515 550 650 (Po-Pá 8-18)
Oblíbené 0
 1. Slevoteka.cz
 2. Zájezdy
 3. Itálie
Pojeďte se na otočku podívat na slavné a kouzelné Lago di Garda
Okuste tak trochu jinou Itálii a vydejte se k největšímu italskému jezeru Lago di Garda. Neuvěřitelně čistá a slunečními paprsky zalitá hladina jezera vás jistě zláká ke koupání. Toto místo si zamilujete a budete se chtít co nejdřív vrátit.
Sleva byla již ukončena, ale mohlo by vás také zajímat: Itálie

Pojeďte se na otočku podívat na slavné a kouzelné Lago di Garda

Výběr varianty

Tato nabídka
má více variant
nabídka byla ukončena
zakoupením získáte 20 kreditů na další nákup

Platnost voucheru

Od dnes do 9. 9. 2015

Kde uplatnit voucher

CK Europa trip - Quality Travel, s.r.o.
Kozí 2 (naproti KB)
602 00 Brno

www.zkustotaky.cz
Tel.: +420 722 947 776
E-mail: rezervace@quality-travel.cz

Kde ověřit volné místo a provést rezervaci

Můžete oslovit přímo ubytovací zařízení nebo napsat na podpora@slevoteka.cz.
Pro ověření termínu uveďte: požadovaný termín, počet dospělých osob, počet dětí a jejich věk a název hotelu či penzionu.
Pro rezervaci: požadovaný termín, číslo voucheru, počet dospělých osob, počet dětí a jejich věk, jména ubytovaných a telefonický kontakt.

Vyzkoušejte Gardské jezero na otočku za pravou italskou zmrzlinou a koupáním. Návštěva Lago di Garda je nevšední zážitek, na který budete dlouho vzpomínat. Tuto oblast si zamilujete tak, že se nebudete chtít vrátit domů.

Největší italské jezero - Lago di Garda

Jezero Lago di Garda se rozprostírá na pomezí Alp a Pádské nížiny a je to největší italské jezero. Na jezeře je možno spatřit nespočet ostrůvků, mezi nejznámější patří Isola del Garda, San Biagio, Trimelone a Sogno.

Největší italské jezero

Odpočiňte si na krásných čistých plážích na březích jezera. Vykoupejte se v čisté průzračné vodě, která vás osvěží v horkých dnech.

Vodní hrad v Sirminone

Pokud se vám nebude chtít trávit den na pláži, můžete navštívit město. Fantazii se meze nekladou. Váš čas strávíte absolutně podle své chuti.

Římská pevnost v Sirmione

Program zájezdu:

 • 1. den: odjezd z ČR ve večerních hodinách
 • 2. den: příjezd v ranních hodinách do města Garda. Celý den volný program na plážích a ve městě, ve večerních hodinách odjezd zpět do ČR.
 • 3. den: příjezd do ČR v ranních hodinách.

Jedinečný výhled od jezera

V prezentaci byly použity fotografie autora Jiuguang Wang,  FabioVerona a Stefan Scheer.


Doplňující informace

 • Kupon lze uplatnit v jednom z termínů konání zájezdu.
 • Zájezd zajišťuje cestovní kancelář Europa Trip - Quality Travel. Potvrzení o pojištění cestovní kanceláře proti úpadku zde.
 • Uplatnění kuponu – rezervace:
  • ihned po zakoupení prostřednictvím rezervačního e-mailu. 
  • na e-mail rezervace@quality-travel.cz pošlete: jméno a příjmení každého účastníka, datum narození, bydliště včetně PSČ, nástupní místo, čísla kuponů, termín, telefonní kontakt.
  • na základě rezervačního e-mailu vám zašlou z CK předvyplněnou Smlouvu o zájezdu, kde je nutné doplnit ostatní údaje a poté zaslat podepsané (naskenované) zpět. 
  • kompletní informace o zájezdu obdržíte nejpozději 7 dní před odjezdem.
 • Cena nezahrnuje - nepovinné příplatky:
  • cestovní pojištění (typ B - Union pojišťovna, a.s.) - lze přikoupit k zájezdu v 2. kroku objednávky za 54 Kč/os./zájezd
 • Cestovní pojištění typ B - Union pojišťovna, a.s. zahrnuje:
  POJIŠTĚNÍ STORNA ZÁJEZDU (oprávněná osoba má právo na úhradu stornopoplatků příp. jeho části, uplatněného poskytovatelem služby - v případě onemocnění, úrazu, živelné události, trestného činu nebo v případě úmrtí pojištěného, úmrtí blízké osoby),
  POJIŠTĚNÍ LÉČEBNÝCH VÝLOH V ZAHRANIČÍ (limit pojistného plnění 2 500 000 Kč, ubytování blízké osoby v případě hospitalizace, nákup nebo oprava dioptrických brýlí nebo protetických pomůcek, zubní ošetření - 7 500 Kč, převoz tělesných ostatků a asistenční služby v zahraničí),
  POJIŠTĚNÍ ZAVAZADEL (poškození, zničení, ztráta - platí při uložení v zavazadlovém prostoru nikoli v prostoru pro přepravu cestujících, opožděné dodání zavazadel leteckou společností, poškození, zničení či ztráta cestovních dokladů),
  POJIŠTĚNÍ ODPOVĚDNOSTI ZA ŠKODU (újma způsobená člověku na zdraví a při usmrcení, majetková újma na věci nebo na zvířeti, jiná majetková újma, advokátní služby v ČR i v zahraničí, náklady kauce).

 • Zájezd se koná při naplnění kapacit minimálně 40 osobami. V opačném případě bude zákazníkům nabídnut nejbližší možný termín, který tuto podmínku splňuje, nebo vráceny peníze, dle výběru klienta. Pokud bude na některých nástupních místech málo klientů, má CK právo změnit nástupní místo na nejbližší možné, nebo má klient nárok na vrácení příplatku.
 • Zakoupením kuponu souhlasíte se všeobecnými podmínkami CK EUROPA TRIP – QUALITY TRAVEL, s. r. o. 
 • Více informací na www.zkustotaky.cz.

Hodnocení zájezdu

2,0 z 5
Celkem hodnotili 2 zákazníci.

 • Leona 28. 7. 2015
 • pavelkoukal 13. 7. 2015

zobrazit hodnocení / 2 zákazníci

Výběr varianty

nabídka byla ukončena