515 550 650 (Po-Pá 8-18)
Oblíbené 0
 1. Slevoteka.cz
 2. Zájezdy
 3. Řecko
Last-minute letecky do Řecka pro JEDNOHO na 12 dní
Last-minute letecky do Řecka na 12 dní (11 nocí) pro JEDNOHO - odlet z Brna už 27.6. (nezahrnuje letenku) + další dva termíny! Oblíbené letovisko Nea Vrasna na Chalkidiki a ubytování jen kousek od pláže!
Sleva byla již ukončena, ale mohlo by vás také zajímat: Řecko

Last-minute letecky do Řecka pro JEDNOHO na 12 dní

-55 %
Last-minute letecky do Řecka pro JEDNOHO na 12 dní

Výběr varianty

Tato nabídka
má více variant
nabídka byla ukončena
zakoupením získáte 40 kreditů na další nákup

Platnost voucheru

Od dnes do 29. 7. 2013

Kde uplatnit voucher

CK Apollon
Starobrněnská 3
602 00 Brno

www.ck-apollon.cz
tel. +420 777 571 108
e-mail: alena@ck-apollon.cz

Kde ověřit volné místo a provést rezervaci

Můžete oslovit přímo ubytovací zařízení nebo napsat na podpora@slevoteka.cz.
Pro ověření termínu uveďte: požadovaný termín, počet dospělých osob, počet dětí a jejich věk a název hotelu či penzionu.
Pro rezervaci: požadovaný termín, číslo voucheru, počet dospělých osob, počet dětí a jejich věk, jména ubytovaných a telefonický kontakt.

Letní last-minute dovolená v prosluněném Řecku

Řecko patří k nejteplějším oblastem v Evropě, s příjemně vyhřátým mořem, nekonečnými plážemi, dobrým jídlem a pohodovou atmosférou. Hoďte starosti za hlavu, najděte ve skříni plavky a užijte si parádní dovolenou, ze které přijedete nejen opálení, ale i maximálně spokojení!

Takže hledáte-li ideální dovolenou v prosluněné oblasti s krásnou přírodou a průzračně čistým mořem, pak zkuste dovolenou na Chalkidiki ve vyhlášeném letovisku Nea Vrasna!

Vyhlášené letovisko Nea Vrasna na Chalkidiki

Pokud zalovíte v paměti, možná si vzpomenete, že Chalkidiki je ten trojcípý poloostrov u Egejského moře, kde se narodil Aristoteles. A právě zde najdete velmi oblíbené přímořské letovisko - Nea Vrasna. To se rozkládá na březích Strimonského zálivu a leží přibližně 75 km od Thessaloniki, což je hlavní město severního Řecka.

Letovisko Nea Vrasna je oblíbené mezi turisty především díky prostorným písečným plážím a čistě průzračnému moři.

Ubytování v komfortní Vile Vasilis jen 80 metrů od moře

A právě nedaleko těchto bílých pláží budete bydlet. K dispozici je zde několik vil s komfortně vybavenými studii pro minimálně dva a maximálně čtyři osoby. Na dovolenou se tedy můžete vypravit se svou drahou polovičkou nebo rovnou s celou rodinou či přáteli.

Budete ubytováni ve Vile Vasilis. Vkusně zařízená studia pro 2-3 osoby (1 manželská postel šířka 140 cm a 1 samostatná postel šířka 90cm, ) jsou vybavena kuchyňským koutem (lednice, vařič, základní nádobí, varná konvice), sociálním zařízením, balkónem a stropním ventilátorem. Některá studia mají markýzy. Z čelních studií je výhled na moře. Pro rodiny s dětmi nabízíme apartmán se samostatnou ložnicí nebo studio pro 4 osoby.

Tato vila se nachází v klidném prostředí jen 80 m od písečné pláže , u které také najdete minimarket, beach bar a restauraci s lehátky a slunečníky. Je obklopena prostornou zahradou s venkovním posezením a možností grilování. Od centra letoviska je vzdálená 500 m.

Můžete také využít možnosti stravování v typické řecké restauraci Zinon, které si můžete zajistit již před odjezdem v CK:

 • Příplatek za večeři 2420 Kč/pobyt/dospělý nebo za polopenzi 3080 Kč/pobyt/dospělý.
 • Příplatek za večeři 1980 Kč/pobyt/dítě do 12-ti let nebo za polopenzi 2420 Kč/pobyt/dítě do 12-ti let.

Mimo to můžete využít nadstandardních služeb:

 • výměna ložního prádla 80 Kč/osoba
 • pronájem ručník+osuška 120 Kč/osoba/pobyt (zahrnuje 1x výměnu)
 • zapůjčení slunečníku 150Kč/pobyt

Krásu oblasti Nea Vrasna podtrhávají upravené pláže a úchvatné pobřeží lemované palmami. V Nea Vrasna najdete řadu plážových barů, restaurací, taveren a různých občerstvení nabízejících nejen místní speciality. Nechybí také půjčovny sportovních a vodních potřeb.

Využít můžete lehátka, slunečníky a sprchy se sladkou vodou. Každé pondělí se zde konají místní trhy. Vlajky na pláži navíc značí kvalitu a čistotu vody.

V Nea Vrasna se nikdy nebudete nudit

Střed mestečka je svými obchůdky přímo stvořený k procházkám, nákupům a poznávání místních tradic. Čeká na vás řada tradičních mini obchůdků a po cestě se můžete zastavit v některé z mnoha místních taveren, kde ochutnáte místní gastronomické speciality.

Strimonský záliv je doslova pokladnicí přírodních krás. Mnoho světla a stínu, divočiny a klidu, hor a nížin, historie i současnosti. Nea Vrasna je ideální ke strávení dovolené jak pro rodiny s dětmi, tak i pro ty, kteří touží zažít zábavu a bohatý noční život, který poskytují blízká městečka Stavros nebo Asprovalta.

Jedinečné zážitky díky fakultativním výletům

Oblast Nea Vrasna je velice bohatá na přírodní a historické zajímavosti. Díky fakultativním výletům je můžete všechny poznat:

 • večerní Thessaloniki - druhé největší město Řecka - Vás naprosto okouzlí. Za 23 EUR/dospělý (18 EUR/děti do 12-ti let) si prohlídnete město s průvodcem, budete mít čas na nákupy a poté se nalodíte na menší loď a poplujete Thermajským zálivem, aby jste viděli krásy večerního města i z moře. V ceně je započítán lodní lístek i jeden nealko nápoj či káva.
 • zábavu si užijete ve Waterlandu - zábavním vodním parku asi 8 km od Thessalonik. Cena 31 EUR/dospělý, 23 EUR/dítě do 12-ti let.
 • fascinující jsou také Kláštery Meteora, cestou k nimž uvidíte také Soluň a další zajímavosti. Do unikátních klášterů ovšem můžete jen se zahalenými rameny, muži v dlouhých kalhotách a ženy v dlouhé sukni (kalhoty jsou zakázané). Vstup do každého z klášterů, jejichž stáří je až 700 let, jsou 2 EUR/osoba. Občerstvit se můžete v taverně při zpáteční cestě. Cena 30 EUR/dospělý, 20 EUR/děti do 12-ti let.
 • můžete se také plavit kolem mnišského státu Athos (30 EUR/dospělý, 20 EUR/děti do 12-ti let). Podobně jako Tibet je místem s druhou největší koncentrací mnichů na světě, jež vyznávají východní pravoslaví a pocházejí z mnoha zemí světa a ženy sem mají už více než 1000 let přísný zakáz vstupu.
Díky CK si můžete vybírat ještě z mnohem širší nabídky výletů, jejichž přehled i s popisem najdete ZDE.

Doplňující informace

 • Kupon lze uplatnit v last-minute termínu 27.6. - 8.7.2013. K dispozici jen 15 volných míst.
 • Ve 2. kroku objednávky vyberete další termíny:
  • 8.7. - 18.7. za příplatek 840 Kč (celková cena 3000 Kč). K dispozici 25 kuponů.
  • 18.7. - 29.7. za příplatek 1480 Kč (celková cena 3640 Kč). K dispozici 25 kuponů.
 • Před nákupem doporučujeme ověření volných kapacit v CK.
 • Po zakoupení kuponů si pobyt objednejte do 1 týdne na alena@ck-apollon.cz nebo na tel. +420 777 571 108.
 • Doplatek za letenku včetně všech poplatků+transfér 7 490 Kč.
 • Doplatek za letenku pro děti do 15 let (platí v doprovodu 2 platících osob) 5 990 Kč.
 • Kupon platí pro jednoho. Minimální počet osob ve studiu jsou dvěmaximální tři.
 • Příplatek za večeři 2420 Kč/pobyt/dospělý nebo za polopenzi 3080 Kč/pobyt/dospělý.
 • Příplatek za večeři 1980 Kč/pobyt/dítě do 12-ti let nebo za polopenzi 2420 Kč/pobyt/dítě do 12-ti let.
 • Možno dokoupit:
  • komplexní cestovní pojištění včetně storna 30Kč/osoba/den
  • komplexní cestovní pojištění bez storna 16Kč/osoba/den
  • jednolůžkový pokoj 300Kč/osoba/noc
 • Více informací na www.ck-apollon.cz.

Výběr varianty

nabídka byla ukončena