515 550 650 (Po-Pá, 8-16)
Oblíbené 0
 1. Slevoteka.cz
 2. Zájezdy
 3. Německo
Jednodenní zájezd pro JEDNOHO - Orlí hnízdo a další krásy Německa
Jednodenní poznávací zájezd pro JEDNOHO za fascinující historií Německa. Odjezd 8.5. z Brna. Navštívíte Orlí hnízdo, jezero Königsee a solné doly Berchtesgaden. Den nabitý poznáním a skvělými zážitky za skvělou cenu!
Sleva byla již ukončena, ale mohlo by vás také zajímat: Německo

Jednodenní zájezd pro JEDNOHO - Orlí hnízdo a další krásy Německa

-58 %
Jednodenní zájezd pro JEDNOHO - Orlí hnízdo a další krásy Německa
nabídka byla ukončena
zakoupením získáte 20 kreditů na další nákup

Platnost voucheru

Od dnes do 8. 5. 2013

Kde uplatnit voucher a rezervovat termín

Expressbus Alexandr Coufalík
Poděbradova 580
664 42 Brno – Modřice

www.expressbus.cz
tel: +420 724 067 100
e-mail:coufalik@expressbus.cz

Zájezd za fascinujícími okamžiky nedávné historie

Vždy Vás zajímalo, jaký měl Adolf Hitler výhled z ložnice? Nyní máte jedinečnou možnost poznat nejen tyto, ale i mnoho dalších nádherných míst jižního Bavorska! Za skvělou cenu smysluplně strávíte státní svátek 8.5. a poznáte jedinečnou atmosféru míst nedaleko českých hranic.

S CK Expressbus do jižního Bavorska

Kdy si tedy udělat uvolnit místo v diáři? Zapište si datum 8.5.2013 - tehdy se totiž vydáte poznávat krásy jižních Bavor. Vyjedete z Brna kolem 01.00 hod. (Janáčkovo divadlo) a zpět se vrátíte tentýž den kolem půlnoci.

Doprava je zajištěna autokarem s klimatizací a minibarem a průvodcem. Celou cestu se o Vás bude starat společnost Expressbus Coufalík, která má 20-ti leté zkušenosti s cestováním po Evropě.

Orlí hnízdo - místo, kde se psaly světové dějiny

Vaše první zastávka bude v Kehlsteinhaus, který je známý spíše jako Orlí hnízdo. Na vrchol se dostanete po velkolepé klikaté horské silnici Kehlsteinstrasse, která patří k nejúžasnějším silničním stavbám na světě a která podle mínění mnoha expertů předběhla o mnoho let svoji dobu.

Uvidíte soustavu několika budov v nadmořské výšce asi 1000 metrů n.m. V chatě Wachenfeld prý Hitler po svém návratu z vězení sepisoval Mein Kampf. Za války pak občasně pobýval v horském zámku Berghof, který se však nestal jeho oblíbeným - bál se totiž komplikací s výtahem a proto jej navštívil jen párkrát. Celý komplex budov je na svou dobu naprostým unikátem.

Z této proslulé stavby se nám naskytne fascinující výhled na celý národní park. Krajina Berchtesgadener Land patří k nejkrásnějším a nejmalebnějším regionům nejen v Německu, ale v celé Evropě.

Omamná atmosféra Königsee

Křišťálově jasná smaragdová voda, tajemná atmosféra, nesčetné množství různých druhů ryb a na hladině odraz skalní stěny masivu Watzmann. To je Vaše další zastávka - Königsee (Královské jezero), které je nejhlubším jezerem v Německu.

Na břehu jezera uvidíte nádherný kostelík sv. Bartoloměje, ke kterému se lze dostat pouze lodičkou.

Historie solných dolů Berchtesgaden

Poslední zastávkou je historický solný důl v Berchtesgadenu, který je starý již 485 let. Když byl Berchtesgaden ještě knížectví, bylo jen vyvoleným dovoleno navštívit tento důl. Dnes je tento svět zázraků v podzemí otevřen pro 400 000 návštěvníků ročně - tedy pro všechny, kteří se chtějí dozvědět něco o těžbě bílého zlata ve starých dobách.

Prohlídky jsou uskutečňovány s horníky, kteří Vám předvedou celé podzemí. Průvodce je oblečen v tradičním oblečení. Ve finále Vás čeká přechod na tichý vor. Věřte, že jízda na něm patří k vrcholům tohoto dne.


Doplňující informace

 • Zájezd bude realizován v termínu 8.5.2013.
 • Odjezd z Brna 0.30 hod. z Modřic, 01.00 hod. od Janáčkova divadla. Návrat kolem 23.30 zpět do Brna.
 • Po obdržení kupónu si zájezd rezervujte na e-mailu: coufalik@expressbus.cz.
 • V e-mailu uveďte následující informace:
  • 1. jméno a příjmení (každého účastníka)
  • 2. termín zájezdu
  • 3. nástupní místo
  • 4. číslo kuponu 
  • 5. telefonní číslo na kontaktní osobu
 • Zájezd musí být obsazen minimálně 30 cestujícími. Pokud nebude splněn limit cestujících, CK si vyhrazuje právo změnit termín zájezdu na nejbližší možný nebo vrátí peníze.
 • Základní cena zahrnuje: celodenní dopravu autobusem a služby průvodce.
 • Cena nezahrnuje: vstupné do památek, zdravotní pojištění.
 • Návštěva Solných dolů, termálních lázní ani projížďka na Královském jezeře není povinná. Účastníci mohou využít čas procházkou po okolí.
 • Vstupné na památky není v ceně:
  • Orlí hnízdo 15,5 EUR
  • Solné doly 14 EUR
  • Královské jezero 12 EUR
 • Více informací na tel. +420 724 067 100 (paní Lenka Raboňová).
nabídka byla ukončena