515 550 650 (Po-Pá, 8-18)
Oblíbené 0
 1. Slevoteka.cz
 2. Zájezdy
 3. Rakousko
Zájezd do velikonoční Vídně s návštěvou zámku Schönbrunn
Prožijte s námi jedinečnou jarní atmosféru ve Vídni. Navštívíte zámek Schönbrunn, podíváte se na trhy a ještě stihnete projít město. Malovaná vajíčka, šunka, čokoládoví zajíčci a beránci, mazanec nebo bochánky - velikonoční trhy mají co nabídnout!
Sleva byla již ukončena, ale mohlo by vás také zajímat: Rakousko

Zájezd do velikonoční Vídně s návštěvou zámku Schönbrunn

nabídka byla ukončena
zakoupením získáte 10 kreditů na další nákup

Platnost voucheru

Od dnes do 19. 4. 2014

Kde uplatnit voucher

Alexandr Coufalík
Poděbradova 580
Brno – Modřice
664 42

www.expressbus.cz
Telefon: +420 776 776 156
E-mail:  coufalik@expressbus.cz

Kde ověřit volné místo a provést rezervaci

Můžete oslovit přímo ubytovací zařízení nebo napsat na podpora@slevoteka.cz.
Pro ověření termínu uveďte: požadovaný termín, počet dospělých osob, počet dětí a jejich věk a název hotelu či penzionu.
Pro rezervaci: požadovaný termín, číslo voucheru, počet dospělých osob, počet dětí a jejich věk, jména ubytovaných a telefonický kontakt.

Jarní prohlídka rakouské metropole

Vánoční trhy ve Vídni jsou proslulé, za návštěvu ale rozhodně stojí i ty velikonoční. Že jste o Velikonocích ve Vídni ještě nebyli? Tak to na nic nečekejte a chystejte se na výlet, jarní Vídeň totiž patří k nejkrásnějším a nejvyhledávanějším městům v době velikonočních svátků.

Velikonoční trhy na zámku Schönbrunn

Hned po příjezdu se připravte na nádherné velikonoční trhy. Výběr je obrovský - tradiční velikonoční ozdoby a nádherné kraslice, kulinářské pochoutky, velikonoční mazanec nebo čokoládový beránci. Ke všemu Vám bude hrát doprovodný hudební program. 

Trh u zámku Schönbrunn patří k těm nejromantičtějším. Před barokní kulisou zámku nabízí kolem 60 stánků nejrůznější pochoutky, velikonoční ozdoby a výrobky uměleckých řemesel z celého Rakouska.

Spoustu zábavy si užijí i nejmenší návštěvníci. Zabaví při vyrábění marcipánových velikonočních zajíčků, vázání větviček, hledání čokoládových vajíček nebo v dětském muzeu, zatímco dospělí vyrazí na „jazz na velikonočním trhu”.

Odpolední prohlídka města a tradiční Starovídeňský trh

Jakmile si dostatečně prohlídnete trhy, přesuňte se do historického centra Vídně.  Můžete se těšit na náměstí Marie Terezie, Příkopy a také Hofburg - hlavní sídlo rakouských císařů. Neopomenete zajít ani na Michaelské náměstí a Vašemu obdivu jistě neuniknou ani gotické a barokní kostely v centru.

Tradiční Starovídeňský velikonoční trh na Freyungu v samém srdci města nabízí velikonoční speciality z celého Rakouska. Program doplňují koncerty a velikonoční kutilská dílna pro nejmenší.

Poblíž se nachází také dvě největší vídeňská muzea - Kunsthistorisches Museum (uměleckohistorické muzeum) a Naturhistorisches Museum (přírodovědecké muzeum), které můžete navštívit. Nedaleko je také Albertina, proslulá galerie umění. 

Posezení u kávy a dortu

Milovníci kávy musí bezpochyby vyzkoušet některou ze zdejších kaváren. A že je z čeho vybírat! V centru Vídně se nachází okolo 800 kaváren. Co takhle vyzkoušet Café Sacher proslavenou zejména vynikajícím Sachrovým dortem.

 

Přijeďte se podívat do velikonoční Vídně sami anebo udělejte radost svým blízkým a obdarujte je tímto krásným zážitkem! 

V prezentaci byly použity fotografie autora Ostermarkt a z www.sacher.com

Doplňující informace

 • Kupón je možné uplatnit v termínu zájezdu 12.4. a 19.4.2014.
 • Pro registraci účastníků zájezdu se zaregistrujte na adrese www.zajezd.expressbus.cz.
 • Následně uzavřete s CA cestovní smlouvu. Po obdržení cestovní smlouvy je nutné ji do 3 dnů zaslat podepsanou zpět do CA. Podpisem souhlasíte se storno podmínkami CA.
 • Zájezd zajišťuje CA Expressbus ve spolupráci s CK Metal.
 • Cena zahrnuje dopravu klimatizovaným autobusem služby průvodce, zákonné pojištění CK proti úpadku.
 • CA Expressbus spolupracuje s CK Metal, obě společnosti mají pojištění proti úpadku.
 • Odjezd z Brna od Janáčkova divadla v 8:00.
 • Více informací na www.expressbus.cz.

Hodnocení zájezdu

5,0 z 5
Celkem hodnotil 1 zákazník.
Organizace zájezdu :
Doprava:

zobrazit hodnocení / 1 zákazník

nabídka byla ukončena