515 550 650 (Po-Pá, 8-18)
Oblíbené 0
 1. Slevoteka.cz
 2. Zájezdy
 3. Itálie
Řím, Verona a Benátky s ubytováním na 2 noci se snídaní
5 denní poznávací zájezd do nejkrásnějších italských měst! V ceně doprava komfortním autobusem a ubytování na dvě noci v 3* hotelu se snídaní. Vyberte si ze tří termínů a užijte si nezapomenutelný podzim.
Sleva byla již ukončena, ale mohlo by vás také zajímat: Itálie

Řím, Verona a Benátky s ubytováním na 2 noci se snídaní

nabídka byla ukončena
zakoupením získáte 70 kreditů na další nákup

Platnost voucheru

Od dnes do 17. 11. 2015

Kde uplatnit voucher

CA Expressbus
Nádražní 674
664 42 Brno – Modřice

www.expressbus.cz
Tel.: 727 981 789, 727 854 699, 547 385 464, 776 776 156
E-mail:  zajezdy@expressbus.cz

 

 

Kde ověřit volné místo a provést rezervaci

Můžete oslovit přímo ubytovací zařízení nebo napsat na podpora@slevoteka.cz.
Pro ověření termínu uveďte: požadovaný termín, počet dospělých osob, počet dětí a jejich věk a název hotelu či penzionu.
Pro rezervaci: požadovaný termín, číslo voucheru, počet dospělých osob, počet dětí a jejich věk, jména ubytovaných a telefonický kontakt.

Řím, Vatikán, Florencie, Benátky a Verona - mix toho nejlepšího z Itálie v jednom zájezdu. Poznáte tato úžasná místa na vlastní kůži! To je ideální poznávací dovolená, na kterou budete ještě dlouho vzpomínat!

Všechny cesty vedou do Říma

Svoji cestu po Itálii zahájíte přímo v hlavním městě - Římě. Při 9 hodinové prohlídce uvidíte nejslavnější památky a nasajete atmosféru věčného města.

Vedle Colossea, Pantheonu, Fora Romana a dalších památek navštívíte i slavnou Fontanu di Trevi!

Legenda tvrdí, že když do fontány vhodíte minci, v budoucnu se tam opět vrátíte. Jiná báje zase praví, že když do fontány vhodíte minci, naleznete v Římě svou pravou lásku, a když vhodíte další, budete mít v Římě také šťastnou svatbu. Zkusíte to taky?

Všechny cesty vedou do Říma

K zájezdu do hlavního města Itálie bezpochyby patří i návštěva Vatikánu, která neunikne ani vám. Prozkoumáte slavnou Sixtinskou kapli a navštívíte Vatikánská muzea?

Florencie - romantika renesančních umělců

Kouzlo historie a umění v hlavním městě Toskánska přetrvává po staletí. Důkazem je slavný most postavený roku 1345. Ponte Vecchio je nejstarším a také nejznámějším mostem ve Florencii, jehož návštěvu si nesmíte nechat ujít! Na jeho třech obloucích můžete navštívit řadu zlatnických obchůdků.

Florencie - romantika renesančních umělců

S průvodcem si prohlédnete také stavbu florentského Dómu, projdete se kolem Palazzo Vecchio a uvidíte slavnou Michelangellovu sochu Davida.

Sami pak můžete navštívit nádherné zahrady Boboli a prohlédnout si rozsáhlou galerii Uffizi, která obsahuje skutečné umělecké poklady a i díky tomu se řadí mezi nejzajímavější galerie světa.

Verona - město milenců

Z Florencie se vydáte do města Romea a Julie - Verony. Středověká Verona je od roku 2000 zapsaná na seznamu UNESCO a vy zde s průvodcem projdete nejzajímavější památky.

Verona - město milenců

Navštívíte nejenom antickou arénu, ale i rodný dům Julie s pověstným balkónem, na který si můžete též stoupnout.

Těšte se na perly Benátek

Benátky jsou největším městem oblasti Benátsko na severu Itálie. Centrum města leží na laguně, čímž jsou Benátky naprostým unikátem a vy si tak jistě zapamatujete kolorit kanálů, mostů a zpěvu gondoliérů.¨

Piazza San Marco

Uvidíte Ponte di Rialto - nejznámější most, který spojuje městské části San Marco a San Polo a je podpírán 12 000 kůly

Piazza San Marco je jediným náměstím Benátek. Můžete zde například spatřit krásnou Baziliku sv. Marka, Dóžecí palác a také věž Campanile (Markovu věž), odkud je překrásný výhled na celé Benátky.

Ostrovy skla a krajek

Vydáte se lodí na ostrovy Burano a Murano. Rybářský ostrov Burano je také znám pod přezdívkou Ostrov klidu a pohody. Je zde spousta malých domků s barevnými okenicemi, před kterými sedí stařenky a vyšívají nebo paličkují. Tyto ručně dělané krajky mají vysokou hodnotu a představují nádherný suvenýr. 

Ostrov Murano je nazýván ostrovem sklářů, můžete navštívit místní sklárnu a přivézt si typický suvenýr.

Ostrov Burano

Kompletní program zájezdu

1. den: Odjezd v dopoledních hodinách, noční přejezd do Itálie.

2. den - ŘÍM, VATIKÁN: Ráno příjezd do Říma. 9 hodinová prohlídka nejslavnějších míst a památek v Římě i Vatikánu s průvodcem. Ve večerních hodinách přejezd na ubytování v okolí Florencie.

 • Navštívíte: chrám sv. Petra, Andělský hrad, Piazza Navona, Fontana di Trevi, Pantheon, Colosseum, Forum Romanum a další památky.

3. den - FLORENCIE: Celodenní prohlídka památek Florencie s průvodcem. Individuální volno na vlastní program (návštěvy muzeí, obchodů apod.). Ve večerních hodinách odjezd zpět na hotel.

 • Navštívíte: stavbu florentského Dómu, kampanily a baptisteria, Palazzo Vecchio, most Ponte Vecchio, Palazzo Pitti, Michelangellovu sochu Davida a další památky.

4. den - VERONA, BENÁTKY: Ráno přejezd do Verony, odpoledne návštěva Benátek. Dále se vydáte na nedaleké ostrovy Murano a Burano. V pozdějších večerních hodinách odjezd.

 • Navštívíte: Veronu - antickou arénu, dům Romea a Julie s pověstným balkónem. Benátky - Dóžecí palác, Piazza San Marco, baziliku San Marco, Ponte Rialto, palác Akademia.

5. den: návrat v poledních hodinách zpět do ČR.

V prezentaci byly použity fotografie autora Moyan Brenn, které najdete zde. Autorovi tímto děkujeme.


Doplňující informace

 • Kupon lze uplatnit v jednom z termínů konání zájezdu.
 • Zájezd zajišťuje cestovní kancelář Metal ve spolupráci s CA Expressbus. Potvrzení o pojištění cestovní kanceláře proti úpadku zde.
 • Před koupí kuponu je nutné se informovat ohledně volné kapacity termínů.
 • Uplatnění kuponu – rezervace:
  • pro registraci účastníků zájezdu se zaregistrujte na adrese http://zajezd.expressbus.cz (42I. 4 Nej z Itálie - Řím, Florencie, Verona, Benátky ...).
  • Následně uzavřete s CA smlouvu o zájezdu. Po obdržení smlouvy o zájezdu je nutné ji do 3 dnů zaslat podepsanou zpět do CA. Podpisem souhlasíte se storno podmínkami CA.
 • Cena nezahrnuje:
  • cestovní pojištění (lze sjednat u CK)
  • pobytovou taxu (10 €/os./zájezd, vybírá průvodce v autobuse)
  • vstupy do muzeí a památek v rámci programu (40–60 €)
  • metro 3 €, vlak 5 €, vlak Florencie 3 €
  • příplatek za případný jednolůžkový pokoj 560 Kč/osoba/noc (pokud nebude druhý účastník k jednotlivci, tak si musí zákazník, který jede sám automaticky zaplatit jednolůžkový pokoj)
 • Změna programu vyhrazena. Program může být upraven v závislosti na situaci v metropoli. Veškeré reklamace musí být upraveny bezodkladně a řešeny s průvodcem na místě. Z důvodu velkého množstí skupin se jezdí i autobusy, které mají sedadla i v protisměru.
 • Více informací na www.expressbus.cz.

 

Hodnocení zájezdu

3,9 z 5
Celkem hodnotilo 7 zákazníků.

 • linda.skalicka 30. 6. 2016
 • shlenkina 2. 9. 2015

zobrazit hodnocení / 7 zákazníků

nabídka byla ukončena