515 550 650 (Po-Pá, 8-16)
Oblíbené 0
 1. Slevoteka.cz
 2. Zájezdy
 3. Německo
Jednodenní zájezd - Orlí hnízdo a další krásy Německa
Jednodenní poznávací zájezd za fascinující historií Německa. Odjezd 5.7. z Prahy. Navštívíte Orlí hnízdo, jezero Königsee a solné doly Berchtesgaden. Den nabitý poznáním a skvělými zážitky za skvělou cenu!
Sleva byla již ukončena, ale mohlo by vás také zajímat: Německo

Jednodenní zájezd - Orlí hnízdo a další krásy Německa

nabídka byla ukončena
zakoupením získáte 20 kreditů na další nákup

Platnost voucheru

Od dnes do 5. 7. 2013

Kde uplatnit voucher a rezervovat termín

CK AKORD
Křižíkova 75
186 00 Praha 8 - Karlín

www.ckakord.cz

tel.: +420 222 310 859, +420 602 376 940
email: ckakord@volny.cz

Zájezd za fascinujícími okamžiky nedávné historie

Vždy Vás zajímala novodobá historie a rádi byste poznali místa, kde se psala? Nyní máte jedinečnou možnost poznat nejen tyto, ale i mnoho dalších nádherných míst jižního Bavorska! Za skvělou cenu smysluplně strávíte pátek 5.7. a poznáte jedinečnou atmosféru míst nedaleko českých hranic.

 

S CK Akord do jižního Bavorska

Kdy si tedy udělat místo v diáři? Zapište si datum 5.7 - tehdy se totiž vydáte poznávat krásy jižních Bavor. Vyjedete z Prahy půl hodiny po půlnoci a zpět se vrátíte tentýž den kolem půlnoci.

Doprava je zajištěna autobusem s klimatizací a minibarem a průvodcem. Celou cestu se o Vás bude starat společnost CK Akord.

Program zájezdu

Příjezd do Bavorska je naplánován pod druhou nejvyšší německou horu Watzmann – speciálními autobusy vyjedete do výšky 1 717 m.n.m., projdete tunelem do středu hory Kehlstein a vyjedete výtahem na „Orlí hnízdo“, kde vstoupíme do míst, odkud byla zahájena II. světová válka a kde byla přijímána osudová rozhodnutí o podrobení Evropy (cca 15 EUR).

Navštívíte budovu dokumentace v Obersalzbergu (cca 3 EUR) s rozsáhlými podzemním kryty. Poté se vydáte k jezeru Königsee, které je nejvýše položeným jezerem v Německu a pyšní se neuvěřitelnými 180 m hloubky.

Podniknete vyhlídkovou plavbu lodí k ostrůvku St. Bartholomä (cca 12 EUR). V případě nepřízně počasí navštívíme solné doly Berchtesgaden, které jsou staré již 485 let.

Orlí hnízdo - místo, kde se psaly světové dějiny

Orlímu hnízdu se dostanete po velkolepé klikaté horské silnici Kehlsteinstrasse, která patří k nejúžasnějším silničním stavbám na světě a která podle mínění mnoha expertů předběhla o mnoho let svoji dobu.

Uvidíte soustavu několika budov v nadmořské výšce asi 1000 metrů n.m. V chatě Wachenfeld prý Hitler po svém návratu z vězení sepisoval Mein Kampf. Za války pak občasně pobýval v horském zámku Berghof, který se však nestal jeho oblíbeným - bál se totiž komplikací s výtahem a proto jej navštívil jen párkrát. Celý komplex budov je na svou dobu naprostým unikátem.

Z této proslulé stavby se nám naskytne fascinující výhled na celý národní park. Krajina Berchtesgadener Land patří k nejkrásnějším a nejmalebnějším regionům nejen v Německu, ale v celé Evropě. Orlí hnízdo leží jen 25 km od historického Salzburku (UNESCO).

Omamná atmosféra Königsee

Křišťálově jasná smaragdová voda, tajemná atmosféra, nesčetné množství různých druhů ryb a na hladině odraz skalní stěny masivu Watzmann. To je Vaše další zastávka - Königsee (Královské jezero), které je nejhlubším jezerem v Německu.


Doplňující informace

 • Kupón je možné uplatnit v termínu zájezdu 5.7. 2013.
 • Rezervace zájezdu e-mailem na ckakord@volny.cz nebo na tel. +420 222 310 859, +420 602 376 940.
 • Kupón platí pro jednu osobu. 
 • Zájezd si rezervujte neprodleně po zakoupení kuponu.
 • Cena zahrnuje cestu autobusem a celodenní služby průvodce, pojištění CK proti úpadku.
 • Cena nezahrnuje pojištění, vstupy do objektů, projížďku lodí, vstupné do solných dolů.
 • Více informací na www.ckakord.cz

Hodnocení zájezdu

2,5 z 5
Celkem hodnotili 4 zákazníci.
Organizace zájezdu :
Doprava:

 • les1975 15. 5. 2016
 • pepe.galerie 25. 11. 2015

zobrazit hodnocení / 4 zákazníci

nabídka byla ukončena