515 550 650 (Po-Pá, 8-18)
Oblíbené 0
 1. Slevoteka.cz
 2. Zájezdy
 3. Holandsko
To nejlepší z Holandska - objevte kouzlo Amsterdamu
Víkendový poznávací zájezd do Holandska. Navštivte nezapomenutelný Amsterdam, typickou rybářskou vesničku, skanzen s větrnými mlýny Zaanse Schan i brusírnu diamantů. Skvělá cena, 5 termínů od května do srpna a 5 nástupních míst napříč ČR!
Sleva byla již ukončena, ale mohlo by vás také zajímat: Holandsko

To nejlepší z Holandska - objevte kouzlo Amsterdamu

-42 %
To nejlepší z Holandska - objevte kouzlo Amsterdamu
nabídka byla ukončena
zakoupením získáte 30 kreditů na další nákup

Platnost voucheru

Od dnes do 17. 8. 2014

Kde uplatnit voucher

Expressbus Alexandr Coufalík
Poděbradova 580
664 42 Brno – Modřice

www.expressbus.cz
tel: +420 607 014 222
e-mail:coufalik@expressbus.cz

Kde ověřit volné místo a provést rezervaci

Můžete oslovit přímo ubytovací zařízení nebo napsat na podpora@slevoteka.cz.
Pro ověření termínu uveďte: požadovaný termín, počet dospělých osob, počet dětí a jejich věk a název hotelu či penzionu.
Pro rezervaci: požadovaný termín, číslo voucheru, počet dospělých osob, počet dětí a jejich věk, jména ubytovaných a telefonický kontakt.

To nejlepší z Holandska při víkendovém zájezdu

Vydejte se na vzrušující zájezd za poznáním krajiny, kterou nikde jinde nenajdete! Chcete žasnout nad krásou větrných mlýnů nebo nasát atmosféru pravého Holandska ve Volendamu? Teď máte jedinečnou příležitost!

Poznejte okouzlující část Nizozemí, které patří mezi nejkrásnější kouty Evropy. Tento poznávací zájezd Vám představí to nejlepší z celé oblasti - skanzen s typickými domečky a větrnými mlýny, starou rybářskou vesničku a samozřejmě Amsterdam, romantické město s mnoha pamětihodnostmi a slavnými galeriemi!

Na co se můžete těšit?

Vybrat si můžete hned z několika termínů: 23.- 25.5.2014, 13.- 15.6.2014, 4.- 6.7.2014, 18.- 20.7.2014 a 15.- 17.8.2014.

Aby byl Váš poznávací zájezd do Holandska pohodlný, je pro Vás připraveno 5 nástupních míst po celé ČR. Vyberte si odjezd z Prahy, Brna, Plzně, Jihlavy nebo z Rozvadova. Doprava je zajištěna autokarem s klimatizací a minibarem a technickým průvodcem. Celou cestu se o Vás bude starat společnost Expressbus Coufalík, která má 20-ti leté zkušenosti s cestováním po Evropě.

Pravá holandská pohoda ve Volendamu

Volendam je bývalá rybářská vesnička na břehu Ijsselmeeru se starobylou atmosférou. Uvidíte zde dobové kostýmy a rybářské lodě a také uslyšíte volendamštinu - typický dialekt pro zdejší obyvatele. 

Zaanse Schans skanzen s větrnými mlýny

Zaanse Schans je historická vesnice, dnes skanzen, který ukazuje vesnici tak, jak vypadala v 17. a 18. století. Najdete zde obytné a hospodářské stavby, které dokumentují historii jedné z nejstarších průmyslových oblastí Evropy. Těšte se na typické zelenobílé dřevěné domy a větrné mlýny s původními dílnami na výrobu dřeváků nebo sýrů.

Atmosféru, jakou nasajete tady, nikde jinde rozhodně nezažijete!

Do legendárního Amsterdamu za uměním a architekturou

Hlavní město Nizozemí, Amsterdam, bude třešničkou na dortu Vašeho poznávacího zájezdu. Průvodce Vám ukáže to nejlepší z celého města, které má mnoho co nabídnout.

Amsterdam je proslaven také muzei a galeriemi. Určitě si nenechte ujít Van Gogh Museum, protože krom obrazů tohoto holandského velikána zde najdete i obrazy Paula Gauguina, Clauda Moneta nebo Pabla Picassa.

Uniknout by Vám neměla ani prohlídka jedné z nejstarších brusíren diamantů na světě - Coster Diamonds. Prohlídka je pro turisty zcela zdarma. Celý výlet můžete završit romantickou projížďkou na lodi (7-10 EUR).

Program zájezdu

 • odjezd z Brna v 14:30 (od Janáčkova divadla)
 • odjezd z Jihlavy v 15:45 (dálnice čerpací stanice OMV Pávov)
 • odjezd z Prahy v 17:30 (v Praze na kruhovém objezdu u Kongresového centra tzv. Pankráckého náměstí)
 • odjezd z Plzně ve 19:00 (z parkoviště u autobusového nádraží)
 • odjezd z Rozvadova -  Svaté Kateřiny ve 20:00 (u McDonald)
 • ranní příjezd do Zaanse Schan skanzenu větrnými mlýny a ukázkami ruční výroby dřeváků a porcelánu
 • Následuje Volendam - bývalá rybářská vesnice se zachovalými rybářskými domy, přeměněnými na prodejny suvenýrů, možná návštěva restaurace.
 • odpoledne přejezd do Amsterdamu, odborný výklad delegáta s prohlídkou města a návštěvou brusíren diamantů (prohlídka brusírny Coster Diamonds je pro turisty bezplatná)
 • možnost večerní projížďky lodí po kanálech (tzv. Grachtech)
 • individuální program, možnost návštěvy muzeí
 • odjezd do ČR kolem 24:00
 • v ranních/dopoledních hodinách příjezd do ČR

V prezentaci byly použity fotografie autora Fabien Dany dostuné zde, autora Jorge Royan dostupné zde.


Doplňující informace

 • Zájezd bude realizován v termínech: 23.- 25.5.2014, 13.- 15.6.2014, 4.- 6.7.2014, 18.- 20.7.2014 a 15.- 17.8.2014
 • Pro registraci účastníků zájezdu se zaregistrujte na adrese zajezd.expressbus.cz.
 • Následně uzavřete s CA cestovní smlouvu. Po obdržení cestovní smlouvy je nutné ji do 3 dnů zaslat podepsanou zpět do CA. Podpisem souhlasíte se storno podmínkami CA.
 • Zájezd zajišťuje CA Expressbus ve spolupráci s CK Metal.
 • Základní cena zahrnuje: dopravu zájezdovým autokarem s klimatizací a minibarem, technický průvodce.
 • Cena nezahrnuje: pojištění léčebných výloh, komplexní pojištění, cestovní pojištění, stravování, plavbu lodí v Amsterdamu (7–10 EUR).
 • Zájezd musí být obsazen minimálně 30 cestujícími. Pokud nebude splněn limit cestujících, CA si vyhrazuje právo změnit termín zájezdu na nejbližší možný nebo vrátí peníze.
 • Více informací na: 776 776 156 (p. Coufalíková) nebo na e-mailu coufalik@expressbus.cz
nabídka byla ukončena