515 550 650 (Po-Pá 8-18)
Oblíbené 0
 1. Slevoteka.cz
 2. Zájezdy
 3. Německo
Výlet do Norimberka na největší adventní trhy v Evropě se zkušeným průvodcem autobusem z Prahy a dalších měst pro jednoho
Pojeďte si užít báječný výlet do Německa. Norimberk je nádherné město, které vás uchvátí historickými skvosty. První půlku dne si užijete v populární zoo, kde zavítáte i na proslulou delfíní show.
Výlet do Norimberka na největší adventní trhy v Evropě se zkušeným průvodcem autobusem z Prahy a dalších měst pro jednoho
Sleva byla již ukončena, ale mohlo by vás také zajímat: Německo

Výlet do Norimberka na největší adventní trhy v Evropě se zkušeným průvodcem autobusem z Prahy a dalších měst pro jednoho

Výběr varianty

nabídka byla ukončena
zakoupením získáte 10 kreditů na další nákup

Platnost voucheru

Od dnes do 15. 12. 2018 (termíny odjezdů jsou 1. 12., 8. 12. a 15. 12. 2018 )

Varianta zahrnuje

 • celý den v Norimberku
 • odjezd z Prahy, Berouna, Plzně a Rozvadova
 • zkušený průvodce
Doplňující informace

Kde uplatnit voucher

Orbit travel s.r.o.
Na Folimance 2155/15, Praha

www.orbittravel.cz
+420 728 984 001
info@orbit-travel.cz

Kde ověřit volné místo a provést rezervaci

Můžete oslovit přímo ubytovací zařízení nebo napsat na podpora@slevoteka.cz.
Pro ověření termínu uveďte: požadovaný termín, počet dospělých osob, počet dětí a jejich věk a název hotelu či penzionu.
Pro rezervaci: požadovaný termín, číslo voucheru, počet dospělých osob, počet dětí a jejich věk, jména ubytovaných a telefonický kontakt.

Norimberk byl už ve středověku velmi důležitý pro české kupce. Jezdili sem na místní trhy nakupovat cizokrajné zboží, které pak vozili zpět do vlasti. Vžijte se trochu do jejich role a vyberte to nejzajímavější na největších adventních trzích v celé Evropě. Přijeďte poznat Norimberk!

Návštěva největších adventních trhů Evropy

Norimberk je hlavní kulturní i administrativní středisko ve Frankách. Můžete tu navštívit desítky zajímavých pamětihodností, které budou v tento předvánoční čas zasněženy, bude-li počasí přívětivé. Mezi nejslavnější patří Norimberský hrad, který je zajímavý svou patrovou románskou kaplí. Jejím provedením se později inspirovali například v Chebu, tudíž jste podobnou už možná někdy viděli. Neměli byste bez povšimnutí minout ani Dürerův dům, v němž je samozřejmě muzeum na uctění díla tohoto slavné umělce. A do třetice se běžte na podívat na Henkersteg, tedy česky Katovu lávku. Vede na blízký ostrov, který patří k nejromantičtějším zákoutím celého města. Můžete se buď procházet sami, nebo si za pár korun poslechnout výklad zkušeného průvodce, který vás provede celým historickým centrem.

Největším lákadlem jsou však v tomto předvánočním čase největší adventní trhy v Evropě. Tady seženete úplně všechno od dárků pro blízké přes zajímavé ozdoby po tradiční pokrmy a nápoje, jakými jsou třeba horké kaštany, ohřátý punč se šlehačkou nebo norimberské perníčky. Budete mít dost času se poklidně procházet okolo stánků  prohlížet si jejich zboží. Na prohlídku budete mít přes 9 hodin času, takže z Norimberka určitě poznáte vše, co chcete vidět. Nadělte si předčasný dárek, abyste za jeden den mohli koupit dárky pod stromeček všem svým známým!

Program zájezdu:

1. odjezd z Prahy v 7:00, nástupní místo: Hlavní vlakové nádraží, odstavný pruh před vchodem do Fantovy kavárny ve směru na Teplice, magistrála Wilsonova; v 7:45 odjezd z Berouna, čerpací stanice OMV, která je na sjezdu Beroun Centrum (přes kruhový objezd, vpravo vedle dálnice D5, směr Plzeň) – zobrazit odjezdové místo ZDE; v 8:30 odjezd z Plzně, autobusová zastávka CAN Husova – zobrazit odjezdové místo ZDE; v 9:20 odjezd z Rozvadova, čerpací stanice Agip před McDonald´s, Svatá Kateřina 109, směr Německo.
2. Příjezd do Norimberku v cca 11:00, následuje individuální program, případně prohlídka s průvodcem.
4. Odjezd zpět do ČR v 18:30; návraty do nástupních míst: cca 20:10 – návrat zpět do Rozvadova; cca 21:00 – návrat zpět do Plzně; cca 21:45 – návrat zpět do Berouna; cca 22:45 – návrat zpět do Prahy.


Doplňující informace

 • Uplatněné voucheru – rezervace:
  • Voucher se uplatňuje odesláním rezervačního formuláře. Po obdržení voucheru rezervaci potvrďte co nejdříve prostřednictvím rezervačního formuláře, který najdete ZDE.
 • Zájezd zajišťuje cestovní agentura Orbit travel s.r.o.
 • CA si vyhrazuje právo při nedostatečném naplnění termínu minimálním počtem účastníků 40 osob na zrušení termínu a klientům bude nabídnut nejbližší následující volný termín.
 • Zájezd je nutné rezervovat, nestačí se pouze dostavit na dané nástupní místo. Každá osoba musí mít zakoupený svůj vlastní voucher. Voucher je možné uplatnit v jednom z termínů konání zájezdu.
 • Veškeré reklamace musí být řešeny bezodkladně s průvodcem na místě.
 • Cena zahrnuje:
  • doprava autobusem
 • Cena nezahrnuje:
  • prohlídka města s průvodcem: možno koupit u CA za 39 Kč/os. v rozsahu 60 až 90 minut.
  • cestovní pojištění – možnost přikoupení pojištění u CA za 49 Kč/os.
 • Změna programu je vyhrazena.
 • Před podpisem smlouvy o zájezdu je možno provést storno přes zákaznickou podporu, a to do 30 dnů od vytvoření objednávky na slevovém portálu.Po podepsání smlouvy o zájezdu se stáváte zákazníkem CK nebo CA a vše se řídí VOP dané CA. Před případnými nepříjemnostmi vás, klienty CK, chrání pojištění proti úpadku, které patří mezi povinné dokumenty CK.

Hodnocení zájezdu

4,8 z 5
Celkem hodnotilo 20 zákazníků.
Organizace zájezdu :
Doprava:

 • Michala.onderkova 18. 6. 2018

  Výlet se nám moc líbil. Organizace byla přehledná a jasná. Žádné zmatky nenastaly. Vše proběhlo podle očekávání! Delfinárium bylo moc krásné. Děkujeme

 • jitka-tomkova 20. 4. 2018

zobrazit hodnocení / 20 zákazníků

Výběr varianty

nabídka byla ukončena