515 550 650 (Po-Pá, 8-18)
Oblíbené 0
 1. Slevoteka.cz
 2. Zájezdy
 3. Německo
Silvestr v Berlíně - hudba, tanec a obří ohňostroje v centru metropole
Silvestrovský výlet do Berlína. Užijte si poslední den v roce - přes den prohlídka města s průvodcem a v noci dechberoucí velkolepé oslavy nového roku!
Sleva byla již ukončena, ale mohlo by vás také zajímat: Německo

Silvestr v Berlíně - hudba, tanec a obří ohňostroje v centru metropole

-50 %
Silvestr v Berlíně - hudba, tanec a obří ohňostroje v centru metropole
nabídka byla ukončena
zakoupením získáte 20 kreditů na další nákup

Platnost voucheru

Od dnes do 1. 1. 2015

Kde uplatnit voucher

CK Hello Tour
Nádražní 740/56
150 00 Praha 5 - Smíchov

www.hellotour.cz 
tel.: 773 680 061 (pouze informace)
email: hellotour.rezervace@email.cz

 

Kde ověřit volné místo a provést rezervaci

Můžete oslovit přímo ubytovací zařízení nebo napsat na podpora@slevoteka.cz.
Pro ověření termínu uveďte: požadovaný termín, počet dospělých osob, počet dětí a jejich věk a název hotelu či penzionu.
Pro rezervaci: požadovaný termín, číslo voucheru, počet dospělých osob, počet dětí a jejich věk, jména ubytovaných a telefonický kontakt.

Bouřlivé oslavy příchodu nového roku

Už víte, jak strávíte letošní Silvestr? Tentokrát nezůstávejte doma a radši vyrazte na pořádnou oslavu do Berlína. Těšit se můžete na obří diskotéky, živou hudbu, laser show a tradiční velkolepé ohňostroje. Silvestr v Berlíně je totiž docela jiný zážitek!

Prohlídka města přes den, oslavy v noci

Hlavním bodem programu jsou silvestrovské oslavy, ale samozřejmě se počítá i s prohlídkou města s průvodcem. Uvidíte například Braniborskou bránu, Říšský sněm, Charlottenburg, Kurfürstendamm, chrám Kaiser-Wilhelm- Gedächtniskirche, Postupimské náměstí, radnici Rotes Rathaus ...

Čeká vás prohlídka města s průvodcem

 • Reichstag - budova Říšského sněmu velkolepě vystavěná dle plánů architekta Sira Normana Fostera. Návštěvníci mohou vyjet až do obrovité skleněné kopule, do níž je volný přístup. Kopule nabízí nádherný výhled do širokého okolí.

Berlín vás nadchne

 • Postupimské náměstí - náměstí, které je ve skutečnosti složené z několika náměstíček pospojovaných luxusními pasážemi a krátkými nákupními ulicemi. Tímto místem téměř 30 let vedla Berlínská zeď. 
 • Kulturforum - část města, kde v době Západního Berlína vyrostly pozoruhodné stavby Filharmonie a Neue Nationalgalerie. V nedávných letech ještě přibyla Neue Gemäldegalerie s jedinečnými sbírkami obrazů od 13. do 18. století. 

Hlavní město Německa na vás dýchne historií

 • památník holocaustu - Židovský památník (vstup zdarma), který patří mezi slavné a unikátní objekty americko-židovského architekta polského původu Daniela Libeskinda, z jehož ateliéru pochází i nově otevřené Vojenské muzeum v Drážďanech a obdivované urbanistické stavby po celém světě.
 • muzeum topografie - za války zde bylo sídlo říšské policie.
 • hraniční přechod mezi Západním Berlínem a NDR k Checkpoint Charlie - patří k nejznámějším přechodům rozděleného Berlína.

Program zájezdu

1. den – odjezdy z Prahy v 7:00. Příjezd do Berlína. Možnost prohlídky města s průvodcem (40 Kč/os.). Návštěva muzea topografie. Novoroční oslavy.

2.den – cca v 1:00 odjezd z Berlína. Návrat okolo 6:00.


Doplňující informace

 • Kupón je možné uplatnit v termínu zájezdu: 31.12.2014 - 1.1.2015.
  • odjezd z Prahy v 7:00 hodin z ulice Na Florenci.
  • nástup možný i v Lovosicích a Ústí nad Labem.
 • Po zakoupení kuponu si rezervujte zájezd na e-mailové adrese hellotour.rezervace@email.cz. Do e-mailu uveďte vaše jméno, příjmení, emailové adresy cestujících osob a čísla kuponů.
 • Rezervace nutná nejpozději do 10.12.2014, většinou alespoň 7 - 10 dnů před odjezdem.
 • V ceně zájezdu je zahrnuta: autobusová doprava, průvodce, pojištění CK proti úpadku.
 • V ceně není zahrnuto: cestovní pojištění a případné vstupy do objektů, prohlídka města s průvodcem (cca 2 hodiny) - 40 Kč/os.
 • Zakoupením kuponu souhlasíte se všeobecnými podmínkami CK Hello Tour.
 • Více informací na www.hellotour.cz.
nabídka byla ukončena