515 550 650 (Po-Pá, 8-16)
Oblíbené 0
  1. Slevoteka.cz
  2. Zájezdy
  3. Německo
Jednodenní zájezd pro JEDNOHO do zábavního parku Churpfalzpark
Jednodenní zájezd pro JEDNOHO do zábavního parku Churpfalz Park Loifling v Německu. Vydejte se 8.6. z Prahy do světa, kde se dětské sny stávají skutečností a baví se i dospělí!
Sleva byla již ukončena, ale mohlo by vás také zajímat: Německo

Jednodenní zájezd pro JEDNOHO do zábavního parku Churpfalzpark

-43 %
Jednodenní zájezd pro JEDNOHO do zábavního parku Churpfalzpark
nabídka byla ukončena
zakoupením získáte 20 kreditů na další nákup

Platnost voucheru

Od dnes do 8. 6. 2013

Kde uplatnit voucher a rezervovat termín

CK AKORD
Křižíkova 75
186 00 Praha 8 - Karlín

www.ckakord.cz
tel.: +420 222 310 859, +420 602 376 940
email: ckakord@volny.cz

Jednodenní zájezd do světa snů

Jak by se Vám líbil svět, kde nemusíte myslet na starosti, spěchat a jen si užívat zážitky přes hranice své fantazie? Že to není možné? Užijte si v klidu a pohodě alespoň jeden den, kde o zábavu nebudou mít nouzi nejen děti, ale i dospělí!

Zábava v Churpfalzparku

Ať jste malí nebo velcí, u nás si užijete spoustu legrace, zábavy, vzrušení a relaxace! Připravte se na pořádnou dávku radosti a silných zážitků, na které může vzpomínat celá rodina. Kromě více než 50 zábavních atrakcí se můžete uvolnit i v nádherných květinových zahradách, největších v celém Bavorsku.

A co že je zde tak fantastického? Na 50 zábavních atrakcí pro malé i velké, ke svezení i podívané. Od pohádkového domu přes jízdu na divoké vodě až po vysokorychlostní raftovou vodní klouzačku. Zabloudit si můžete v zrcadlovém labyrintu, zaplout po vodě na labutích nebo si užívat výhled na celý park na obřím kole. 

Pro odvážné tu máme novinku - Piráty z Karibiku se dvěma koráby, střílející z děla! Klidné povahy pak jistě ocení vyhlídkovou jízdu kočárem, na Vaše přání i v přepychovém svatebním kočáru, nadšenci motorů pak jízdu veteránem. 

Po divoké jízdě na formulích, autodromu a trampolíně se můžete občerstvit v místních bistrech a najít pak klidné místo třeba v indiánské vesnici.

Okouzlující květinový svět

Letní zahrada o výměře 10 000 m2 je pak ideálním útočištěm od ruchu nejen pro maminky a babičky. Vybízí svými odpočinkovými místy k příjemnému posezení a přitahuje pozornost svými 860 tančícími fontánami a jedním milionem letních květin.

Nechybí vřesová, jiřinová a anglická zahrada s více než 50 000 jiřinami, které jsou uspořádány do květinových obrazců, Vám dovolí vychutnat si fascinující pestrý svět květin a rostlin! Pozoruhodností samou o sobě je růžový sad s více než 10 000 růžemi všech barev.


Doplňující informace

  • Kupón je možné uplatnit 8.6. 2013.
  • Rezervace zájezdu e-mailem na ckakord@volny.cz nebo na tel. + 420 222 310 859, +420 602 376 940.
  • Kupón platí pro jednu osobu. 
  • Více informací na www.ckakord.cz
nabídka byla ukončena