.2013

Na této nezapomenutelné cestě Vás doprovodí oblíbená plzeňská CA D-Travel. Do diáře si zapište datum 14.8.2013 a připravte se na odjezd kolem půlnoci z Prahy nebo Plzně. Ráno přijedete do parku, který je otevřen od 9:00 do 18:00. Po celém dni zde následuje odjezd zpět do ČR, domů se vrátíte v brzkých ranních hodinách.

V ceně je již zahrnuta doprava tam i zpět autobusem a doprovod technického delegáta. V autobuse bude vybíráno skupinové vstupné 33 EUR/osoba. Doporučujeme také uzavřít cestovní pojištění.


Doplňující informace

 • Kupon lze uplatnit v den konání se zájezdu 14.8.2013.
 • Kupon platí pro jednoho.
 • Děti do 4 let nebo děti v den jejich narozenin (po předložení průkazu) mají vstup do parku zdarma. Musí si však zakoupit kupon, který zajišťuje dopravu. Další ceny zjistíte zde.
 • Jak zájezd rezervovat?
  • ihned po obdržení čísla poukazu kontaktujte CA na e-mail d-travel@seznam.cz
  • na e-mail zašlete Vaše jméno, příjmení, adresu, datum narození, číslo poukazu, telefonní kontakt a místo odjezdu
  • veškeré tyto informace uveďte i pro cestující jedoucí s Vámi (každá z osob musí mít vlastní kupon)
  • Váš e-mail bude do 48 hodin potvrzen a budou Vám zaslány kompletní informace k odjezdu
 • Cena zahrnuje: dopravu zájezdovým autobusem, technický doprovod
  během cesty.
 • Cena nezahrnuje: cestovní pojištění, vstupné (33 EUR, skupinové vstupné, bude vybíráno cestou v autobuse).
 • Odjezdová místa: Praha, Plzeň
 • Více informací na www.d-travel.cz a www.europapark.de.
nabídka byla ukončena