515 550 650 (Po-Pá, 8-18)
Oblíbené 0
 1. Slevoteka.cz
 2. Zájezdy
 3. Maďarsko
Relaxační víkend v termálních lázních Györ s návštěvou adventních trhů
Dvoudenní zájezd do maďarského městečka Györ známého svými termálními lázněmi. Zájezd pro jednoho s odjezdem z Prahy se koná o víkendu 23. - 24.11.2013. V ceně ubytování v hotelu se snídaní, prohlídka historického centra, návštěva adventních trhů a další!
Sleva byla již ukončena, ale mohlo by vás také zajímat: Maďarsko, Termální lázně

Relaxační víkend v termálních lázních Györ s návštěvou adventních trhů

-20 %
Relaxační víkend v termálních lázních Györ s návštěvou adventních trhů
nabídka byla ukončena
zakoupením získáte 30 kreditů na další nákup

Platnost voucheru

Od dnes do 24. 11. 2013

Kde uplatnit voucher

CK Super Cesty
Dětská 2459/1
100 00  Praha 10
tel.: +420 775 209 259

Kde ověřit volné místo a provést rezervaci

Můžete oslovit přímo ubytovací zařízení nebo napsat na podpora@slevoteka.cz.
Pro ověření termínu uveďte: požadovaný termín, počet dospělých osob, počet dětí a jejich věk a název hotelu či penzionu.
Pro rezervaci: požadovaný termín, číslo voucheru, počet dospělých osob, počet dětí a jejich věk, jména ubytovaných a telefonický kontakt.

Adventní relaxace v lázeňském Györu

Zpříjemněte si sychravé podzimní dny relaxací v lázeňském městečku Györ, na adventních trzích se nalaďte na blížící se Vánoce, ochutnejte tradiční maďarské speciality, projděte se po historickém centru a hlavně relaxujte v léčivých termálních lázních!

Dvoudenní zájezd v termínu 23. - 24.11.2013

Pořádného odpočinku už se nemůžete dočkat? Tak si v diáři udělejte volno třetí listopadový víkend a s CK Super Cesty se vydejte za pohodovou adventní relaxací do maďarského Györu

 • Budete si muset přivstat, ale věřte, že nebudete litovat - odjezd z Prahy je naplánován na 4.30 hod. z ulice V Olšinách
 • Do Györu dorazíte asi kolem desáté dopolední a hned si projdete historické město a navštívíte i adventní trhy.
 • Poté se ubytujete v komfortním 3* hotelu a zbytek dne můžete využít dle své libosti - znovu prozkoumat centrum i tradiční trhy nebo se vydat do termálních lázní, které leží jen kousek od hotelu.
 • Druhý den po snídani si zavazadla uschováte v autobusu a opět se můžete vydat do lázní nebo za jinou zábavou.
 • Z Györu budete odjíždět kolem 17 hodiny a do Prahy dorazíte asi kolem deváté večerní.

Léčivé termální a zážitkové lázně Rába Quelle v Györu

Termální a zážitkové lázně v maďarském Györu byly otevřeny v roce 2003 a zařadily se mezi nejoblíbenější maďarské lázně vůbec. Alkalická, hydrogen-uhličitanová, 63°C teplá voda s vyšším obsahem jodidu tryská z hloubky 2000 metrů.

Lázně disponují 3 termálními a 5 zážitkovými bazény. Dále zde najdete 2 tobogány, zahradu saun, jacuzzi, dětský bazén a hřiště. Pravidelně se tu konají rozličné programy, k občerstvení slouží několik restaurací a barů, které nabízí rozličné kulinářské zážitky

Lázně jsou otevřeny celoročně o víkendu od 9.00 do 21.00 hod. Za celodenní vstupenku zaplatíte 2600 HUF (což je asi 260 Kč). Ušetřit můžete na večerním vstupném, rodinné vstupence nebo pokud jste senior. Za lehátka a fény se zde nic neplatí. Pokud máte zájem o vstup do lázní, v autobuse bude vybíráno 10 EUR na skupinové vstupné. Kompletní ceník najdete zde.

Procházka po centru historického Györu s návštěvou proslulých adventních trhů

Györ nebo-li Ráb, jedno z největších maďarských měst s krásným barokním centrem, se nachází mezi Bratislavou a Vídní. Bohatá historie datující se až do 11. století vytvořila město s jedinečnou atmosférou a nespočtem nádherných památek. Město leží na soutoku tří řek - Dunaje, Ráby a Rábce.

Při návštěvě města Györu se projděte kolem biskupské rezidence, na které byl koncem druhé světové války zastřelen blahořečený biskup Vilem Apor. V rezidenci je dnes výstava o životě a mučednické smrti tohoto statečného muže.

Dále směřujte k bazilice, kde je možné vidět hermovku sv. Laszlo, která patří mezi nejvýznamnější relikvie v Maďarsku. Dále můžete vidět také hrobku Vilema Apora a obraz Madony s Ježíškem, který v 17. století ronil krvavé slzy během mše. Nezapomeneme se podívat na jezuitský kostel sv. Ignáce z Loyoly, který se nachází na Sczechenyiho náměstí. Pokračujte ke kostelu karmelitánskému, ve kterém se nachází vzácný obraz Černé madony.

Po prohlídce města zamiřte na zdejší vyhlášené vánoční trhy, které najdete přímo v centru města na náměstí Széchenyi tér. Tradiční trhy zasazené do malebného náměstí, kterému dominuje jezuitská katedrála Vás jistě naladí na blížící se Vánoce. Můžete zde také nakoupit vánoční dárky nebo si alespoň pochutnat na teplém punči a maďarských specialitách.


Doplňující informace

 • Kupon je možno uplatnit v termínu 23. - 24.11.2013.
 • Jak zájezd objednat:
  • PO zakoupení kupónu neprodleně klikněte ZDE .
  • Vyberte prosím zájezd a vyplňte kompletně všechny údaje. Do poznámky uveďte "Slevotéka" a čísla kuponů. Nakonec dáte odeslat. CK Vám pak na základě vyplněného formuláře pošle cestovní smlouvu. 
  • Rezervaci můžete provést také na emailu info@supercesty.cz nebo na tel: 775 209 259 (po-pá 9-16 hod.).
  • Rezervaci je nutno provést co nejdříve od obdržení kuponu!
 • Zájezdy se konají při minimálním počtu 30 účastníků. V případě nenaplnění minimální kapacity autobusu 30 klientů Vám vrátíme peníze.
 • Cena zahrnuje:
  • 1x ubytování v komfortním hotelu pro jednoho i se snídaní
  • dopravu pohodlným autobusem
  • služby průvodce po celou dobu zájezdu
  • pojištění CK proti úpadku
 • Cena nezahrnuje:
  • cestovní pojištění
  • další stravování
  • vstupné do lázní - skupinová sleva 10 EUR/os/den
 • V případě komplikací kontaktujte CK (info@supercesty.cz nebo na tel.: 775 209 259) nebo Slevotéku na e-mailu podpora@slevoteka.cz.
nabídka byla ukončena