515 550 650 (Po-Pá, 8-18)
Oblíbené 0
 1. Slevoteka.cz
 2. Zájezdy
 3. Německo
Jednodenní zájezd 13.7.2013 - Orlí hnízdo a další krásy Německa
Jednodenní poznávací zájezd za fascinující historií Německa. Odjezd 13.7. z Prahy, Berouna, Rokycan nebo Plzně. Navštívíte Orlí hnízdo, jezero Königsee a solné doly Berchtesgaden. Den nabitý poznáním a skvělými zážitky za skvělou cenu!
Sleva byla již ukončena, ale mohlo by vás také zajímat: Německo

Jednodenní zájezd 13.7.2013 - Orlí hnízdo a další krásy Německa

-55 %
Jednodenní zájezd 13.7.2013 - Orlí hnízdo a další krásy Německa
nabídka byla ukončena
zakoupením získáte 20 kreditů na další nákup

Platnost voucheru

Od dnes do 13. 7. 2013

Kde uplatnit voucher

CK AKORD
Křižíkova 75
186 00 Praha 8 - Karlín

www.ckakord.cz
tel.: +420 222 310 859, +420 602 376 940
email: agentura.akord@volny.cz

Kde ověřit volné místo a provést rezervaci

Můžete oslovit přímo ubytovací zařízení nebo napsat na podpora@slevoteka.cz.
Pro ověření termínu uveďte: požadovaný termín, počet dospělých osob, počet dětí a jejich věk a název hotelu či penzionu.
Pro rezervaci: požadovaný termín, číslo voucheru, počet dospělých osob, počet dětí a jejich věk, jména ubytovaných a telefonický kontakt.

Vydejte se za poznáním fascinujících míst nedávné historie

Zajímá vás, kde se psaly novodobé dějiny? Chtěli byste na vlastní oči vidět místa, kde se děly jejich zásadní okamžiky? Nyní můžete poznat nejen tyto, ale i mnoho dalších nádherných míst jižního Bavorska! Za výbornou cenu zažijete zajímavou sobotu a poznáte jedinečnou atmosféru míst nedaleko českých hranic.

S CK Akord do jižního Bavorska

Kdy si tedy udělat místo v diáři? Zapište si datum 13.7. - tehdy se totiž vydáte poznávat krásy jižních Bavor. Vyjedete z Prahy půl hodiny po půlnoci a zpět se vrátíte tentýž den kolem půlnoci.

Doprava je zajištěna autobusem s klimatizací a minibarem a průvodcem. Celou cestu se o Vás bude starat společnost CK Akord.

Program zájezdu

Příjezd do Bavorska je naplánován pod druhou nejvyšší německou horu Watzmann – speciálními autobusy vyjedete do výšky 1 717 m.n.m., projdete tunelem do středu hory Kehlstein a vyjedete výtahem na „Orlí hnízdo“, kde vstoupíme do míst, odkud byla zahájena II. světová válka a kde byla přijímána osudová rozhodnutí o podrobení Evropy (cca 15 EUR).

Navštívíte budovu dokumentace v Obersalzbergu (cca 3 EUR) s rozsáhlými podzemním kryty. Poté se vydáte k jezeru Königsee, které je nejvýše položeným jezerem v Německu a pyšní se neuvěřitelnými 180 m hloubky.

Podniknete vyhlídkovou plavbu lodí k ostrůvku St. Bartholomä (cca 12 EUR). V případě nepřízně počasí navštívíme solné doly Berchtesgaden, které jsou staré již 485 let.

Orlí hnízdo - místo, kde se psaly světové dějiny

Orlímu hnízdu se dostanete po velkolepé klikaté horské silnici Kehlsteinstrasse, která patří k nejúžasnějším silničním stavbám na světě a která podle mínění mnoha expertů předběhla o mnoho let svoji dobu.

Uvidíte soustavu několika budov v nadmořské výšce asi 1000 metrů n.m. V chatě Wachenfeld prý Hitler po svém návratu z vězení sepisoval Mein Kampf. Za války pak občasně pobýval v horském zámku Berghof, který se však nestal jeho oblíbeným - bál se totiž komplikací s výtahem a proto jej navštívil jen párkrát. Celý komplex budov je na svou dobu naprostým unikátem.

Z této proslulé stavby se nám naskytne fascinující výhled na celý národní park. Krajina Berchtesgadener Land patří k nejkrásnějším a nejmalebnějším regionům nejen v Německu, ale v celé Evropě. Orlí hnízdo leží jen 25 km od historického Salzburku (UNESCO).

Omamná atmosféra Königsee

Křišťálově jasná smaragdová voda, tajemná atmosféra, nesčetné množství různých druhů ryb a na hladině odraz skalní stěny masivu Watzmann. To je Vaše další zastávka - Königsee (Královské jezero), které je nejhlubším jezerem v Německu.


Doplňující informace

 • Kupón je možné uplatnit v termínu zájezdu 13.7. 2013.
 • Rezervace zájezdu e-mailem na agentura.akord@volny.cz nebo na tel. +420 222 310 859, +420 602 376 940.
 • Kupón platí pro jednu osobu. 
 • Zájezd si rezervujte neprodleně po zakoupení kuponu - nejpozději však do 8.7., poté kupon propadá.
 • Nástupní místa: Praha - Beroun - Rokycany - Plzeň.
 • Cena zahrnuje cestu autobusem a celodenní služby průvodce, pojištění CK proti úpadku.
 • Cena nezahrnuje pojištění, vstupy do objektů, projížďku lodí, vstupné do solných dolů.
 • Více informací na www.ckakord.cz
nabídka byla ukončena