515 550 650 (Po-Pá, 8-18)
Oblíbené 0
 1. Slevoteka.cz
 2. Zájezdy
 3. Itálie
Zájezd na 5 dní do Říma s koupáním a ubytováním v CENTRU ŘÍMA
Zájezd do Říma a Vatikánu s koupáním na písečných plážích. Ubytování přímo v centru Říma se snídaní, všechny krásné památky na dosah, nezapomenutelná atmosféra a celodenní koupání v průzračném moři v Rimini s návštěvou delfinária
Sleva byla již ukončena, ale mohlo by vás také zajímat: Itálie

Zájezd na 5 dní do Říma s koupáním a ubytováním v CENTRU ŘÍMA

-33 %
Zájezd na 5 dní do Říma s koupáním a ubytováním v CENTRU ŘÍMA
nabídka byla ukončena
dosud zakoupilo 223 zákazníků
zakoupením získáte 80 kreditů na další nákup

Platnost voucheru

Od dnes do 14. 9. 2014

Kde uplatnit voucher

CA Quality Travel
OD Centrum
Kobližná 24, 602 00 Brno

www.zkustotaky.cz
Tel.: 722 947 776
Email: rezervace@quality-travel.cz

Kde ověřit volné místo a provést rezervaci

Můžete oslovit přímo ubytovací zařízení nebo napsat na podpora@slevoteka.cz.
Pro ověření termínu uveďte: požadovaný termín, počet dospělých osob, počet dětí a jejich věk a název hotelu či penzionu.
Pro rezervaci: požadovaný termín, číslo voucheru, počet dospělých osob, počet dětí a jejich věk, jména ubytovaných a telefonický kontakt.

Vychutnejte si pravou Itálii přímo v centru dění

Jedinečná atmosféra plná historie, slavných památek, dobrého jídla a lahodné kávy. Žádné jiné město na světě zkrátka není takové jako Řím. Díky dnešní nabídce můžete prožít i Vy své vlastní prázdniny v Římě s ubytováním přímo v centru!

užijte si jedinečnou atmosféru italského hlavního města

Doprava luxusním autobusem a ubytování v centru Říma

Doprava je zajištěna komfortním autobusem s WC, DVD, TV a možností zakoupení občerstvení přímo na palubě. Ubytování je zajištěno v 3* hotelu v centru Říma včetně snídaně, kde strávíte 2 noci.

Večerní Řím je ideální na romantickou procházku

Díky poloze hotelu si můžete vychutnat pravou večerní atmosféru Říma a po společném programu se procházet uličkami Říma dlouho do noci - samotné Koloseum je cca 1,5 km od hotelu!

Oáza klidu uprostřed metropole

První den v Itálii se můžete těšit na návštěvu Vatikánu. Ten se nachází uprostřed Říma a je od něj oddělen hradbami. Během prohlídky s průvodcem budeme mít možnost shlédnout baziliku svatého Petra, fresky Michelangela v Sixtinské kapli či Andělský hrad. Navštívit můžete i Vatikánská muzea a prostor bude i na vlastní program.

Vatikán je oázou klidu uprostřed metropole 

Řím - to je historie na každém kroku

Druhý den bude patřit historickému centru Říma. Poznáte legendární metropoli na vlastní oči. A že bude na co koukat - žádné jiné město na světě totiž nenabízí tolik pamětihodností jako Řím a celodenní prohlídka s průvodcem Vám zaručí, že uvidíte to nejkrásnější.

Dýchne na vás atmosféra antického Říma

Uvidíte Koloseum, kde se sehrálo mnoho gladiátorských zápasů, Pantheon, chrám zasvěcený všem bohům, postavený v dávných dobách Římany i Forum Romanum, které bývalo centrem veřejného dění.

Neunikne Vám ani Bazilika Santa Maria Maggiore, náměstí Kapitol, památník Viktora Emanuela II, Ústa pravdy a španělské schody.

Místo gladiátorských zápasů - Koloseum

Vidět Fontánu di Trevi je cílem každého návštěvníka Říma. Legenda tvrdí, že když do fontány vhodíte minci, v budoucnu se tam opět vrátíte. Jiná báje zase praví, že když do fontány vhodíte minci, naleznete v Římě svou pravou lásku, a když vhodíte další, budete mít v Římě také šťastnou svatbu. Zkusíte to taky?

Najděte v Římě svoji pravou lásku 
Chcete poznat, Řím i jinak, než jen obdivováním památek? Ochutnejte vyhlášené italské speciality - pizzu pečenou na plechu, italskou zmrzlinu, kupte si víno, parmazán, pravé italské těstoviny. Řím má jedinečnou atmosféru, kterou dokreslují malá náměstíčka, kostely, fontány a úzké a zapadlé uličky. 

Koupání na písečných plážích a návštěva Delfinária

Třetí den se po snídani vydáte na východní část Itálie do města Rimini. Zde můžete využít celý den ke koupání na písečných plážích. Zajímavým zpestřením pobytu jistě bude, hlavně pro děti, návštěva místního Delfinária. Na dně bazénů jsou okénka, kterými můžete sledovat delfíny jak vám plavou přímo před očima.

Užijete si také koupání na pláži ve slavném městě Rimini

Kompletní program zájezdu

1. den (středa): Odjezd v odpoledních hodinách, noční přejezd do Itálie.

2. den (čtvrtek): Ráno příjezd do Vatikánu. Prohlídka nejznámějších památek s průvodcem (cca 7 hodin). Individuální program. Ve večerních hodinách odjezd na ubytování - možnost individuálního večerního programu v centru Říma.

3. den (pátek): Po snídani celodenní prohlídka Říma s průvodcem. Ve večerních hodinách návrat na hotel.

4. den (sobota): Po snídani odjezd do Rimini. Možnost celodenního koupání a návštěvy Delfinária.

5. den (neděle): návrat v odpoledních hodinách zpět do ČR.
 

V prezentaci byly použity fotografie autora Moyan Brenn, které najdete zde. Autorovi tímto děkujeme.


Doplňující informace

 • Kupón je možné uplatnit v termínech zájezdu 
  • 13.8. - 17.8. 2014 - VYPRODÁNO
  • 03.9. - 07.9. 2014 - VYPRODÁNO
  • 10. - 14.9. 2014
 • Kupón je nutné uplatnit do 31.8.2014 prostřednictvím rezervačního mailu. Na email rezervace@quality-travel.cz pošlete:
  • jméno a příjmení každého účastníka
  • datum narození
  • bydliště
  • nástupní místo
  • čísla kupónů
  • telefon
 • Následně uzavřete s CK smlouvu o zájezdu. Po obdržení smlouvy o zájezdu je nutné všechny údaje zkontrolovat a poté ji zaslat podepsanou (naskenovanou) zpět. 
 • Kompletní informace o zájezdu obdržíte nejpozději 7 dní před odjezdem.
 • Potvrzení o pojištění CK proti úpadku zde.
 • Zájezd zajišťuje CK Europa Trip - Quality Travel, s.r.o. CK Quality Travel za poslední 3 roky odbavilo více než 10 000 spokojených klientů.
 • Cena zahrnuje dopravu luxusním autobusem s WC, TV, DVD a možností zakoupení občerstvení na palubě, ubytování v 3*hotelu v centru Říma včetně snídaně, služby certifikovaného průvodce, výklad, informační materiál.
 • Cena nezahrnuje cestovní pojištění (možné sjednat u CK, viz níže - 90Kč/zájezd), vstupy v rámci programu (celkem cca 20 - 30 EUR), poplatky za vjezd do Říma (12 EUR), pobytovou taxu (platí se hotelu - 1-3EUR/noc/osoba) a vstup do Delfinária v Rimini (13 EUR/os., děti 10 EUR, děti do 100 cm zdarma).
 • Trasy a nástupní místa
  • Praha - Beroun - Plzeň (bez příplatku)
  • Příbram - Dobříš (bez příplatku)
  • Humpolec - Jihlava - Brno - Bratislava (bez příplatku)
  • Ostrava - Frýdek Místek - Nový Jičín - Olomouc - Prostějov (příplatek 400 Kč)
  • Uherské Hradiště - Zlín - Kroměříž - Otrokovice (příplatek 350 Kč)
  • Hradec Králové - Pardubice (příplatek 300 Kč)
  • České Budějovice (příplatek 300 Kč)
 • Kompletní cestovní pojištění vč. storna zájezdu si můžete sjednat v CK za 90 Kč/zájezd/osoba. Jedná se o komplexní pojištění od Union pojišťovny, a.s. - krytí léčebných výloh v zahraničí (až do 2.500.000 Kč), úrazové pojištění, pojištění odpovědnosti, repatriace a pojištění storna zájezdu. V případě zájmu o pojištění je nutné jej sjednat při rezervaci pobytu.
 • Zájezd se koná při naplnění kapacity minimálně 40 osobami. V opačném případě bude zákazníkům nabídnut nejbližší možný termín, který tuto podmínku splňuje nebo vráceny peníze, dle výběru klienta. Pokud bude na některých nástupních místech málo klientů, má klient právo změnit nástupní místo na nejbližší možné nebo na vrácení peněz. 
 • Zakoupením kuponu souhlasíte se všeobecnými podmínkami CK Quality Travel.
 • Více informací na www.zkustotaky.cz
nabídka byla ukončena