515 550 650 (Po-Pá 8-18)
Oblíbené 0
 1. Slevoteka.cz
 2. Zájezdy
 3. Itálie
Absolutní romantika: italské Benátky na Silvestra s prohlídkou města pro JEDNOHO
Prožijte příchod nového roku v jednom z nejkrásnějších měst Evropy – v Benátkách. Prohlédnete si krásy historického města, vychutnáte si vánoční atmosféru a ohromí vás ohňostroj na náměstí San Marco nebo nad Benátskou lagunou.
Absolutní romantika: italské Benátky na Silvestra s prohlídkou města pro JEDNOHO
Sleva byla již ukončena, ale mohlo by vás také zajímat: Itálie

Absolutní romantika: italské Benátky na Silvestra s prohlídkou města pro JEDNOHO

Výběr varianty

nabídka byla ukončena
zakoupením získáte 20 kreditů na další nákup

Platnost voucheru

Od dnes do 1. 1. 2018

Varianta zahrnuje

 • doprava zájezdovým autobusem s TV/DVD, WC a kávovarem 
 • služby průvodce

Varianta nezahrnuje:
Parkovné, turistický poplatek za vjezd do Benátské laguny a jízdenku soukromou lodí z Punta Sabbioni do Benátek a zpět na Silvestra

Nástupní místa: 
Praha, Brno, Jihlava, České Budějovice, Písek

Další nástupní místa za příplatek:
Hradec Králové, Pardubice za příplatek 200 Kč, platba v autobusu při odjezdu

Doplňující informace

Kde uplatnit voucher

CZAD Praha s.r.o.
Okružní 204, Prachovice

www.czadpraha.cz
+420 604 731 639
marcela@czadpraha.cz

Kde ověřit volné místo a provést rezervaci

Můžete oslovit přímo ubytovací zařízení nebo napsat na podpora@slevoteka.cz.
Pro ověření termínu uveďte: požadovaný termín, počet dospělých osob, počet dětí a jejich věk a název hotelu či penzionu.
Pro rezervaci: požadovaný termín, číslo voucheru, počet dospělých osob, počet dětí a jejich věk, jména ubytovaných a telefonický kontakt.

Jestli ženu vašeho srdce ještě nezasáhl Amorův šíp, pošeptejte jí do ucha: "Silvestr strávíme v Benátkách, má vyvolená!" Košem nedostanete. Přivítat nový rok v jednom z nejromantičtějších míst planety, to je ideální způsob, jak získat přízeň ženy. A kdyby to náhodou nevyšlo, pořád máte před sebou zájezd plný zábavy v podobě prohlídky města, nakupování, plavby lodí a hlavně úchvatného novoročního ohňostroje.

Klenot na Jadranu, kde prožijete nezapomenutelný Silvestr 

Giacomo Casanova, legendární svůdník, po něm chodil a přemýšlel, snad nad svou poslední milostnou avantýrou. Pro vás bude Most vzdechů signálem k polibku. Protože láska pak bude trvat věčně, říkají místní. Benátky, klenot na Jadranu, který protínají jako životně důležité tepny téměř dvě stovky kanálů, toho nejen zamilovaným nabízí ještě víc. Kouzelná zákoutí, neopakovatelnou atmosféru nebo přehlídku renesančních staveb, kde se psala historie města. Asi největší zážitek slibuje romantická projížďka na gondole srdcem Benátek, z níž uvidíte všechny krásy. Využít můžete i vaporetto, což je v podstatě místní MHD. 

Abyste nezabloudili, k ruce budete mít zkušeného průvodce. Využít jeho služby můžete i při příjezdu do Benátek na lodi z Punta Sabbioni. Prohlédnete si společně s ním všechny významné památky. Náměstí San Marco s Dóžecím palácem a majestátní zvonicí nebo Baziliku svatého Marka. Nasávat atmosféru v benátských uličkách a usrkávat nefalšované italské espresso ale můžete i sami. Vrchol zájezdu vás čeká o silvestrovské půlnoci. S příchodem nového roku se nebe nad Benátkami promění v nezapomenutelnou přehlídku světel a obrazců, které vytvoří velkolepý ohňostroj.

Přojížďka na gondole patří k nezapomenutelné součásti výletu

Program zájezdu

1. den: Odjezd 30. 12. ve večerních hodinách (asi ve 21:30) z Prahy hlavního nádraží.
2. den: Příjezd do Punta Sabbioni 31. 12. v pozdních ranních hodinách, dále plavba soukromou lodí do Benátek i s průvodcem. Následovat bude procházka po Benátkách s průvodcem a individuální program. O půlnoci vypukne nezapomenutelný ohňostroj nad náměstím San Marco a Benátskou lagunou.
3. den: Odjezd 1. 1. z Punta Sabbioni v brzkých ranních hodinách (asi ve 2 hodiny ráno). Příjezd do ČR v odpoledních hodinách.


Doplňující informace

 • Zájezd je nutné rezervovat, nestačí se pouze dostavit na dané nástupní místo.
 • Zájezd zajišťuje cestovní kancelář CZAD Praha s.r.o.
 • Uplatnění voucheru – rezervace:
  Do 24 hodin od obdržení voucheru je nutné zaslat rezervaci zájezdu na e-mail marcela@czadpraha.cz. Uveďte své jméno a příjmení, kontaktní údaje, název zájezdu, termín, odjezdové místo a kód voucheru. Poté obdržíte cestovní smlouvu, kterou vyplníte a zašlete zpět. Nejpozději 3 dny před odjezdem vám dorazí e-mail s pokyny na cestu.
 • Cena nezahrnuje:
  • cestovní pojištění
  • individuální vstupy a suvenýry (doporučené kapesné 40–50 €)
  • poplatek 35 € (platí se průvodci v autobusu), který zahrnuje parkovné, turistický poplatek za vjezd do Benátské laguny a jízdenku soukromou lodí z Punta Sabbioni do Benátek a zpět na Silvestra
  • příplatek za nástup v Pardubicích nebo Hradci Králové ve výši 200 Kč (nástup je nutné rezervovat předem, platba proběhne až v den odjezdu přímo v autobusu)
 • Změna programu je vyhrazena.
 • Informace o storno podmínkách ZDE.

Hodnocení zájezdu

2,5 z 5
Celkem hodnotili 2 zákazníci.
Organizace zájezdu :
Doprava:

 • mamadajoe 31. 10. 2017

zobrazit hodnocení / 2 zákazníci

Výběr varianty

nabídka byla ukončena