515 550 650 (Po-Pá, 8-18)
Oblíbené 0
 1. Slevoteka.cz
 2. Zájezdy
 3. Německo
Adventní zájezd do Štrasburku s předvánočními trhy
Dopřejte si před vánočním shonem klidnou sobotu v historickém předvánočně laděném Štrasburku! Vydejte se s CK Hello Tour na jednodenní zájezd o druhé adventní sobotě, 14. prosince. Prohlídka města ani návštěva adventních trhů Vás nemine!
Sleva byla již ukončena, ale mohlo by vás také zajímat: Německo

Adventní zájezd do Štrasburku s předvánočními trhy

-26 %
Adventní zájezd do Štrasburku s předvánočními trhy
nabídka byla ukončena
zakoupením získáte 30 kreditů na další nákup

Platnost voucheru

Od dnes do 14. 12. 2013

Kde uplatnit voucher

CK Hello Tour
Upravená 254/3
102 00 Praha 10 - Štěrboholy

www.hellotour.cz 
tel.: +420 773 680 061 (pouze informace)
email: hellotour@email.cz

Kde ověřit volné místo a provést rezervaci

Můžete oslovit přímo ubytovací zařízení nebo napsat na podpora@slevoteka.cz.
Pro ověření termínu uveďte: požadovaný termín, počet dospělých osob, počet dětí a jejich věk a název hotelu či penzionu.
Pro rezervaci: požadovaný termín, číslo voucheru, počet dospělých osob, počet dětí a jejich věk, jména ubytovaných a telefonický kontakt.

Předvánoční tradice i oddych

Už teď se netěšíte na předvánoční shon, pečení do úmoru a úklid domu? Dopřejte si před svátky jeden klidný den, dokud je čas! Vydejte se se Slevotékou a CK Hello Tour do vánočně zdobeného a provoněného města Štrasburk s neobyčejnou architekturou i atmosférou!

Výlet za skvosty UNESCO

Hlavní město Alsaska Vás láká na prohlídku jedinečného historického centra. Podél řeky se projedete až do čtvrti Petite France - jednoho z nejzachovalejších koutů starého města. Skrývá řadu průplavů, síť malebných kamenných uliček, kanály a zdymadla a také udržované původní hrázděné domy a opevněné věže ze 13. století. 

Živost a pestrost města budeme moci sami poznat díky německé upravenosti a uhlazenosti a francouzskému stylu kavárniček a bister. Uvidíte také Douanne- starou celnici, Alsaské muzeum, Protestantský kostel sv. Tomáše, Rohanský palác i například tržiště starožitností. 

Navštívíme jednu z nejznámějších francouzských staveb - impozantní katedrálu Notre Dame. Gotická stavba s typickým štrasburským krajkovým zakončením se ční nad náměstím, kde se již od roku 1570 pořádají nepřetržitě každoroční vánoční trhy.

Tradice kouzelných vánočních trhů

V opletených dřevěných domkách na náměstí najdete vše, co k tradičním trhům patří... a samozřejmě spousta jídla! Francouzi jsou mlsní a o svoje dobroty se s návštěvníky štědře dělí. Nabízí například svařené víno, horký cider, grilované klobásky či typické alsaské "galettes de pomme de terre" - placky podobné našim bramborákům.

Klasické stánky oplývají řemeslnými výrobky, košíky, vánočními ozdobami, šperky a pleteným zbožím. Nechybí tradičně malované dřevo a spousty dekorací a dárečků.

V prezentaci byly použity fotografie z www.noel.strasbourg.eu.


Doplňující informace

 • Kupón je možné uplatnit 14.12.2013.
 • Kupón platí pro jednu osobu.
 • Po obdržení voucheru si rezervujete termín na hellotour@email.cz.
 • Cena zahrnuje: 
  • autobusovou dopravu
  • průvodce CK
  • prohlídku starého města ve Štrasburku
 • Cena nezahrnuje:
  • případné vstupy do objektů
  • pojištění léčebných výloh
 • Více informací na www.hellotour.cz.
nabídka byla ukončena