515 550 650 (Po-Pá 8-18)
Oblíbené 0
 1. Slevoteka.cz
 2. Zájezdy
 3. Rakousko
Zájezd do vánoční Vídně s možností sobotní návštěvy zámku Schönbrunn - termíny od konce listopadu
Vyberte si z 8 termínů a mnoha nástupních míst a vychutnejte si vánoční atmosféru v krásně vyzdobené Vídni, kde jsou jedny z nejkrásnějších adventních trhů! Ochutnejte svařák nebo tradiční punč, projděte se městem a navštivte i zámek Schönbrunn.
Sleva byla již ukončena, ale mohlo by vás také zajímat: Rakousko

Zájezd do vánoční Vídně s možností sobotní návštěvy zámku Schönbrunn - termíny od konce listopadu

Výběr varianty

Tato nabídka
má více variant
nabídka byla ukončena
dosud zakoupilo 100 zákazníků
zakoupením získáte 10 kreditů na další nákup

Platnost voucheru

Od dnes do 20. 12. 2015

Kde uplatnit voucher

CA Skytour.cz 
Palackého 143
664 59  Telnice

www.skytour.cz
Tel.: +420 728 984 001 
E-mail: rezervace@skytour.cz

 

Kde ověřit volné místo a provést rezervaci

Můžete oslovit přímo ubytovací zařízení nebo napsat na podpora@slevoteka.cz.
Pro ověření termínu uveďte: požadovaný termín, počet dospělých osob, počet dětí a jejich věk a název hotelu či penzionu.
Pro rezervaci: požadovaný termín, číslo voucheru, počet dospělých osob, počet dětí a jejich věk, jména ubytovaných a telefonický kontakt.


Je to tak, Vídeň patří mezi stálice a hvězdy předvánočního období. V době adventu se proměňuje v kouzelné vánoční město plné tradičních trhů, pro které je charakteristická vůně pečených brambor, kaštanů a sladkých pražených mandlí. 

Kouzelné vánoční město plné tradičních trhů 

Obrovský adventní věnec a stromeček před radnicí

Vídeňský vánoční trh totiž existuje více než 700 let. Jeho tradice začala roku 1294, kdy císař Albrecht II. udělil vídeňským obchodníkům privilegium k pořádání „Prosincového trhu“. 

 

Vídeňský adventní trh si v poslední době našel své místo před vídeňskou radnicí, kam se přesunul z historických uliček roku 1975. Malé adventní městečko čítá kolem 150 dřevěných chat s vánočním sortimentem, u kterých si můžete být jistí, že vyberete ty pravé vánoční dárky.

Na stánky narazíte i na mnohých dalších vídeňských náměstích či jen tak v uličkách. Projděte si třeba ulici Neubaugasse. V té se celoročně konají bleší trhy, které v době adventu střídají trhy vánoční.

Zahřejte se třeba punčem

A začnou-li vás bolet nohy, svezte se od trhů k trhům stylově – kočárem taženým koňmi.

Každoročně adventní trh navštíví neuvěřitelné 3 milióny návštěvníků, z nichž 500 tisíc přijíždí ze zahraničí včetně návštěvníků z Japonska a USA. Takovou raritu už stojí za to navštívit, nemyslíte?

Zámek Schönbrunn a prohlídka s průvodcem

Pokud si vyberete sobotní termín zastavíte se u zámku Schönbrunn, kde budete moci nvaštívit vánoční trh v zámecké zahradě. Poté se přesunete s průvodcem metrem do samého centra před Radniční náměstí, kde se nachází hlavní vídeňský adventní trh, dalších několik přilehlých malebných trhů, muzea, památky, obchody a vyhlášené restaurace.. 

Hlavní vídeňský adventní trh

Společně s průvodcem se projdete historickým centrem a podívate se napřiklad na Hofburg, náměstí Marie Terezie, muzeum lipicánů, císařskou hrobku Habsburků, muzeum Sisi, baziliku sv. Štěpána, chrám sv. Petra a další krásná místa.

Program zájezdu

 • Odjezd z ČR v ranních hodinách.
 • Okolo 10:30 příjezd do centra Vídně.
 • Od 10:30 do 18:30 individuální program s možností prohlídky se zkušeným průvodcem (Hofburg, náměstí Marie Terezie, muzeum lipicánů, císařskou hrobku Habsburků, muzeum Sisi, baziliku sv. Štěpána, chrám sv. Petra).
 • V sobotní termíny se zastavuje ve Vídni u zámku Schönbrunn. Možnost návštěvy vánočního trhu v zámecké zahradě (cca 60 minut) a následný přesun s průvodcem do samého centra před Radniční náměstí. Přesun bude probíhat metrem. Jízdenka do metra se platí zvlášť. Cena speciální adventní celodenní jízdenky pro všechny linky vídeňské MHD je cca 5 €/dospělá osoba a 2,5 € mládež do 15 let.
 • Odjezd zpět do ČR v 18:30 hod.

Zámek Schönbrunn

V prezentaci byly použity fotografie z www.christkindlmarkt.at a www.wien.info.


Doplňující informace

 • Kupon lze uplatnit v jednom z termínů konání zájezdu.
 • Zájezd zajišťuje cestovní kancelář Skytour.
 • Před koupí kuponu je nutné se informovat ohledně volné kapacity termínů.
 • Uplatnění kuponu – rezervace:
  • kupon se uplatňuje odesláním rezervačního formuláře. Po obdržení kuponu tedy rezervaci potvrďte co nejdříve prostřednictvím rezervačního formuláře: http://goo.gl/forms/jddHXIKszy 
   
 • Cena nezahrnuje - nepovinné příplatky:
  • cestovní pojištění - je možno přikoupit v autobuse za 40 Kč/dospělá osoba a 30 Kč/dítě, tuto informaci je třeba uvést v rezervačním emailu. 
  • pro sobotní termíny: speciální adventní celodenní jízdenky pro všechny linky vídeňské MHD - cca 5 €/dospělá osoba a 2,5 € mládež do 15 let.
  • kapesné a případné vstupy
   
 • CA si vyhrazuje právo při nedostatečném naplnění termínu minimálním počtem 40 účastníků na zrušení termínu a klientům bude nabídnut nejbližší následující volný termín, nebo vráceny peníze.
 • Více informací na www.skytour.cz.

Hodnocení zájezdu

4,0 z 5
Celkem hodnotili 4 zákazníci.
Organizace zájezdu :
Doprava:

 • Josef 17. 12. 2015
 • david.kolb 10. 12. 2015

zobrazit hodnocení / 4 zákazníci

Výběr varianty

nabídka byla ukončena