515 550 650 (Po-Pá, 8-18)
Oblíbené 0
 1. Slevoteka.cz
 2. Zájezdy
 3. Rakousko
Zájezd do adventní Vídně s odjezdem z Moravy
Načerpejte vánoční atmosféru při zájezdu do adventní Vídně. 3 termíny a odjezd ze 3 nástupních míst na jižní Moravě! Prohlídka města s výkladem i návštěva tradičních trhů vás nemine!
Sleva byla již ukončena, ale mohlo by vás také zajímat: Rakousko

Zájezd do adventní Vídně s odjezdem z Moravy

nabídka byla ukončena
zakoupením získáte 10 kreditů na další nákup

Platnost voucheru

Od dnes do 20. 12. 2014

Kde uplatnit voucher

Expressbus Alexandr Coufalík
Nádaržní 674
664 42 Brno – Modřice

www.expressbus.cz
tel:  776 776 156, 727 854 699
e-mail:zajezdy@expressbus.cz

 

Kde ověřit volné místo a provést rezervaci

Můžete oslovit přímo ubytovací zařízení nebo napsat na podpora@slevoteka.cz.
Pro ověření termínu uveďte: požadovaný termín, počet dospělých osob, počet dětí a jejich věk a název hotelu či penzionu.
Pro rezervaci: požadovaný termín, číslo voucheru, počet dospělých osob, počet dětí a jejich věk, jména ubytovaných a telefonický kontakt.

Adventní víkendy ideální k návštěvě vánoční Vídně

Je to tak, Vídeň patří mezi stálice a hvězdy předvánočního období. Nádherně nazdobené památky, zářící široké bulváry i vánoční stromečky, horký punč v tradičních hrnečcích a všudypřítomné zvuky koled naladí na vánoční notu i Grinche!

Advent je ideální doba k návštěvě Vídně

S horkým punčem na tradičních vánočních trzích

Vídeň se v době adventu proměňuje v kouzelné vánoční město plné tradičních trhů, pro které je charakteristická vůně pečených brambor, kaštanů a sladkých pražených mandlí

Relaxujte s tradičním punčem na vánočních trzích

Vyrazte je navštívit také a zahřejte se horkým punčem snad všech ovocných příchutí z typických hrníčků (za malý poplatek si je můžete odnést na památku domů) a užívejte si atmosféry historických trhů!

Vídeňský vánoční trh totiž existuje více než 700 let. Jeho tradice začala roku 1294, kdy císař Albrecht II. udělil vídeňským obchodníkům privilegium k pořádání „Prosincového trhu“

Obrovský adventní věnec a stromeček před radnicí

Vídeňský adventní trh si v poslední době našel své místo před vídeňskou radnicí, kam se přesunul z historických uliček roku 1975. Malé adventní městečko čítá kolem 150 dřevěných chat s vánočním sortimentem, u kterých si můžete být jistí, že vyberete ty pravé vánoční dárky.

uvidíte například obrovský adventní věnec nebo strom před radnicí

Najdete zde adventní věnec obřích rozměrů i srdíčkový strom, který se stal symbolem vánočních svátků pro zamilované páry. Vánoční strom před radnicí bude slavnostně rozsvícen v sobotu 15.11.

Strom bude rozsvícen již v půlce listopadu

Prohlídka rakouské metropole s průvodcem

Nepřijdete ani o prohlídku města s průvodcem. Uvidíte novou radnici, Herrengasse se šlechtickými paláci, také Hofburg - hlavní sídlo rakouských císařů - a neopomenete ani uchvacující dóm sv. Štěpána.

Součástí výletu je také prohlídka města

Projdete se i k domu z Figarovy svatby, kde bydlel Mozart. Navštívíte Baziliškův dům s pověstí a seznámíte se s Milým Augustýnem v řecké čtvrti.

uvidíte to nejzajímavější z Vídně

Poblíž trhu se nachází také dvě největší vídeňská muzea - Kunsthistorisches Museum (uměleckohistorické muzeum) a Naturhistorisches Museum (přírodovědecké muzeum), která můžete navštívit. Nedaleko je také Albertina, proslulá galerie umění. 

Každoročně adventní trh navštíví neuvěřitelné 3 milióny návštěvníků, z nichž 500 tisíc přijíždí ze zahraničí včetně návštěvníků z Japonska a USA. Takovou raritu už stojí za to navštívit, nemyslíte?

V prezentaci byly použity fotografie autorů Sandy Kirchlechnercharley1965Otto Schlappack. Autorům tímto děkujeme.


Doplňující informace

 • Zájezd bude realizován v termínech roku 2014: 
  • 29.11.
  • 06.12.
  • 13.12.
 • Pro registraci účastníků zájezdu se zaregistrujte na adrese zajezd.expressbus.cz (Poznejte krásy Vánoc v romantické Vídni a projděte si vyhlášené adventní trhy 2014).
 • Následně uzavřete s CA smlouvu o zájezdu. Po obdržení smlouvy o zájezdu je nutné ji do 3 dnů zaslat podepsanou zpět do CA. Podpisem souhlasíte se storno podmínkami CA.
 • Zájezd zajišťuje CA Expressbus ve spolupráci s CK Metal.
 • Základní cena zahrnuje: dopravu utobusem s klimatizací a WC, služby průvodce.
 • Cena nezahrnuje: cestovní pojištění a případné vstupy do památek.
 • Nástupní místa a odjezdy:
  • odjezd z Brna v 8:00 (od Janáčkova divadla)
  • odjezd z Pohořelic v 8:35 (Česká pošta)
  • odjezd z Mikulova v 9:10 (čerpací stanice Shell)
 • Zájezd musí být obsazen minimálně 30 cestujícími. Pokud nebude splněn limit cestujících, CA si vyhrazuje právo změnit termín zájezdu na nejbližší možný, nebo vrátit peníze.
 • Více informací na: 776 776 156 nebo na e-mailu zajezdy@expressbus.cz

Hodnocení zájezdu

5,0 z 5
Celkem hodnotil 1 zákazník.
Organizace zájezdu :
Doprava:

zobrazit hodnocení / 1 zákazník

nabídka byla ukončena