515 550 650 (Po-Pá, 8-18)
Oblíbené 0
 1. Slevoteka.cz
 2. Zájezdy
 3. Francie
Poznejte Paříž - zájezd s koupáním v termálech v termínu květnového svátku
Spojte poznávání krás jarní Paříže s koupáním v termálech Amberg - zájezd pro JEDNOHO na 4 dny s ubytováním. Termín květnového státního svátku, 13 nástupních míst napříč ČR. Navíc možnost návštěvy Disneylandu.
Sleva byla již ukončena, ale mohlo by vás také zajímat: Francie

Poznejte Paříž - zájezd s koupáním v termálech v termínu květnového svátku

-38 %
Poznejte Paříž - zájezd s koupáním v termálech v termínu květnového svátku
nabídka byla ukončena
dosud zakoupilo 38 zákazníků
zakoupením získáte 50 kreditů na další nákup

Platnost voucheru

Od dnes do 11. 5. 2014

Kde uplatnit voucher

APOLLON cestovní kancelář s.r.o.
Starobrněnská 3
602 00 Brno

www.ck-apollon.cz
Tel. 542 214 447, 777 571 108
Email rezervace@ck-apollon.cz

Kde ověřit volné místo a provést rezervaci

Můžete oslovit přímo ubytovací zařízení nebo napsat na podpora@slevoteka.cz.
Pro ověření termínu uveďte: požadovaný termín, počet dospělých osob, počet dětí a jejich věk a název hotelu či penzionu.
Pro rezervaci: požadovaný termín, číslo voucheru, počet dospělých osob, počet dětí a jejich věk, jména ubytovaných a telefonický kontakt.

Milovaná Paříž - nezapomenutelný zážitek

O Paříži se vypráví různé věci - romantické město, plno památek, kavárny na každém rohu, krásné Francouzky a šarmantní Francouzi... už Vás unavuje o tom jen poslouchat? Teď máte jedinečnou příležitost poznat Paříž na vlastní kůži!

Milovaná Paříž - nezapomenutelný zážitek

Co všechno uvidíte? To nejlepší z Paříže

I za krátkou dobu zájezdu nepřijdete zkrátka. Čeká na Vás nabitý program! První den Vás čeká cesta - odjezd  z Brna ve 14:00 směr Praha, Plzeň, Rozvadov, noční přejezd Německem do Paříže.

Co všechno uvidíte? To nejlepší z Paříže

Druhý den ráno přijedete do Paříže, ještě před tím však posnídáte stylovou francouzskou snídani – obloženou bagetu, kávu nebo čaj. Následuje pěší okruh s průvodcem: Lucemburské zahrady, Pantheon, Sorbonna, katedrála Notre-Dame, Justiční palác, Radnice. Další program si můžete zvolit:

 • buď se vydáte na návštěvu světoznámého muzea Louvre, pěšky se projdete přes Tuillerijské zahrady na náměstí Concorde
 • nebo se můžete vypravit do Disneylandu

Stavte se do Disneylandu

Můžete také využít možnosti projížďky lodí po Seině. Následuje odjezd na ubytování do hotelu F1.

Třetí den ráno se vrátíte do centra Paříže, kde bude následovat prohlídka dalších pamětihodností: Opera, Palais royal, náměstí Vendome, Champs-Elysées, Vítězný oblouk, Trocadero, Náměstí Concorde, Eiffelova věž. V podvečer se vydáte metrem na Montmartre, kde uvidíte náměstí Pigalle, kabaret Moulin Rouge, náměstí malířů Place du Tertre, bazilika Sacre Coeur. Ve večerních hodinách se s Paříží rozloučíte a vydáte se zpět směrem do ČR.

Kabaret Moulin Rouge

Není to ale vše - čtvrtý den ráno dorazíte do lázní Amberg, kde si můžete užít koupání v bazénech s termální vodou (tobogány,vířivky, sauna v ceně vstupného) nebo se můžete vydat na procházky, nákupy...zkrátka zakončit skvělý zájezd dle Vašeho gusta. 

Lázně Amberg

Zájezd v termínech květnových svátků

Perfektní příležitost, jak poznat město na Seině a zároveň ušetřit pár dní dovolené - vydejte se do Paříže v termínu druhého květnového státního svátku.

S CK Apollon, která pro Vá zájezd zajišťuje, si užijete 4-denní zájezd při kterém poznáte největší pařížské památky, budete mít možnost navštívit Disneyland nebo termální koupele Amberg a to vše s komfortem dálkového autobusu, francouzskou snídaní v podobě bagety a ubytováním v cestovateli oblíbených hotelech F1.

Zájezd v termínech květnových svátků

"Paříž je všechno, co chceš!" řekl Fréderic Chopin. A že je tomu opravdu tak se nyní můžete přesvědčit sami - projděte se po velkolepých bulvárech, navštivte místa, kde se psala historie, pochutnejte si na francouzských sýrech a bagetách a zažijte pravou Paříž!

V prezentaci byly použity fotografie z www.disneylandparis.co.uk.


Doplňující informace

 • Kupon je možno uplatnit v termínu konání zájezdu, tedy v termínech: 
  • 1.5. - 4.5.2014 - VYPRODÁNO!
  • 8.5. - 11.5.2014
 • Jak uplatnit kupon - čtěte pozorně:
  • Před zakoupením kupónu je nutná předrezervace termínu v CK APOLLON na tel. 777 571 108. 
  • Po obdržení kupónu (přijde vám e-mailem) zašlete e-mail na alena@ck-apollon.cz.
  • Do e-mailu uveďte jména všech účastníků, jejich data narození, telefonní čísla, termín zájezdu, nástupní místo a opište všechny kódy kupónů.
  • Následně uzavřete s CK cestovní smlouvu.
 • Nástupní místa:
  • Brno, Jihlava, Humpolec, Praha, Beroun, Plzeň, Rozvadov - bez příplatku
  • Ostrava, Frýdek – Místek, Nový Jičín - 320 Kč/os./obousměrně
  • Zlín, Olomouc, Kroměříž - 250 Kč/os./obousměrně
 • Cena zahrnuje dopravu zahraničním autobusem (WC, klimatizace, DVD, občerstvení za Kč), 1x snídaně v autobuse (obložená bageta a nápoj), 1x ubytování ve 3-lůžkových pokojích hotelu F1, služby průvodce, pojištění CK ve smyslu zákona 159/99 Sb. 
 • Cena nezahrnuje:
  • v případě Vašeho zájmu ubytování ve 2-lůžkovém pokoji 250 Kč/os., v 1-lůžkovém pokoji 750 Kč/os.
  • nepovinné příplatky: 1x snídaně v hotelu F1 150 Kč/os., komplexní cestovní pojištění 120 Kč/os./zájezd, místenka v autobuse 100 Kč/obousměrně
  • vstupné - nepovinné: Louvre 9,5 EUR (děti do 18 let ZDARMA), lístek na metro 1,40 EUR, plavba po Seině 6,5 EUR, Eiffelova věž (do 2. patra – 8,20 EUR, na vrchol 14,40 EUR), vstupné do bazénu v Ambergu 4 EUR
 • Zájezd musí být obsazen minimálně 30-ti cestujícími. Pokud nebude splněn limit cestujících, CK si vyhrazuje právo změnit termín zájezdu na nejbližší možný. V případě, že Vám jiný termín nebude vyhovovat, budou Vám vráceny peníze.
 • Další info na tel. 777 571 108 či emailu rezervace@ck-apollon.cz.
 • Více informací na www.ck-apollon.cz.
nabídka byla ukončena