515 550 650 (Po-Pá, 8-18)
Oblíbené 0
  1. Slevoteka.cz
  2. Zájezdy
  3. Německo
Jednodenní zájezd pro JEDNOHO do zábavního parku Churpfalzpark
Jednodenní zájezd pro JEDNOHO do zábavního parku Churpfalz Park Loifling v Německu. Vydejte se 8.6. z Prahy do světa, kde se dětské sny stávají skutečností a baví se i dospělí!
Sleva byla již ukončena, ale mohlo by vás také zajímat: Německo

Jednodenní zájezd pro JEDNOHO do zábavního parku Churpfalzpark

-43 %
Jednodenní zájezd pro JEDNOHO do zábavního parku Churpfalzpark
nabídka byla ukončena
zakoupením získáte 20 kreditů na další nákup

Platnost voucheru

Od dnes do 8. 6. 2013

Kde uplatnit voucher

CK AKORD
Křižíkova 75
186 00 Praha 8 - Karlín

www.ckakord.cz
tel.: +420 222 310 859, +420 602 376 940
email: ckakord@volny.cz

Kde ověřit volné místo a provést rezervaci

Můžete oslovit přímo ubytovací zařízení nebo napsat na podpora@slevoteka.cz.
Pro ověření termínu uveďte: požadovaný termín, počet dospělých osob, počet dětí a jejich věk a název hotelu či penzionu.
Pro rezervaci: požadovaný termín, číslo voucheru, počet dospělých osob, počet dětí a jejich věk, jména ubytovaných a telefonický kontakt.

Jednodenní zájezd do světa snů

Jak by se Vám líbil svět, kde nemusíte myslet na starosti, spěchat a jen si užívat zážitky přes hranice své fantazie? Že to není možné? Užijte si v klidu a pohodě alespoň jeden den, kde o zábavu nebudou mít nouzi nejen děti, ale i dospělí!

Zábava v Churpfalzparku

Ať jste malí nebo velcí, u nás si užijete spoustu legrace, zábavy, vzrušení a relaxace! Připravte se na pořádnou dávku radosti a silných zážitků, na které může vzpomínat celá rodina. Kromě více než 50 zábavních atrakcí se můžete uvolnit i v nádherných květinových zahradách, největších v celém Bavorsku.

A co že je zde tak fantastického? Na 50 zábavních atrakcí pro malé i velké, ke svezení i podívané. Od pohádkového domu přes jízdu na divoké vodě až po vysokorychlostní raftovou vodní klouzačku. Zabloudit si můžete v zrcadlovém labyrintu, zaplout po vodě na labutích nebo si užívat výhled na celý park na obřím kole. 

Pro odvážné tu máme novinku - Piráty z Karibiku se dvěma koráby, střílející z děla! Klidné povahy pak jistě ocení vyhlídkovou jízdu kočárem, na Vaše přání i v přepychovém svatebním kočáru, nadšenci motorů pak jízdu veteránem. 

Po divoké jízdě na formulích, autodromu a trampolíně se můžete občerstvit v místních bistrech a najít pak klidné místo třeba v indiánské vesnici.

Okouzlující květinový svět

Letní zahrada o výměře 10 000 m2 je pak ideálním útočištěm od ruchu nejen pro maminky a babičky. Vybízí svými odpočinkovými místy k příjemnému posezení a přitahuje pozornost svými 860 tančícími fontánami a jedním milionem letních květin.

Nechybí vřesová, jiřinová a anglická zahrada s více než 50 000 jiřinami, které jsou uspořádány do květinových obrazců, Vám dovolí vychutnat si fascinující pestrý svět květin a rostlin! Pozoruhodností samou o sobě je růžový sad s více než 10 000 růžemi všech barev.


Doplňující informace

  • Kupón je možné uplatnit 8.6. 2013.
  • Rezervace zájezdu e-mailem na ckakord@volny.cz nebo na tel. + 420 222 310 859, +420 602 376 940.
  • Kupón platí pro jednu osobu. 
  • Více informací na www.ckakord.cz
nabídka byla ukončena