515 550 650 (Po-Pá, 8-18)
Oblíbené 0
 1. Slevoteka.cz
 2. Zájezdy
 3. Německo
Celodenní výlet na největší vánoční trhy v Evropě a nákupy do Norimberku - termíny od konce listopadu
Vydejte se na celodenní výlet do Norimberku na největší adventní trhy v Evropě. Nakoupíte originální dárky a užijete si tu pravou vánoční atmosféru. To vše s dopravou a profesionálním průvodcem. Na výběr ze 4 termínů!
Sleva byla již ukončena, ale mohlo by vás také zajímat: Německo

Celodenní výlet na největší vánoční trhy v Evropě a nákupy do Norimberku - termíny od konce listopadu

nabídka byla ukončena
dosud zakoupilo 45 zákazníků
zakoupením získáte 10 kreditů na další nákup

Platnost voucheru

Od dnes do 19. 12. 2015

Kde uplatnit voucher

CA Skytour.cz 
Palackého 143
664 59  Telnice

www.skytour.cz
Tel.: 728 984 001 
E-mail: rezervace@skytour.cz

Kde ověřit volné místo a provést rezervaci

Můžete oslovit přímo ubytovací zařízení nebo napsat na podpora@slevoteka.cz.
Pro ověření termínu uveďte: požadovaný termín, počet dospělých osob, počet dětí a jejich věk a název hotelu či penzionu.
Pro rezervaci: požadovaný termín, číslo voucheru, počet dospělých osob, počet dětí a jejich věk, jména ubytovaných a telefonický kontakt.

Vydejte se s námi tuto zimu na jedny z největších adventních trhů v Evropě. Nakoupíte si originální dárky pro své blízké a budete se kochat nezapomenutelnou atmosférou vánočního Norimberku.

Vydejte se s námi tuto zimu na jedny z největších adventních trhů v Evropě

Jedinečný vánoční trh v Norimberku

Norimberský vánoční trh zvaný „Christkindlesmarkt“ patří k nejstarším vánočním trhům v Německu. Neopakovatelné kouzlo Vánoc zde zažijete na náměstí Hauptmarkt, s kulisou kostela Panny Marie a s výhledem na gotický kostel sv. Sebalda v historickém jádru města.

Jedinečný vánoční trh v Norimberku

Vánoční trh zde tvoří asi 180 stánků ze dřeva a červeno-bílé látky, ve kterých si můžete prohlédnout a zakoupit tradiční vánoční zboží. Vedle typických norimberských perníčků a biskupských chlebíčků zde najdete sladkosti, hračky, vánoční ozdoby a umělecké předměty. Posilnit se můžete svařeným vínem a opékanými klobáskami.

Vánoční trh zde tvoří asi 180 stánků ze dřeva a červeno-bílé látky, ve kterých si můžete prohlédnout a zakoupit tradiční vánoční zboží

Historické město Norimberk

Součástí výletu je také možnost prohlídky historického jádra města. Norimberk patřil od pradávna k důležitým městům. Za druhé světové války bylo jeho centrum poškozeno nálety, ale po válce byly všechny důležité stavby zrekonstruovány. Město tak nabízí mnoho kulturních památek.

Dominantu města představuje centrálně umístěný Císařský hrad, ze kterého se naskýtá nádherný výhled na celé město a jsou v něm uloženy římské korunovační klenoty. Ještě před návštěvou hradu však uvidíte chrám sv. Vavřince, chrám Panny Marie s orlojem a chrám sv. Sebalda. Navštívíte také radnici s možností prohlídky podzemí, kde je středověké vězení s výstavou středověkých mučidel. Prohlídku zakončí gotická kašna – Schöner Brunnen.

Historické město Norimberk

Velkým lákadlem jsou Norimberská muzea.  Za zmínku rozhodně stojí Německé národní muzeum, Dopravní muzeum nebo také Muzeum hraček, které ocení především Vaše děti. Záleží jen na Vás, kam se budete chtít podívat. Doporučujeme například dům Albrechta Dürera, Norimberské podzemní chodby a sklepní vězení, Popravčí most a mnoho dalších zajímavých koutů.

Velkým lákadlem jsou Norimberská muzea

Program zájezdu:

 • Odjezd z Prahy, Berouna, Plzně nebo Rozvadova.
 • Zhruba v 10:00 příjezd do Norimberku
 • Od 10:00 do 18:30 individuální program s možností využití služeb zkušeného průvodce.
 • 18:30 odjezd zpět do ČR.
 • Návrat do Rozvadova (20:10), Plzně (21:00), Berouna (22:00) a Prahy (23:00).

V prezentaci byly použity fotografie z www.tourismus.nuernberg.de. Autorům tímto děkujeme.


Doplňující informace

 • Kupon lze uplatnit v jednom z termínu konání zájezdu.
 • Po obdržení poukazu rezervaci potvrďte co nejdříve prostřednictvím objednávkového formuláře: http://goo.gl/forms/nGJtcPA3T1
 • Pojištění je možno přikoupit v autobuse za 40 Kč/dospělá osoba a 30 Kč/dítě, tuto informaci je třeba uvést v rezervačním formuláři.
 • Čas odjezdu je závazný. Na místo odjezdu je nutné se dostavit 15 minut před odjezdem.
 • CA si vyhrazuje právo při nedostatečném naplnění termínu minimálním počtem 40 účastníků na zrušení termínu a klientům bude nabídnut nejbližší následující volný termín, nebo vráceny peníze.
 • Více informací na www.skytour.cz.

Hodnocení zájezdu

2,3 z 5
Celkem hodnotili 4 zákazníci.
Organizace zájezdu :
Doprava:

 • zuzana.smetanova 16. 12. 2015
 • Timkina_liza 11. 12. 2015

zobrazit hodnocení / 4 zákazníci

nabídka byla ukončena