515 550 650 (Po-Pá, 8-18)
Oblíbené 0
 1. Slevoteka.cz
 2. Zájezdy
 3. Česko
Zájezd do Prahy za tradičními adventními trhy - odjezd z Bratislavy ve dvou termínech
Jednodenní výlet do české metropole v jejím nejkrásnějších období - v adventu. Zájezd 7. a 14.12.2013 s odjezdem z Bratislavy. Projděte se křivolakými pražskými uličkami a připravte se na Vánoce v jednom z nejkrásnějších a nejromantičtějších měst světa!
Sleva byla již ukončena, ale mohlo by vás také zajímat: Česko, Praha

Zájezd do Prahy za tradičními adventními trhy - odjezd z Bratislavy ve dvou termínech

-40 %
Zájezd do Prahy za tradičními adventními trhy - odjezd z Bratislavy ve dvou termínech
nabídka byla ukončena
zakoupením získáte 10 kreditů na další nákup

Platnost voucheru

Od dnes do 14. 12. 2013

Kde uplatnit voucher

CK Legiotour
Račianska 33
831 02 Bratislava

www.legiotour.sk
tel. +421 244 252 900
e-mail: legiotour@legiotour.sk

Kde ověřit volné místo a provést rezervaci

Můžete oslovit přímo ubytovací zařízení nebo napsat na podpora@slevoteka.cz.
Pro ověření termínu uveďte: požadovaný termín, počet dospělých osob, počet dětí a jejich věk a název hotelu či penzionu.
Pro rezervaci: požadovaný termín, číslo voucheru, počet dospělých osob, počet dětí a jejich věk, jména ubytovaných a telefonický kontakt.

Romantická předvánoční atmosféra v historické Praze

Praha bezesporu patří k nejkrásnějším a nejromantičtějším městům světa a zvlášť v adventním období může s klidem konkurovat Paříži či Benátkám. Vydejte se ve dvou nebo s celou rodinou do české metropole a nechte se ukolébat melodií koled, hřejivou sílou svařáku a sladkou chutí perníčků - na adventních trzích najdete toto všechno a ještě mnoho dalšího!

Nalaďte se na vánoční notu na tradičních adventních trzích

Lákadlem největších českých vánočních trhů je dozajista bohatá tradice, nabitý vánoční program, třpytící se vánoční strom, adventní atmosféra, typické jídlo i pití.
 
 
Historie pražských vánočních trhů sahá až do 19. století. Tradičně jako každým rokem se trhy konají na Staroměstském a Václavském náměstí (dále třeba i na výstavišti Holešovice a dalších místech). Těšit se můžete na desítky stánků, kde budou prodejci prodávat vánoční dekorace, cukroví, perníčky, kapry, ozdoby, dárky, občerstvení.
 
 
Atmosféru doplňuje bohatý kulturní program - vystoupení hudebních kapel, divadelních a tanečních souborů. A vše ozařujte nádherně nazdobený vánoční strom, jehož výška se letos odhaduje na 23 až 25 metrů!
 
 
Zapomeňte na úklid nebo pečení - adventní sobota vybízí k jedinečným zážitkům. A návštěva předvánoční Prahy k nim stoprocentně patří!
 
Program zájezdu:
 • v brzkých ranních hodinách odjezd z Bratislavy do Prahy
 • po příjezdu do města individuální program - prohlídka památek, nákupy, návštěva vánočních trhů nebo mnoho dalších aktivit, které Praha nabízí
 • ve večerních hodinách odjezd zpět do Bratislavy

Co jiného v Praze ještě vidět?

Návštěvu takových světoznámých památek jako je Pražský hrad, Karlův most, Staroměstské náměstí (s pohledem na orloj) nebo křivolaké uličky židovské čtvrti Vám jistě nemusíme připomínat!

Pokud by Vám zbyl čas i k návštěvě méně známých zajímavostí, doporučujeme:

 • Pokud jste milovníky klasického umění, vydejte se do známého Veletržního paláce na kontroverzně přesunutou Slovanskou epopej. Obrovská plátna Alfonse Muchy Vás přenesou o tisíce let zpátky a Vy budete uneseni mistrnou technikou tohoto secesního velikána!
 • Jestliže jste ještě nikdy nebyli v ZOO Praha, je nejvyšší čas sem zavítat. Provětráte se na čerstvém vzduchu a uvidíte obrovský areál rozléhající se v přírodě.
 • Láká Vás spíše výstava? Správnou volbou bude návštěva nově zrekonstruovaného Národního technického muzea, jehož precizně vypracované expozice Vás naprosto ohromí.
 • Petřín a Petřínská rozhledna nabízí jedinečný výhled na celou Prahu.
 • Galerie moderního umění DOX a nespočet dalších muzeí, galerií, výstav a jiných kulturních akcí zajistí, že Prahu poznáte zase z trochu jiné perspektivy.

Doplňující informace

 • Kupon lze uplatnit v termínech 7.12. a 14.12.2013.
 • Zájezd se uskuteční při minimálním počtu 35 účastníků. V případě nezaplněných kapacity se počet automaticky přesouvá na následující termín.
 • Rezervace zájezdu na tel. +421 244 252 900 nebo emailu legiotour@legiotour.sk.
 • Poté, co si zájezd rezervujete se od CK dozvíte přesný čas a místo odjezdu.
 • Cena zahrnuje dopravu komfortním autobusem Mercedes a služby průvodce.
 • Cena nezahrnuje pojištění léčebných výloh v zahraničí. Nabízíme uzavření pojištění v CK prostřednictvím pojišťovny Union v hodnotě 1,40 EUR/osoba. Doporučujeme uzavření pojištění (buď individuálně nebo v CK).
 • Více informací na www.legiotour.sk.
nabídka byla ukončena