515 550 650 (Po-Pá, 8-18)
Oblíbené 0
 1. Slevoteka.cz
 2. Zájezdy
 3. Itálie
Prodloužený letní víkend v Toskánsku - poznávání historie i koupání
Letní poznávací zájezd pro JEDNOHO na 4 dny za nejkrásnějšími místy Toskánska. Poznáte historické perly Florencie a Pisy, pokocháte se nádhernou krajinou Toskánska a vykoupáte se v Ligurském moři!
Sleva byla již ukončena, ale mohlo by vás také zajímat: Itálie

Prodloužený letní víkend v Toskánsku - poznávání historie i koupání

-40 %
Prodloužený letní víkend v Toskánsku - poznávání historie i koupání
nabídka byla ukončena
dosud zakoupilo 42 zákazníků
zakoupením získáte 60 kreditů na další nákup

Platnost voucheru

Od dnes do 31. 8. 2014

Kde uplatnit voucher

CK Europa Trip - Quality Travel, s.r.o.
OD Centrum, Kobližná 24
602 00 Brno

www.zkustotaky.cz
Tel.: 722 947 776, 722 905 202
Email: rezervace@quality-travel.cz

Kde ověřit volné místo a provést rezervaci

Můžete oslovit přímo ubytovací zařízení nebo napsat na podpora@slevoteka.cz.
Pro ověření termínu uveďte: požadovaný termín, počet dospělých osob, počet dětí a jejich věk a název hotelu či penzionu.
Pro rezervaci: požadovaný termín, číslo voucheru, počet dospělých osob, počet dětí a jejich věk, jména ubytovaných a telefonický kontakt.

Od kolébky renesance po pláže Ligurské riviéry

Toskánsko je kraj proslulý uměním, historií, působivou scenérií a také produkcí vína. Mimo to se pyšní jednou z nejkrásnějších středomořských dovolenkových destinací - Ligurskou riviérou. Přičichněte ke všem krásám této oblasti a nechte se unést dovolenou bohatou na nezapomenutelné zážitky.

Toskánsko - jedna z nejkrásnějších středomořských destinací pro dovolenou

Florencie, kolébka renesance

Jako první zavítáte do Florencie. Ne nadarmo je centrum tohoto města zapsáno na seznamu dědictví UNESCO. Bez špetky nadsázky, Florencie je skutečnou kolébkou renesance. Právě zde vznikly první umělecké skvosty této epochy a zrodily se ideály humanismu.

V rámci zájezdu je naplánován i výlet do kolébky renesance - Florencie

Ve Florencii shlédnete malebné náměstí Signoria s Michelangelovou sochou Davida, středověkým Palazzo Vecchio (dnes radnice), Neptunovou fontánou a jezdeckou sochou Cosima I.

Florencie je kolébkou umění

Projdete se po mostě Ponte Vecchio přes řeku Arno a navštívíte největší a jeden z nejstarších kostelů Florencie, kostel San Lorenzo s Medicejskou kaplí a hrobkami rodiny Medici. Jistě neminete ani impozantní gotický Dóm st. Maria del Fiore s renesanční kopulí.

Procházka po mostě Ponte Vecchio je nezapomenutelným zážitkem

Šikmá věž v Pise a koupání na nejkrásnějších plážích Itálie

Další den navštívíme slavnou šikmou věž v Pise, přilehlé náměstí Piazza dei Miracoli a monumentální architektonický skvost Camposanto Monumentale.

Šikmá věž v Pise se každoročně nakloní a o několik stupňů

Po tom všem jistě už budete unavení a budete se těšit na odpolední koupání na plážích Ligurské riviéry u Livorna. 

Po dopoledni v centru města je na odpoledne naplánováno koupání v Ligurské riviéře

Po celou dobu zájezdu bude cestovní kancelář hledět i na to, abyste měli dostatek volného času a mohli si tak vychutnat jedinečnou atmosféru kouzelných míst Toskánska.

Toskánsko má jedinečnou kouzelnou atmésféru

Doprava luxusním autobusem a komfortní ubytování

V ceně zájezdu je vedle ubytování zahrnuta samozřejmě také doprava luxusním autobusem. Vybrat si můžete jedno ze 21 nástupních míst napříč ČR (viz. Podmínky). Cestu vám zpříjemní promítané filmy, občerstvení na palubě a spolehlivý personál.

Ubytováni budete v komfortním hotelu

Ubytováni budete v hotelu Golf Corallo***, kde pro vás budou připraveny dvoulůžkové až čtyřlůžkové pokoje. Samozřejmostí je vlastní koupelna s fénem, klimatizace, LCD TV.

Toskánsko je kouzelné místo

Kompletní program zájezdu

 • 1. den (čtvrtek) -Odjezd v odpoledních hodinách z vámi zvoleného odjezdového místa, noční transfer přes Rakousko do Florencie (Praha odjezd cca 15 h, Brno odjezd cca 17 h).
 • 2. den (pátek) – Florencie, kde vás čeká celodenní prohlídka historického centra zapsaného na seznamu UNESCO. Uvidíte malebné náměstí Signoria s Michelangelovou sochou Davida, středověkým Palazzo Vecchio (dnes radnice), Neptunovou fontánou a jezdeckou sochou Cosima I. Projdete se po mostě Ponte Vecchio přes řeku Arna a navštívíte největší a jeden z nejstarších kostelů Florencie, kostel San Lorenzo s Medicejskou kaplí a hrobkami rodiny Medici. Určitě neminete ani impozantní gotický Dóm st. Maria del Fiore s renesanční kopulí. V odpoledních hodinách odjezd na ubytování, možnost večeře.
 • 3. den (sobota) – Po snídani odjezd do Pisy - Nejprve uvidíme Duomo a Battistero. Opět bude dostatek volného času na tomto krásném místě. Navštívíme slavnou šikmou věž v Pise, Piazza dei Miracoli and Camposanto Monumentale. Po obědě přejezd do města Livorno – na pláže Ligurské riviéry – koupání a volný program. Ve večerních hodinách odjezd zpět do ČR
 • 4. den (neděle) – v odpoledních hodinách návrat zpět do ČR.
V prezentaci byly použity fotografie Pisy autorů McPig (najdete zde) a Elescir (najdete zde).

Doplňující informace

 • Kupón je možné uplatnit v termínu zájezdu 
  • 28. – 31.8.2014 
 • Rezervace je nutná do 25.8. na e-mailu rezervace@quality-travel.cz 
 • V textu rezervačního e-mailu uveďte:
  • jméno a příjmení, datum narození a bydliště vč. PSČ každého účastníka
  • nástupní místo
  • kódy všech kuponů
  • telefonní kontakt
 • Na základě rezervačního e-mailu vám přijde vyplněná smlouva o zájezdu (dříve cestovní smlouva) a poté zašlete podepsané (naskenované) zpět.
 • Kompletní informace k odjezdu obdržíte nejpozději 7 dní před plánovaným odjezdem
 • Potvrzení o pojištění CK proti úpadku zde.
 • Zájezd zajišťuje CK Europa Trip - Quality Travel, s.r.o. Za poslední 3 roky odbavilo více než 10 000 spokojených klientů.
 • Cena zahrnuje dopravu luxusním autobusem – WC/TV/DVD, 1× ubytování v 3* hotelu se snídaní, služby průvodce, informační materiál, zákonné pojištění CK proti úpadku.
 • Cena nezahrnuje cestovní pojištění, vstupy do objektů (40–50 EUR kapesné).
 • Nástupní místa: 
  • Příbram – Dobříš – Praha – Brno – Pohořelice – Mikulov (bez příplatku)
  • Nový Jičín – Frýdek Místek – Příbor – Ostrava – Olomouc – Prostějov (příplatek: 400 Kč)
  • Uherské Hradiště – Zlín – Otrokovice – Kroměříž – Vyškov  (příplatek: 350 Kč)
  • České Budějovice – Tábor (příplatek: 300 Kč)
  • Hradec Králové – Pardubice (příplatek: 300 Kč)
 • Kompletní cestovní pojištění vč. storna zájezdu si můžete sjednat v CK za 72 Kč/zájezd/osoba. Jedná se o komplexní pojištění od Union pojišťovny, a.s. - krytí léčebných výloh v zahraničí (až do 2.500.000 Kč), úrazové pojištění, pojištění odpovědnosti, repatriace a pojištění storna zájezdu. V případě zájmu o pojištění je nutné jej sjednat při rezervaci pobytu.
 • Zájezd se koná při naplnění kapacity minimálně 40 osobami. V opačném případě bude zákazníkům nabídnut nejbližší možný termín, který tuto podmínku splňuje nebo vráceny peníze, dle výběru klienta. Pokud bude na některých nástupních místech málo klientů, má klient právo změnit nástupní místo na nejbližší možné nebo na vrácení peněz. 
 • Zakoupením kuponu souhlasíte se všeobecnými podmínkami CK Quality Travel.
 • Více informací na www.zkustotaky.cz.
nabídka byla ukončena