515 550 650 (Po-Pá, 8-18)
Oblíbené 0
  1. Slevoteka.cz
  2. Zájezdy
  3. Itálie
Den u moře pro JEDNOHO v italském Bibione
1-denní zájezd pro JEDNOHO do italského letoviska Bibione. Vydejte se v pátek 12.7. s CK MIKO na jih a celou sobotu si užívejte jedinečných bílých pláží oblíbeného letoviska Bibione nedaleko Benátek!
Sleva byla již ukončena, ale mohlo by vás také zajímat: Itálie

Den u moře pro JEDNOHO v italském Bibione

-36 %
Den u moře pro JEDNOHO v italském Bibione
nabídka byla ukončena
zakoupením získáte 40 kreditů na další nákup

Platnost voucheru

Od dnes do 14. 7. 2013

Kde uplatnit voucher

Cestovní kancelář MIKO s.r.o.
U Stadionu 1563
434 01 Most

www.ckmiko.cz
tel: 606 601 323
e-mail: cestovkamiko@centrum.cz 

Kde ověřit volné místo a provést rezervaci

Můžete oslovit přímo ubytovací zařízení nebo napsat na podpora@slevoteka.cz.
Pro ověření termínu uveďte: požadovaný termín, počet dospělých osob, počet dětí a jejich věk a název hotelu či penzionu.
Pro rezervaci: požadovaný termín, číslo voucheru, počet dospělých osob, počet dětí a jejich věk, jména ubytovaných a telefonický kontakt.

Moře i pro zaneprázdněné! 

Rádi byste si užili v létě moře a sluníčka, ale ne a ne najít čas? Jestli se Vám nedaří najít volný týden, zapište si volno alespoň na 3 dny a vydejte se se Slevotékou a CK MIKO s.r.o. na výlet do Itálie!

S CK MIKO na oblíbené pláže slunného Bibione 

Městečko Bibione je oblíbeným celoročním letoviskem už více než 60 let. Osm kilometrů dlouhé písčité pobřeží jistě nezklame žádného mořského vodomila! Na své si v této někdejší rybářské osadě přijdou i milovníci historie a kultury

Letovisko Bibione je obšité spoustou úchvatných bílých písčitých pláží, které jsou ideálním místem k úžívání si slunce a nádherného Jaderského moře. Na všech místech je vstup do vody pozvolný a místo je tak vhodné i pro rodiny s menšími dětmi.

Program zájezdu

Na co se můžete těšit? V pátek 12.7. vyjíždí autobus po trase Ústí nad Labem - Teplice - Most - Louny - Kladno - Tábor - České Budějovice - Kaplice. V ranních hodinách druhého dne dorazíte do Bibione. Zde můžete využít celý den pro pobyt u moře i k návštěvě Bibione Therme nebo třeba prohlídce města. V pozdních hodinách (22:30) autobus odjíždí zpět do ČR. Plánovaný příjezd je v neděli v dopoledních hodinách.

Bibione Therme a další atrakce

Během zájezdu můžete navštívit atraktivní termální centrum Bibione Therme. Moderní oblíbené termální lázně nabízí řadu masáží a koupelí pro Vaši dokonalou relaxaci. I na pláži ale najdete řadu atrakcí jako nabídka plážových her, sportů, cvičení ve vodě i workshopů.

Pro adrenalinově náročné, kterým by nestačily šlapadla a loďky, jsou připraveny vodní skútry, windsurfing či paragliding. Zkrátka, v Bibione není možné, abyste se nudili!

Kultura a výlety v okolí

Kdyby Vás omrzelo opalování a koupání, v okolí historického městečka můžete najít řadu pamětihodností. V sousedním Caorle můžete navštívit například katedrálu sv. Štěpána - dominantu města v byzantském stylu z roku 1038. Zajímavým místem je také kostel panny Marie na pobřeží, opředený řadou legend o dějinách města. 

"Za humny" leží také starobylá Aquileia. Už pro antický Řím znamenala důležitý opěrný a bezpečnostní bod. Procházkou po jejím okolí pak narazíte na řadu antických památek, nejvýznamnějších na severu Itálie.


Doplňující informace

  • Kupón je možné uplatnit v termínu zájezdu 12.7-14.7. 2013.
  • Rezervace zájezdu emailem na cestovkamiko@centrum.cz.
  • Kupón platí pro jednu osobu.
  • Zájezd rezervujte neprodleně po zakoupení kuponu.
  • Cena zahrnuje dopravu autobusem a technický doprovod CK.
  • Cena nezahrnuje stravu a pojištění léčebných výloh.
  • Více informací na www.ckmiko.cz
nabídka byla ukončena