515 550 650 (Po-Pá, 8-18)
Oblíbené 0
 1. Slevoteka.cz
 2. Zájezdy
 3. Německo
Jednodenní zájezd pro JEDNOHO - Orlí hnízdo a další krásy Německa
Jednodenní poznávací zájezd pro JEDNOHO za fascinující historií Německa. Odjezd 8.5. z Brna. Navštívíte Orlí hnízdo, jezero Königsee a solné doly Berchtesgaden. Den nabitý poznáním a skvělými zážitky za skvělou cenu!
Sleva byla již ukončena, ale mohlo by vás také zajímat: Německo

Jednodenní zájezd pro JEDNOHO - Orlí hnízdo a další krásy Německa

-58 %
Jednodenní zájezd pro JEDNOHO - Orlí hnízdo a další krásy Německa
nabídka byla ukončena
zakoupením získáte 20 kreditů na další nákup

Platnost voucheru

Od dnes do 8. 5. 2013

Kde uplatnit voucher

Expressbus Alexandr Coufalík
Poděbradova 580
664 42 Brno – Modřice

www.expressbus.cz
tel: +420 724 067 100
e-mail:coufalik@expressbus.cz

Kde ověřit volné místo a provést rezervaci

Můžete oslovit přímo ubytovací zařízení nebo napsat na podpora@slevoteka.cz.
Pro ověření termínu uveďte: požadovaný termín, počet dospělých osob, počet dětí a jejich věk a název hotelu či penzionu.
Pro rezervaci: požadovaný termín, číslo voucheru, počet dospělých osob, počet dětí a jejich věk, jména ubytovaných a telefonický kontakt.

Zájezd za fascinujícími okamžiky nedávné historie

Vždy Vás zajímalo, jaký měl Adolf Hitler výhled z ložnice? Nyní máte jedinečnou možnost poznat nejen tyto, ale i mnoho dalších nádherných míst jižního Bavorska! Za skvělou cenu smysluplně strávíte státní svátek 8.5. a poznáte jedinečnou atmosféru míst nedaleko českých hranic.

S CK Expressbus do jižního Bavorska

Kdy si tedy udělat uvolnit místo v diáři? Zapište si datum 8.5.2013 - tehdy se totiž vydáte poznávat krásy jižních Bavor. Vyjedete z Brna kolem 01.00 hod. (Janáčkovo divadlo) a zpět se vrátíte tentýž den kolem půlnoci.

Doprava je zajištěna autokarem s klimatizací a minibarem a průvodcem. Celou cestu se o Vás bude starat společnost Expressbus Coufalík, která má 20-ti leté zkušenosti s cestováním po Evropě.

Orlí hnízdo - místo, kde se psaly světové dějiny

Vaše první zastávka bude v Kehlsteinhaus, který je známý spíše jako Orlí hnízdo. Na vrchol se dostanete po velkolepé klikaté horské silnici Kehlsteinstrasse, která patří k nejúžasnějším silničním stavbám na světě a která podle mínění mnoha expertů předběhla o mnoho let svoji dobu.

Uvidíte soustavu několika budov v nadmořské výšce asi 1000 metrů n.m. V chatě Wachenfeld prý Hitler po svém návratu z vězení sepisoval Mein Kampf. Za války pak občasně pobýval v horském zámku Berghof, který se však nestal jeho oblíbeným - bál se totiž komplikací s výtahem a proto jej navštívil jen párkrát. Celý komplex budov je na svou dobu naprostým unikátem.

Z této proslulé stavby se nám naskytne fascinující výhled na celý národní park. Krajina Berchtesgadener Land patří k nejkrásnějším a nejmalebnějším regionům nejen v Německu, ale v celé Evropě.

Omamná atmosféra Königsee

Křišťálově jasná smaragdová voda, tajemná atmosféra, nesčetné množství různých druhů ryb a na hladině odraz skalní stěny masivu Watzmann. To je Vaše další zastávka - Königsee (Královské jezero), které je nejhlubším jezerem v Německu.

Na břehu jezera uvidíte nádherný kostelík sv. Bartoloměje, ke kterému se lze dostat pouze lodičkou.

Historie solných dolů Berchtesgaden

Poslední zastávkou je historický solný důl v Berchtesgadenu, který je starý již 485 let. Když byl Berchtesgaden ještě knížectví, bylo jen vyvoleným dovoleno navštívit tento důl. Dnes je tento svět zázraků v podzemí otevřen pro 400 000 návštěvníků ročně - tedy pro všechny, kteří se chtějí dozvědět něco o těžbě bílého zlata ve starých dobách.

Prohlídky jsou uskutečňovány s horníky, kteří Vám předvedou celé podzemí. Průvodce je oblečen v tradičním oblečení. Ve finále Vás čeká přechod na tichý vor. Věřte, že jízda na něm patří k vrcholům tohoto dne.


Doplňující informace

 • Zájezd bude realizován v termínu 8.5.2013.
 • Odjezd z Brna 0.30 hod. z Modřic, 01.00 hod. od Janáčkova divadla. Návrat kolem 23.30 zpět do Brna.
 • Po obdržení kupónu si zájezd rezervujte na e-mailu: coufalik@expressbus.cz.
 • V e-mailu uveďte následující informace:
  • 1. jméno a příjmení (každého účastníka)
  • 2. termín zájezdu
  • 3. nástupní místo
  • 4. číslo kuponu 
  • 5. telefonní číslo na kontaktní osobu
 • Zájezd musí být obsazen minimálně 30 cestujícími. Pokud nebude splněn limit cestujících, CK si vyhrazuje právo změnit termín zájezdu na nejbližší možný nebo vrátí peníze.
 • Základní cena zahrnuje: celodenní dopravu autobusem a služby průvodce.
 • Cena nezahrnuje: vstupné do památek, zdravotní pojištění.
 • Návštěva Solných dolů, termálních lázní ani projížďka na Královském jezeře není povinná. Účastníci mohou využít čas procházkou po okolí.
 • Vstupné na památky není v ceně:
  • Orlí hnízdo 15,5 EUR
  • Solné doly 14 EUR
  • Královské jezero 12 EUR
 • Více informací na tel. +420 724 067 100 (paní Lenka Raboňová).
nabídka byla ukončena