515 550 650 (Po-Pá, 8-16)
Oblíbené 0
 1. Slevoteka.cz
 2. Zájezdy
 3. Itálie
Za romantikou a poznáním do proslulých Benátek
Poznávací zájezd do Benátek s návštěvou vyhlášených ostrovů krajek Buráno a benátského skla Muráno. Doprava komfortním autobusem, průvodce, 5 termínů a 4 odjezdová místa. Zažijte jedinečnou atmosféru italských Benátek na vlastní kůži!
Sleva byla již ukončena, ale mohlo by vás také zajímat: Itálie

Za romantikou a poznáním do proslulých Benátek

-35 %
Za romantikou a poznáním do proslulých Benátek
nabídka byla ukončena
31 zákazníků
zakoupením získáte 20 kreditů na další nákup

Platnost voucheru

Od dnes do 9. 11. 2014

Kde uplatnit voucher a rezervovat termín

Expressbus Alexandr Coufalík
Poděbradova 580
664 42 Brno – Modřice

www.expressbus.cz
tel: 776 776 156, 727 854 699
e-mail: zajezdy@expressbus.cz

Poznávací zájezd do romantických Benátek

Toužíte poznat nejromantičtější město světa nebo vzít své děti poznávat historii a památky? To vše Vám mohou nabídnout Benátky! Město na ostrovech spojených mosty s křivolakými uličkami a tiše plujícími gondolami.

Benátky - město na průzračně modré laguně

To nejlepší z Benátek s Expressbus Coufalík

Při Vašem poznávacím zájezdu do Benátek navštívíte hlavní benátskou dopravní tepnu Canal Grande, zastavíte se na mostě Ponte di Rialto, posedíte na náměstí sv. Marka, navštívíte baziliku a Dóžecí palác a budete mít možnost zažít na vlastní kůži atmosféru proslulých ostrovů Buráno a Muráno.

Uvidíte to nejlepší z Benátek a okolí

Čas zůstane i na individuální program, kdy si můžete pronajmout symbol Benátek – gondolu, která slouží jako místní transportní systém, ale spíše je využívána jako turistická atrakce. Na gondolu se vejde 4–6 osob a cena záleží na tom, kde si gondolu pronajmete a kudy přesně budete chtít jet (v centru jsou ceny vyšší).

Gondoly jsou nejen hlavní atrakcí, ale hlavním dopravním prostředkem

Doprava je zajištěna autobusem a služby českého průvodce s odborným výkladem Vám budou po ruce po celou dobu zájezdu. Poznávací zájezd do Benátek zajišťuje Expressbus Coufalík, který má za sebou dlouholetou tradici a zkušenosti, ve spolupráci s CK Metal.

Slavné ostrovy umělců - Buráno a Muráno

Stejně jako v Benátkách vás na ostrově Muráno okouzlí malebné domky a uličky. Tešte se i na skvosty z muránského skla, vyrobené ve zdejší sklárně, určitě si nějaký originální kousek přivezte i domů. Co třeba slavné Benátské zrcadlo?

Na okolních ostrovech návštěvníci oceňují především jejich malebnost a klid

Ostrov Buráno je také znám pod přezdívkou Ostrov klidu a pohody. Je zde spousta malých domků s barevnými okenicemi, před kterými sedí stařenky a vyšívají nebo paličkují. Tyto ručně dělané krajky mají vysokou hodnotu a představují nádherný suvenýr. 

Nejzajímavější benátské památky

 • Ponte di Rialto je nejznámější most, který spojuje městské části San Marco a San Polo, a který je podpírán 12 000 kůly. Dříve byl tento most skutečným obchodním centrem, dnes zde naleznete zejména stánky se suvenýry, které sem lákají davy turistů.
Známý a unikátní most Ponte di Rialto
 • Bazilika sv. Marka – Basilica di San Marco je hlavním místem, které byste neměli v Benátkách minout. Tento kostel v sobě ukrývá velké umělecké bohatství, směsici několika slohů s úchvatnými mozaikami, které doplňují interiér. Za svých časů zde byli přijímáni papežové a nejvyšší hlavy států.
Baziliku sv. Marka by neměl žádný návštěvník města minout
 • Piazza San Marco - je jediným náměstím Benátek. Můžete zde například spatřit krásnou Baziliku sv. Marka, Dóžecí palác a také věž Campanile (Markovu věž), odkud je překrásný výhled na celé Benátky.
 • Dóžecí palác je gotický palác ze 12. století, který byl nejen domovem dóžete a jeho rodiny, ale také sídlem vlády. Zde zasedala Velká rada a Senát.

Program zájezdu

 • Příjezd do přístavu Mogliano Veneto v sobotu v ranních hodinách, přesun vlakem s průvodcem do Benátek.
 • Dopolední a částečně i odpolední pěší prohlídka památek s odborným výkladem, zahrnuje i osobní volno s možností individuálního programu (nákupy, další památky).
 • Odpoledne přejezd lodí na ostrov Muráno, kde si prohlédnete sklárny, a poté přejezd na ostrov Buráno. 
 • Večer poplujete z ostrova Buráno do Punta Sabbioni, kde nastoupíte do autobusu a odjedete zpět do ČR.
 • kolem 21:00 h odjezd do České republiky.

Doplňující informace

 • Zájezd bude realizován v termínech 22.–24.8. 19.–21.9., 3.–5.10., 17.–19.10. a 7.–9.11.2014
 • Nástupní místa:
  • Brno 17:00, Janáčkovo divadlo
  • Jihlava 18:45, dálnice - čerpací stanice OMW Pávov
  • Praha 20:00, v Praze na kruhovém objezdu u Kongresového centra, tzv. Pankrácké náměstí (příplatek 200 Kč)
  • České Budějovice 22:15, čerpací stanice OMW na Dlouhé louce (příplatek 200 Kč)
  • Brno 20:00, při naplnění více jak 30 osobami automaticky odjíždí samostatný autobus z Brna.
 • Pro registraci účastníků zájezdu se zaregistrujte na adrese zajezd.expressbus.cz, název zájezdu: „Poznávací zájezd do Benátek s návštěvou vyhlášených ostrovů krajek Buráno a benátského skla Muráno".
 • Následně uzavřete s CA cestovní smlouvu. Po obdržení cestovní smlouvy je nutné ji do 3 dnů zaslat podepsanou zpět do CA. Podpisem souhlasíte se storno podmínkami CA.
 • Cena zahrnuje: dopravu autobusem s klimatizací a služby česky hovořícího průvodce.
 • Cena nezahrnuje: fakultativní vstupy a suvenýry (doporučené kapesné cca 40-50 EUR), zpáteční jízdenku na vlak (5,40 EUR), celodenní jízdenku na lodní dopravu (20 EUR, Vaporetto).
 • Více informací na www.expressbus.cz.
nabídka byla ukončena