515 550 650 (Po-Pá 8-18)
Oblíbené 0
 1. Slevoteka.cz
 2. Zájezdy
 3. Německo
Zájezd do adventního Norimberku s prohlídkou města a vyhlášenými trhy - termíny od konce listopadu
Nalaďte se na vánoční čas jednodenním zájezdem do adventního Norimberku. Kromě mnoha historických památek vás zde čekají největší vánoční trhy v Evropě s nezapomenutelnou atmosférou a punčem!
Sleva byla již ukončena, ale mohlo by vás také zajímat: Německo

Zájezd do adventního Norimberku s prohlídkou města a vyhlášenými trhy - termíny od konce listopadu

Výběr varianty

Tato nabídka
má více variant
nabídka byla ukončena
dosud zakoupilo 33 zákazníků
zakoupením získáte 10 kreditů na další nákup

Platnost voucheru

Od dnes do 19. 12. 2015

Kde uplatnit voucher

CK Europa Trip - Quality Travel
Kozí 2 (naproti KB)
602 00 Brno

www.zkustotaky.cz
Tel.: +420 722 947 776
E-mail: rezervace@quality-travel.cz

Kde ověřit volné místo a provést rezervaci

Můžete oslovit přímo ubytovací zařízení nebo napsat na podpora@slevoteka.cz.
Pro ověření termínu uveďte: požadovaný termín, počet dospělých osob, počet dětí a jejich věk a název hotelu či penzionu.
Pro rezervaci: požadovaný termín, číslo voucheru, počet dospělých osob, počet dětí a jejich věk, jména ubytovaných a telefonický kontakt.

Máte-li rádi Vánoce a veškeré prožitky s nimi spojené, adventní Norimberk je přesně to místo, které čeká na vaši návštěvu. Můžete se těšit na tradiční dřevěné stánky s červeno-bílým zdobením, hrající koledy a samé dobroty... prostě pravou vánoční atmosféru!

Zažijte pravou vánoční atmosféru

Jedinečný vánoční trh v Norimberku

Norimberský vánoční trh zvaný „Christkindlesmarkt“ patří k nejstarším vánočním trhům v Německu. Neopakovatelné kouzlo Vánoc zde zažijete na náměstí Hauptmarkt, s kulisou kostela Panny Marie a s výhledem na gotický kostel sv. Sebalda v historickém jádru města.

Jedinečný vánoční trh v Norimberku

Vánoční trh zde tvoří asi 180 stánků ze dřeva a červeno-bílé látky, ve kterých si můžete prohlédnout a zakoupit tradiční vánoční zboží. Vedle typických norimberských perníčků a biskupských chlebíčků zde najdete sladkosti, hračky, vánoční ozdoby a umělecké předměty. Posilnit se můžete svařeným vínem a opékanými klobásami.

Vánoční trh zde tvoří asi 180 stánků ze dřeva a červeno-bílé látky

Velice zajímavá je také procházka po vánočním trhu partnerských měst, kde si můžete zakoupit díla uměleckých řemeslníků ze zemí jako Nikaragua, Čína, Skotsko nebo Ukrajina. Také nejmenší návštěvníci si zde přijdou na své – pro děti je připravený kulturní program v domě zvaném Sternenhaus nebo projížďka historickým poštovním vozem taženým koňmi.

Pro děti je připravený kulturní program

Prohlídka historického Norimberku

Součástí zájezdu je také prohlídka historické části města. Uvidíte chrám sv. Vavřince, Panny Marie s orlojem, sv. Sebalda, císařský hrad, odkud je pěkný výhled na město, Spital, kde byly uloženy římské korunovační klenoty. A také radnici s možností návštěvy podzemí, kde je středověké vězení s výstavou středověkých mučidel.

Součástí zájezdu je také prohlídka historické části města

Program zájezdu

 • V ranních hodinách odjezd z vámi zvolených míst.
 • Cca okolo 10 hod příjezd do Norimberku. 
 • Následuje dobrovolná krátká prohlídka města s průvodcem.
 • Návštěva největších adventních trhů v Evropě -  Christkindlesmarkt.
 • cca okolo 19 hod odjezd zpět do ČR

V prezentaci byly použity fotografie z www.nuernberg.de.


Doplňující informace

 • Kupon lze uplatnit v jednom z termínů konání zájezdu.
 • Zájezd zajišťuje cestovní kancelář Europa Trip - Quality Travel. Potvrzení o pojištění cestovní kanceláře proti úpadku zde.
 • Uplatnění kuponu – rezervace:
  • ihned po zakoupení prostřednictvím rezervačního e-mailu. 
  • Na e-mail rezervace@quality-travel.cz pošlete: jméno a příjmení každého účastníka, datum narození, bydliště včetně PSČ, nástupní místo, čísla kuponů, termín, telefonní kontakt.
  • Na základě rezervačního e-mailu vám zašlou z CK předvyplněnou Smlouvu o zájezdu, kde je nutné doplnit ostatní údaje a poté zaslat podepsané (naskenované) zpět. 
  • Kompletní informace o zájezdu obdržíte nejpozději 7 dní před odjezdem.
 • Cena nezahrnuje - nepovinné příplatky:
  • cestovní pojištění (typ B - Union pojišťovna, a.s.) - lze přikoupit k zájezdu při rezervaci termínu v CK za 24 Kč/osoba/den.
 • Cestovní pojištění typ B - Union pojišťovna, a.s. zahrnuje:
  POJIŠTĚNÍ STORNA ZÁJEZDU (oprávněná osoba má právo na úhradu stornopoplatků příp. jeho části, uplatněného poskytovatelem služby - v případě onemocnění, úrazu, živelné události, trestného činu nebo v případě úmrtí pojištěného, úmrtí blízké osoby),
  POJIŠTĚNÍ LÉČEBNÝCH VÝLOH V ZAHRANIČÍ (limit pojistného plnění 2 500 000 Kč, ubytování blízké osoby v případě hospitalizace, nákup nebo oprava dioptrických brýlí nebo protetických pomůcek, zubní ošetření - 7 500 Kč, převoz tělesných ostatků a asistenční služby v zahraničí),
  POJIŠTĚNÍ ZAVAZADEL (poškození, zničení, ztráta - platí při uložení v zavazadlovém prostoru nikoli v prostoru pro přepravu cestujících, opožděné dodání zavazadel leteckou společností, poškození, zničení či ztráta cestovních dokladů),
  POJIŠTĚNÍ ODPOVĚDNOSTI ZA ŠKODU (újma způsobená člověku na zdraví a při usmrcení, majetková újma na věci nebo na zvířeti, jiná majetková újma, advokátní služby v ČR i v zahraničí, náklady kauce).

 • Zájezd se koná při naplnění kapacit minimálně 40 osobami. V opačném případě bude zákazníkům nabídnut nejbližší možný termín, který tuto podmínku splňuje, nebo vráceny peníze, dle výběru klienta. Pokud bude na některých nástupních místech málo klientů, má CK právo změnit nástupní místo na nejbližší možné, nebo má klient nárok na vrácení příplatku.
 • Zakoupením kuponu souhlasíte se všeobecnými podmínkami CK EUROPA TRIP – QUALITY TRAVEL, s. r. o. 
 • Více informací na www.zkustotaky.cz.

Hodnocení zájezdu

1,0 z 5
Celkem hodnotil 1 zákazník.
Organizace zájezdu :
Doprava:

 • Anna.havrdova 2. 11. 2015

zobrazit hodnocení / 1 zákazník

Výběr varianty

nabídka byla ukončena