515 550 650 (Po-Pá, 8-18)
Oblíbené 0
 1. Slevoteka.cz
 2. Zájezdy
 3. Itálie
Řím, Vatikán a Capri na 4 dny s luxusním ubytováním
Jedinečný pobyt na 4 dny s ubytováním ve 4* hotelu včetně snídaně. Poznejte metropoli Itálie - Řím, papežský stát Vatikán a ostrov snů a legend Capri, který je považován za nejkrásnější ostrov Neapolského zálivu!
Sleva byla již ukončena, ale mohlo by vás také zajímat: Itálie

Řím, Vatikán a Capri na 4 dny s luxusním ubytováním

-41 %
Řím, Vatikán a Capri na 4 dny s luxusním ubytováním
nabídka byla ukončena
zakoupením získáte 60 kreditů na další nákup

Platnost voucheru

Od dnes do 10. 8. 2014

Kde uplatnit voucher

Alexandr Coufalík
Poděbradova 580
Brno – Modřice
664 42

www.expressbus.cz
Telefon: 547 385 464, 727 854 699
E-mail: zajezdy@expressbus.cz

Kde ověřit volné místo a provést rezervaci

Můžete oslovit přímo ubytovací zařízení nebo napsat na podpora@slevoteka.cz.
Pro ověření termínu uveďte: požadovaný termín, počet dospělých osob, počet dětí a jejich věk a název hotelu či penzionu.
Pro rezervaci: požadovaný termín, číslo voucheru, počet dospělých osob, počet dětí a jejich věk, jména ubytovaných a telefonický kontakt.

Do Itálie za jedinečnými zážitky

Kdy jste naposledy navštívili nějaké úžasné místo, které Vás doslova připravilo o dech? Že už si ani nepamatujete? Dopřejte si jedinečný zážitek a vyrazte do Itálie za poznáním, kulturou i krásným počasím!

Nejznámější římská památka - Coloseum

Vaše vlastní prázdniny v Římě

Řím jistě znáte minimálně z fotek, ale nic se nevyrovná tomu jej vidět na vlastní oči. Navštivte dějiště významných historických událostí, plné památek, dobrého jídla a kávy. Uvidíte koloseumForum Romanum i slavnou Fontánu di Trevi.

Nevynecháte ani slavnou fontánu 
Chcete poznat Řím i jinak, než jen obdivováním památek? Ochutnejte vyhlášené italské speciality - pizzu pečenou na plechu, italskou zmrzlinu, kupte si víno, parmazán, pravé italské těstoviny. Zkrátka si užijte jedinečnou atmosféru této úžasné metropole!

Za historií do hlavního sídla papežů

K zájezdu do hlavního města Itálie bezpochyby patří i návštěva Vatikánu. Ten se totiž nachází uprostřed Říma a je od něj oddělen hradbami. K hlavním pamětihodnostem Vatikánu patří bazilika svatého Petra a fresky Michelangela v Sixtinské kapli. Navštívit můžete i Vatikánská muzea.

Vatikán, hlavní město papežů

Perla Thyrénského moře - ostrov Capri

Ostrov Capri vyrůstá z vod Neapolského zálivu. Je to ostrov snů a legend, zamilovali se do něj římští císaři, básníci a skladatelé o něm psali básně a písně a z celého světa se sem sjíždějí návštěvníci na ideální dovolenou v nádherné přírodě

Užijete si i dovolenou na Capri

Pobřeží Capri lemuje více než dvanáct jeskyní. Modrá jeskyně je z nich nejznámější, a pokud je moře klidné, mohou malé čluny vplout i dovnitř. Při okružní jízdě kolem ostrova Capri lze za 1,5 hodiny zhlédnout i ostatní pobřežní jeskyně a také další krásy ostrova - sošku Neapolského chlapce, Korálovou jeskyni, útesy a mnoho dalšího.

Bude vás čekat průzračně modré moře

Hlavní město Capri je plné úzkých uliček, strmých schodišť a malých náměstíček. Každý roh skrývá něco nového: oblouky, terasy, malé domy, pergoly porostlé bouganvilleemi, balkony pokryté girlandami květů.

Zažijte pravou středomořskou atmosféru

Poté se můžete vykoupat nebo vyrazit do městečka Anacapri, kde můžete navštívit vilu San Michele s muzeem spisovatele Axel Munthi.

Z Anacapri lze vyjet sedačkovou lanovkou nebo vyjít pěšky za 1 hodinu na nejvyšší vrchol ostrova Monte Solario (589 metrů). Na vrcholu lze shlédnout zbytky opevnění. Za jasného počasí jsou vidět i Abruzzy.

Můžete se vydat za výhledem na ostrov

Cesta pohodlným autobusem a nadstandardní ubytování

Zájezd se koná v termínech 24. - 27.7.2014 a 07. - 10.8.2014 a je jen na Vás, který si vyberete. Nezapomeňte si však včas místa rezervovat.

Doprava je zajištěna pohodlným autobusemJe připraveno 6 nástupních míst - Modřice, Brno, Jihlava, Praha, Plzeň a Rozvadov. Služba průvodce Vám bude po celou dobu zájezdu k dispozici.

Po náročném dni plném nových zážitků si odpočnete v komfortu nadstandardního ubytování ve 4* hotelu. Další ráno tak budete svěží a nabití novou energií!

Kompletní program zájezdu

1. den: odjezd v odpoledních hodinách, noční přejezd do Itálie.

2. den:

 • Ráno příjezd do Říma.
 • Prohlédnete si KoloseumForum Romanum, Lateránské náměstí s bazilikou a Svatými schody, chrám sv. Petra v řetězech, Benátské náměstí s pomníkem Viktora Emmanuela I, Kapitol. Neunikne Vám ani náměstí Navona, PantheonFontána di Trevi, Španělské schody a Andělský hrad. Navštívíme také náměstí sv. Petra ve Vatikánu a slavný chrám sv. Petra
 • Zájemci také mohou navštívit Koloseum za 12 EUR nebo Vatikánská muzea za 16 EUR.
 • Ve večerních hodinách příjezd do hotelu.

3. den:

 • V ranních hodinách přejezd do Neapolského přístavu, odtud lodí na ostrov Capri,  po cestě výhled na majestátní sopku Vesuv
 • Možnost okružní plavby kolem celého ostrova, nebo jenom jeho části - s průvodcem. Během plavby uvidíte Modrou jeskyni, Bílou a Smaragdovou jeskyni, Tiberiovu skálu, útesy Faraglioni – symbol ostrova, přístav Marina Piccola s vilami S. Lorenove, G. Armaniho aj.
 • Zájemci mohou vyjet lanovkou do hlavního města Capri, a odtud do stále kvetoucích Augustových zahrad. Mimo individuální volno je možnost koupání nebo výletu místním minibusem do města Anacapri a pak sedačkovou lanovkou na nejvyšší horu ostrova Monte Solaro (589 m). Zájemci mohou navštívit vilu San Michele s muzeem spisovatele Axel Munthi, Tiberiovu vilu, četné vyhlídky na moře, pevninu a ostrovy, skalní oblouk a další krásná místa.
 • Ve večerních hodinách odjezd lodí do Neapole a zpět do ČR.

4. den: návrat zpět do ČR.


Doplňující informace

 • Kupón je možné uplatnit v termínu zájezdu 24. - 27.7.2014 a 07. - 10.8.2014.
 • Před zakoupením kuponu je nutné se informovat v CA o volných kapacitách termínů. Pro obdržení kuponu se ihned zaregistrujte na adrese http://zajezd.expressbus.cz (zájezd najdete pod názvem - "Poznejte metropoli papežů Řím Vatikán a ostrov snů a legend Capri, který je považován za nejkrásnější ostrov Thyrhénského zálivu ubytování ve 4*hotelu vč. snídaně").
 • Následně uzavřete s CA cestovní smlouvu. Po obdržení cestovní smlouvy je nutné ji do 3 dnů zaslat podepsanou zpět do CA. Podpisem souhlasíte se storno podmínkami CA.
 • Zájezd zajišťuje CK Metal ve spolupráci s CA Expressbus.
 • Cena zahrnuje dopravu klimatizovaným autobusem, ubytování ve 4* hotelu včetně snídaně, průvodce a pojištění CK proti úpadku.
 • Cena nezahrnuje zpáteční jízdenku na trajekt na ostrov Capri (30 EUR) - povinné, cestovní pojištění, dopravu po městech (vlak a metro), plavbu kolem Capri (17 EUR), lanovku, minibus v Capri (2 EUR), vstupy do muzeí a památek.
 • Časy a nástupní místa:
  • Odjezd z Modřic 7:00 (Nádražní 674)
  • Odjezd z Brna 8:00 (Janáčkovo divadlo)
  • Odjezd z Jihlavy v 9:45 (dálnice čerpací stanice OMV Pávov)
  • Odjezd z Prahy v 11:00 (v Praze na kruhovém objezdu u Kongresového centra tzv. Pankrácké náměstí)
  • Odjezd z Plzně v 12:30 (parkoviště autobusové nádraží)
  • Odjezd ze Svaté Kateřiny, Rozvadov v 13.30 hod.
 • Při naplnění více jak 35 cestujících z Brna, jede autobus přímo v 13 hod. od Janáčkova divadla.
 • Více informací na www.expressbus.cz a www.ckmetal.cz.
nabídka byla ukončena