515 550 650 (Po-Pá, 8-16)
Oblíbené 0
 1. Slevoteka.cz
 2. Zájezdy
 3. Rakousko
Zájezd do vánoční Vídně s možností sobotní návštěvy zámku Schönbrunn - termíny od konce listopadu
Vyberte si z 8 termínů a mnoha nástupních míst a vychutnejte si vánoční atmosféru v krásně vyzdobené Vídni, kde jsou jedny z nejkrásnějších adventních trhů! Ochutnejte svařák nebo tradiční punč, projděte se městem a navštivte i zámek Schönbrunn.
Sleva byla již ukončena, ale mohlo by vás také zajímat: Rakousko

Zájezd do vánoční Vídně s možností sobotní návštěvy zámku Schönbrunn - termíny od konce listopadu

Výběr varianty

Tato nabídka
má více variant
nabídka byla ukončena
125 zákazníků
zakoupením získáte 10 kreditů na další nákup

Platnost voucheru

21. 11. 2015 – 20. 12. 2015

Kde uplatnit voucher a rezervovat termín

CA Skytour.cz 
Palackého 143
664 59  Telnice

www.skytour.cz
Tel.: +420 728 984 001 
E-mail: rezervace@skytour.cz

 


Je to tak, Vídeň patří mezi stálice a hvězdy předvánočního období. V době adventu se proměňuje v kouzelné vánoční město plné tradičních trhů, pro které je charakteristická vůně pečených brambor, kaštanů a sladkých pražených mandlí. 

Kouzelné vánoční město plné tradičních trhů 

Obrovský adventní věnec a stromeček před radnicí

Vídeňský vánoční trh totiž existuje více než 700 let. Jeho tradice začala roku 1294, kdy císař Albrecht II. udělil vídeňským obchodníkům privilegium k pořádání „Prosincového trhu“. 

 

Vídeňský adventní trh si v poslední době našel své místo před vídeňskou radnicí, kam se přesunul z historických uliček roku 1975. Malé adventní městečko čítá kolem 150 dřevěných chat s vánočním sortimentem, u kterých si můžete být jistí, že vyberete ty pravé vánoční dárky.

Na stánky narazíte i na mnohých dalších vídeňských náměstích či jen tak v uličkách. Projděte si třeba ulici Neubaugasse. V té se celoročně konají bleší trhy, které v době adventu střídají trhy vánoční.

Zahřejte se třeba punčem

A začnou-li vás bolet nohy, svezte se od trhů k trhům stylově – kočárem taženým koňmi.

Každoročně adventní trh navštíví neuvěřitelné 3 milióny návštěvníků, z nichž 500 tisíc přijíždí ze zahraničí včetně návštěvníků z Japonska a USA. Takovou raritu už stojí za to navštívit, nemyslíte?

Zámek Schönbrunn a prohlídka s průvodcem

Pokud si vyberete sobotní termín zastavíte se u zámku Schönbrunn, kde budete moci nvaštívit vánoční trh v zámecké zahradě. Poté se přesunete s průvodcem metrem do samého centra před Radniční náměstí, kde se nachází hlavní vídeňský adventní trh, dalších několik přilehlých malebných trhů, muzea, památky, obchody a vyhlášené restaurace.. 

Hlavní vídeňský adventní trh

Společně s průvodcem se projdete historickým centrem a podívate se napřiklad na Hofburg, náměstí Marie Terezie, muzeum lipicánů, císařskou hrobku Habsburků, muzeum Sisi, baziliku sv. Štěpána, chrám sv. Petra a další krásná místa.

Program zájezdu

 • Odjezd z ČR v ranních hodinách.
 • Okolo 10:30 příjezd do centra Vídně.
 • Od 10:30 do 18:30 individuální program s možností prohlídky se zkušeným průvodcem (Hofburg, náměstí Marie Terezie, muzeum lipicánů, císařskou hrobku Habsburků, muzeum Sisi, baziliku sv. Štěpána, chrám sv. Petra).
 • V sobotní termíny se zastavuje ve Vídni u zámku Schönbrunn. Možnost návštěvy vánočního trhu v zámecké zahradě (cca 60 minut) a následný přesun s průvodcem do samého centra před Radniční náměstí. Přesun bude probíhat metrem. Jízdenka do metra se platí zvlášť. Cena speciální adventní celodenní jízdenky pro všechny linky vídeňské MHD je cca 5 €/dospělá osoba a 2,5 € mládež do 15 let.
 • Odjezd zpět do ČR v 18:30 hod.

Zámek Schönbrunn

V prezentaci byly použity fotografie z www.christkindlmarkt.at a www.wien.info.


Doplňující informace

 • Kupon lze uplatnit v jednom z termínů konání zájezdu.
 • Zájezd zajišťuje cestovní kancelář Skytour.
 • Před koupí kuponu je nutné se informovat ohledně volné kapacity termínů.
 • Uplatnění kuponu – rezervace:
  • kupon se uplatňuje odesláním rezervačního formuláře. Po obdržení kuponu tedy rezervaci potvrďte co nejdříve prostřednictvím rezervačního formuláře: http://goo.gl/forms/jddHXIKszy 
   
 • Cena nezahrnuje - nepovinné příplatky:
  • cestovní pojištění - je možno přikoupit v autobuse za 40 Kč/dospělá osoba a 30 Kč/dítě, tuto informaci je třeba uvést v rezervačním emailu. 
  • pro sobotní termíny: speciální adventní celodenní jízdenky pro všechny linky vídeňské MHD - cca 5 €/dospělá osoba a 2,5 € mládež do 15 let.
  • kapesné a případné vstupy
   
 • CA si vyhrazuje právo při nedostatečném naplnění termínu minimálním počtem 40 účastníků na zrušení termínu a klientům bude nabídnut nejbližší následující volný termín, nebo vráceny peníze.
 • Více informací na www.skytour.cz.

Hodnocení zájezdu

4,0 z 5
Celkem hodnotili 4 zákazníci.
Organizace zájezdu :
Doprava:

 • david.kolb — 5. 6. 2016
 • Josef — 3. 6. 2016

zobrazit hodnocení / 4 zákazníci

Výběr varianty

nabídka byla ukončena