515 550 650 (Po-Pá, 8-18)
Oblíbené 0
 1. Slevoteka.cz
 2. Zájezdy
 3. Maďarsko
Zájezd na 3 dny do maďarských termálních lázní Zsóry s prohlídkou města Eger
Zregenerujte své tělo i mysl a vydejte se na poznávací a zároveň ozdravný zájezd (odjezd z Moravy) do Maďarska! Připravena je pro Vás prohlídka města Eger, ubytování s polopenzí a celodenní vstupy do termálních lázní Zsóry.
Sleva byla již ukončena, ale mohlo by vás také zajímat: Maďarsko, Termální lázně

Zájezd na 3 dny do maďarských termálních lázní Zsóry s prohlídkou města Eger

-30 %
Zájezd na 3 dny do maďarských termálních lázní Zsóry s prohlídkou města Eger
nabídka byla ukončena
zakoupením získáte 50 kreditů na další nákup

Platnost voucheru

Od dnes do 30. 3. 2014

Kde uplatnit voucher

WALDTOUR CK s.r.o
Náměstí SNP 5
036 01 Martin

www.waldtour.sk
tel: +421 43 4223788
email: waldtour@waldtour.sk

Kde ověřit volné místo a provést rezervaci

Můžete oslovit přímo ubytovací zařízení nebo napsat na podpora@slevoteka.cz.
Pro ověření termínu uveďte: požadovaný termín, počet dospělých osob, počet dětí a jejich věk a název hotelu či penzionu.
Pro rezervaci: požadovaný termín, číslo voucheru, počet dospělých osob, počet dětí a jejich věk, jména ubytovaných a telefonický kontakt.

Jedinečný zájezd se vstupem do termálních lázní

Dopřejte svému tělu pořádnou dávku relaxace v maďarských termálních lázních. Připravena je pro Vás prohlídka historického města Eger, kde se termální prameny snoubí s lahodnou chutí místního vína. Prožijte 3 dny plné poznání, odpočinku, dobrého jídla a pití!

Na zájezd jedině s CK Waldtour

Cestovní kancelář Waldtour splní všechna Vaše očekávání, přece jen má tradici již 19 let. Na své si přijdou milovníci historie, termálních lázní, ale i jedlíci a vinaři. Co všechno Vás čeká?

 • 1. den - odjezd v ranních hodinách, prohlídka města Eger, hrad, bazilika, minaret, biskupský palác. Agria Park - "Údolí krásné ženy" ( 200 vinných sklepů), zde také proběhne ochutnávka vín, Egri bikavér a dalších druhů. Odpoledne je plánován odjezd do Mezőkövesd, ubytování, večeře a nocleh.
 • 2. den - snídaně formou výběru z jídelního lístku, celodenní pobyt v termálních lázních Zsóry, volný program, večeře výběrem ze 2 menu, nocleh.
 • 3. den - snídaně, celodenní pobyt v termálních lázních, odpoledne cca v 16:00 odjezd, příjezd v pozdních večerních hodinách.

Prohlídka lázeňského města Eger

Město Eger leží asi 130 km od Budapešti na jižním úbočí pohoří Bükk. Je to město plné historie proslulé jedinečným vínem z místních vinic, kde jsou zároveň samozřejmostí i nejnovější trendy v lázeňství.

Eger je proslulý množstvím nádherných historických památek, které stojí za zhlédnutí:

 • bazilika na náměstí Esterházy tér, což je druhý největší kostel Maďarska s největšími varhany
 • na stejném místě najdete i Arcibiskupský palác a univerzitu z 18. století
 • minaret je vzpomínkou na dobu nadvlády Turků a zároveň je také nejsevernější stavbou tohoto druhu v Evropě
 • více o městě najdete zde

Městem Eger Vás bude provázet zkušený delegát, který zodpoví všechny Vaše dotazy ohledně města.

Termální lázně Zsóry

Termální lázně Zsóry se nacházejí 300 m od penzionu Feny. Tyto lázně jsou rozděleny na uzavřený krytý bazén, venkovní lázně a sportovní halu. Uvnitř lázní najdete 3 termální kryté bazény, které mají odlišnou teplotu, relaxační bazén a 2 venkovní termální bazény situované v rozlehlém upraveném parku.

Voda v těchto termálních lázních je jedna z nejvzácnějších v Maďarsku. Díky obsahu vápníku, hořčíku a hydro-karbonátu má výjimečné účinky na organismus. Vysoký obsah chloridu podporuje imunitní systém těla. Koncentrace síry, která napomáhá k lepšímu vstřebávání do lidské pokožky, zároveň přispívá ke snižování krevního tlaku a dokonce i cholesterolu.

Degustace ve vinném sklípku

Jedním z nejznámějších míst v Egeru je vinařská oblast Údolí krásné ženy. Jde o amfiteátrově vinařskou uličku, kde jsou vinné sklepy vytesané do skály. Sklípky v údolí stojí stovky let. Každý z nich je originální a uchvátí Vás nejen zvenčí, ale i zevnitř.

Rozhodně si nenechte ujít ojedinělou degustaci lahodných vín s výkladem vinaře. Těšit se můžete na ochutnávku nejznámější a nejvíce produkované značky vín v této oblasti - Býčí krve (Egri Bikavér).

Vítá Vás město Mezőkövesd

Město Mezökövesd leží na severovýchodě Maďarska, na úpatí hornaté oblasti Bükk. Toto místo je ideální pro odpočinek a relaxaci. Každý rok ho navštíví více než tisíc návštěvníků, které láká především léčivá voda termálních lázní. Město nabízí různé kulturní a sportovní vyžití, kulinářské dobroty a různé festivaly, jako např. renesanční, folklórní nebo jezdecké dny.

Ubytování v Penzionu Feny

Penzion Feny*** se nachází 300 m od termálních lázní Zsóry. Penzion nabízí 3 různé ubytování. Buď v hlavní budově, v apartmánech nebo v chatkách vedle penzionu.

Chatky jsou nově renovovány a každá z nich disponuje 2 - lůžkovými pokoji, WC, sprchovým koutem, TV, rychlovarnou konvicí a grilem.

Apartmány mají 2 neprůchozí 2 - lůžkové pokoje s vlastním sociálním zařízením (WC a sprcha). V přízemí apartmánů se nachází vlastní obývací pokoj s TV, gauč, kuchyňka a chodba. Apartmány Vám zaručí soukromí a pohodlí.


Doplňující informace

 • Kupon lze uplatnit od 28.3. do 30.3.2014. V případě zájmu bude k dispozici více termínů.
 • Zájezd si prosím rezervujte do tří dnů po zaplacení kupónu.
 • V ceně pobytu nejsou zahrnuty procedury, vstupy do muzeí, nápoje k jídlu. 
 • Po obdržení kupóny si v CK domluvíte Vám vyhovující trasu:
  • Trasa A bez příplatku: Ružomberok-Martin-Žiar nad Hronom-Zvolen-Lučenec.
  • Trasa B za příplatek 5 EUR: Ostrava-Český Těšín-Třinec-Jablůnkov-Čadca-Kysucké Nové Mesto-Žilina-Martin-Zvolen-Lučenec-Eger-Mezőkövesd a zpět.
  • Trasa C za příplatek 10 EUR: Bratislava-Trnava-Nitra-Zlaté Moravce-Nová Baňa-Žiar nad Hronom-Zvolen-Eger a Mezőkövesd.
 • Zájezd se uskuteční pouze při naplnění dané trasy. Pokud Vaše trasa nebude naplněna a nebudete se chtít zúčastnit zájezdu na jiné trase, do 14-ti dnů od nákupu Vám budou vráceny peníze.
 • Kapacita autobusu je 40 osob. 
 • Povinný příplatek za pobytovou taxu 1,2 EUR/osoba/den.
 • Nepovinné příplatky: 
  • místenka v autobuse - 4 EUR
  • cestovní připojištění Allianz nebo Uniqua 1,44 EUR/osoba/den pro osoby do 65 let a 2,88 EUR osoby nad 65 let
 • Více informací zde.
nabídka byla ukončena