515 550 650 (Po-Pá, 8-18)
Oblíbené 0
 1. Slevoteka.cz
 2. Zájezdy
 3. Itálie
Poznejte krásy Itálie v jarním i letním období vč. ubytování ve 4*hotelu
Sluníčko, teplé květnové a červnové termíny, průvodce a nadstandardní ubytování včetně snídaně. Dopřejte si 4 nezapomenutelné dny v ŘÍMĚ, VATIKÁNU a FLORENCII.
Sleva byla již ukončena, ale mohlo by vás také zajímat: Itálie

Poznejte krásy Itálie v jarním i letním období vč. ubytování ve 4*hotelu

-40 %
Poznejte krásy Itálie v jarním i letním období vč. ubytování ve 4*hotelu
nabídka byla ukončena
dosud zakoupilo 36 zákazníků
zakoupením získáte 60 kreditů na další nákup

Platnost voucheru

Od dnes do 29. 6. 2014

Kde uplatnit voucher

Alexandr Coufalík
Poděbradova 580
Brno – Modřice
664 42

www.expressbus.cz
Telefon: +420 776 776 156
E-mail:  coufalik@expressbus.cz

Kde ověřit volné místo a provést rezervaci

Můžete oslovit přímo ubytovací zařízení nebo napsat na podpora@slevoteka.cz.
Pro ověření termínu uveďte: požadovaný termín, počet dospělých osob, počet dětí a jejich věk a název hotelu či penzionu.
Pro rezervaci: požadovaný termín, číslo voucheru, počet dospělých osob, počet dětí a jejich věk, jména ubytovaných a telefonický kontakt.

Poznejte dvě historicky nejvýznamnější města Itálie

Řím – věčné město, ke kterému se vždy upínaly a stále upínají oči celého světa, které má požehnání být metropolí papežů, kde se snoubí antické památky s moderní civilizací a Florencie – kolébka renesance, kde žil a tvořil Leonardo da Vinci, ve kterém Michelangelo postavil sochu Davida… poznejte tato úžasná místa na vlastní kůži - rozhodně na ně budete ještě dlouho vzpomínat!

Cesta pohodlným autobusem a nadstandartní ubytování

Zájezd se koná v termínech 1. - 4.5. 2014, 5. - 8.6. 2014 a 26. - 29.6. 2014 a je jen na Vás, který si vyberete. Nezapomeňte si však v čas místa rezervovat.

Doprava je zajištěna pohodlným autobusemJe připraveno 5 nástupních míst - Brna, Jihlavy, Prahy a Plzně a Rozvadova. Služba průvodce Vám bude po celou dobu zájezdu k dispozici.

Po celém dni pobíhání po městě ocení nejen Vaše unavené nohy komfort, který nabídne 4* hotel.

Všechny cesty vedou do Říma

Řím jistě znáte, ale už jste se nechaly omámit jeho kouzlem na vlastní oči? Navštivte dějiště významných historických událostí, plné památek, dobrého jídla a kávy. S historií se tu potkáte na každém kroku, žádné jiné město na světě nenabízí tolik pamětihodností jako Řím.

Impozantní antickou architekturu budete moci obdivovat na každém kroku - koloseum, kde se sehrálo mnoho gladiátorských zápasů, Pantheon, chrám zasvěcený všem bohům, postavený v dávných dobách Římany. Po stopách historie se můžete vydat i do Forum Romanum, které bývalo centrem veřejného dění.

Vidět Fontánu di Trevi je cílem každého návštěvníka Říma. Legenda tvrdí, že když do fontány vhodíte minci, v budoucnu se tam opět vrátíte. Jiná báje zase praví, že když do fontány vhodíte minci, naleznete v Římě svou pravou lásku, a když vhodíte další, budete mít v Římě také šťastnou svatbu. Zkusíte to taky?
 
Chcete poznat, Řím i jinak, než jen obdivováním památek? Ochutnejte vyhlášené italské speciality - pizzu pečenou na plechu, italskou zmrzlinu, kupte si víno, parmazán, pravé italské těstoviny. Řím má jedinečnou atmosféru, kterou dokreslují malá náměstíčka, kostely, fontány a úzké a zapadlé uličky.

Návštěva nejmenšího státu

K zájezdu do hlavního města Itálie bezpochyby patří i návštěva Vatikánu. Ten se totiž nachází uprostřed Říma a je od něj oddělen hradbami. K hlavním pamětihodnostem Vatikánu patří bazilika svatého Petra a fresky Michelangela v Sixtinské kapli. Navštívit můžete i Vatikánská muzea.

Florencie - romantika v mece renesančních umělců

Kouzlo historie a umění v tomto nádherném městě přetrvává po staletí. Díky dnešní nabídce se tam můžete vydat i Vy a jedinečnou atmosféru zažít na vlastní kůži!

Poznejte katedrálu Santa Maria del Fiore, která je nejdůležitějším chrámem celé Florencie,  Santa Croce je slavnou baziliku, kde mají náhrobek například Michelangelo Buonarroti, Leonardo Bruni, Galileo Galilei a další. Nesmí Vám uniknout ani Piazzale Michelangelo, náměstí s kopií sochy Davida, ze kterého je nádherný rozhled na celou Florencii. 

Ponte Vecchio je nejstarším a také nejznámějším mostem ve Florencii, jehož návštěvu si nesmíte nechat ujít. Byl postavený roku 1345 a na jeho třech obloucích můžete navštívit řadu zlatnických obchůdků. Nedaleko mostu se nachází Galeria degli Uffizi a je to největší italská galerie, která obsahuje skutečné umělecké poklady a i díky tomu se řadí mezi nejzajímavější galerie světa.
 

Kompletní program zájezdu

1. den:

 • Odjezd v odpoledních hodinách, noční přejezd do Říma.

2. den:

 • Ráno příjezd do Říma.
 • Prohlédnete si Koloseum, Forum Romanum, Lateránské náměstí s bazilikou a Svatými schody, chrám sv. Petra v řetězech, Benátské náměstí s pomníkem Viktora Emmanuela I, Kapitol. Neunikne Vám ani náměstí Navona, Pantheon, Fontána di Trevi, Španělské schody a Andělský hrad. Navštívíme také náměstí sv. Petra ve Vatikánu a slavný chrám sv. Petra
 • Zájemci také mohou navštívit Koloseum za 12 EUR nebo Vatikánská muzea za 16 EUR.
 • Ve večerních hodinách příjezd do hotelu.

3. den:

 • V ranních hodinách odjezd do Florencie – asi 250 km. Prohlídka náměstí Signoria s Michelangelovou sochou Davida, středověkým Palazzo Vecchio, Neptunovou fontánou a jezdeckou sochou Cosima. Dále jeden z nejstarších kostelů ve Florencii, kostel San Lorenzo s Medicejskou kaplí a hrobkami rodiny Medici, gotický Dóm St. Maria del Fiore s renesanční kopulí, kampanilou a baptisteriem, most Ponte Vecchio (most zlatníků).
 • Zájemci mohou navštívit Dóm s baptistériem a kampanilou za 10,5 EUR, Galerii Uffizzi za 14,25 EUR, Galerii Akademia za 14,25 EUR nebo Galerii moderního umění v paláci Pitti za 16 EUR.
 • Ve večerních hodinách odjezd zpět do ČR.

4. den:

 • návrat v poledních hodinách zpět do ČR.

Doplňující informace

 • Kupón je možné uplatnit v termínu zájezdu 1. - 4.5. 2014, 5. - 8.6. 2014 a 26. - 29.6. 2014
 • Pro registraci účastníků zájezdu se zaregistrujte na adrese www.zajezd.expressbus.cz.
 • Následně uzavřete s CA cestovní smlouvu. Po obdržení cestovní smlouvy je nutné ji do 3 dnů zaslat podepsanou zpět do CA. Podpisem souhlasíte se storno podmínkami CA.
 • Zájezd zajišťuje CA Expressbus s dlouholetou tradicí a zkušeností ve spolupráci s CK Metal.
 • Cena zahrnuje dopravu klimatizovaným autobusem, ubytování ve 4*hotelu včetně snídaně, průvodce a pojištění CK proti úpadku
 • Cena nezahrnuje cestovní pojištění, dopravu po městech (vlak a metro), vstupy do muzeí a památek.
 • Časy a nástupní místa:
  • Odjezd z Brna 8:00 (Janáčkovo divadlo)
  • Odjezd z Jihlavy v 9:45 (dálnice čerpací stanice OMV Pávov)
  • Odjezd z Prahy v 11:00 (v Praze na kruhovém objezdu u Kongresového centra tzv. Pankrácké náměstí)
  • Odjezd z Plzně v 12:30 (parkoviště autobusové nádraží)
  • Odjezd ze Svaté Kateřiny, Rozvadov v 13.30 hod.
 • Při naplnění více jak 35 cestujících z Brna, jede autobus přímo v 13 hod. od Janáčkova divadla.
 • Více informací na www.expressbus.cz.
nabídka byla ukončena