515 550 650 (Po-Pá, 8-18)
Oblíbené 0
 1. Slevoteka.cz
 2. Zájezdy
 3. Itálie
Poznávací zájezd do severní Itálie pro JEDNOHO na 4 dny
Poznávací zájezd do severní Itálie pro JEDNOHO na 4 dny. Benátky, Padova, Verona, Lago di Garda se všemi krásami, které můžou tato místa nabídnout! Služby průvodce po celou dobu zájezdu, doprava autobusem a možných 10 nástupních míst.
Sleva byla již ukončena, ale mohlo by vás také zajímat: Itálie

Poznávací zájezd do severní Itálie pro JEDNOHO na 4 dny

-40 %
Poznávací zájezd do severní Itálie pro JEDNOHO na 4 dny
nabídka byla ukončena
zakoupením získáte 60 kreditů na další nákup

Platnost voucheru

Od dnes do 12. 5. 2013

Kde uplatnit voucher

e-click travel s.r.o.
Štěpánská 704/61
110 00 Praha 1

www. e-clicktravel.cz
Tel: 734 281 453
E-mail: info@e-clicktravel.cz

Kde ověřit volné místo a provést rezervaci

Můžete oslovit přímo ubytovací zařízení nebo napsat na podpora@slevoteka.cz.
Pro ověření termínu uveďte: požadovaný termín, počet dospělých osob, počet dětí a jejich věk a název hotelu či penzionu.
Pro rezervaci: požadovaný termín, číslo voucheru, počet dospělých osob, počet dětí a jejich věk, jména ubytovaných a telefonický kontakt.

Poznávací zájezd po krásách severní Itálie

Severní Itálie má hodně co nabídnout. Je to místo plné slavných památek, které ovlivnily celou Evropu. Je zde rozhodně co obdivovat. Itálie je ale i země proslavená svou neopakovatelnou atmosférou, vůní dobré kávy, místními specialitami... poznejte tato úžasná místa na vlastní kůži - rozhodně na ně budete ještě dlouho vzpomínat!

Cesta pohodlným autobusem s CK E-click travel

Zájezd se koná v termínech 18.4. - 21. 4. 2013 (vyprodáno) nebo 9. 5. - 12. 5. 2013 podle Vašeho výběru. Nezapomeňte si však v čas místa rezervovat. Na cestu se vydáte s oblíbenou CK E-click travel.

Doprava je zajištěna pohodlným autobusem. Je připraveno 5 hlavních nástupních míst (Praha, Humpolec, Jihlava, Velké Meziříčí, Brno) a 5 dalších zajištěných svozem s příplatkem (Hradec Králové, Mladá Boleslav, Pardubice, Olomouc, Prostějov). Služba průvodce Vám bude po celou dobu zájezdu k dispozici.

Benátky - město na laguně

Kdo by neznal světoznámé město na laguně. Romantické město kanálů a historické město muzeí a památek. Stojí zde okázalé kostely, paláce z mramoru a kamene. Celé město zkrášlují gondoly plující romantickými vodními kanály.

Piazza San Marco je jediným náměstím Benátek. Můžete zde například spatřit krásnou Baziliku sv. Marka (Basilica di San Marco) a Dóžecí palác.

Basilica di San Marco je hlavním místem, které byste neměli v Benátkách opominout. Tento kostel v sobě ukrývá velké umělecké bohatství, směsici několika slohů s úchvatnými mozaikami doplňující interiér. Za svých časů zde byli přijímáni papežové, princové a hlavy různých států.


Uvidíte také Dóžecí palác, který byl nejen domovem dóžete a jeho rodiny, ale také sídlem vlády. Toto sídlo, kde zasedala Velká rada a Senát bylo postaveno ve 12. stol. Těšte se na pohled na Ponte di Rialto. Tento most  spojuje městské části San Marco a San Polo a je podpírán 12 000 kůly. Dříve byl tento most skutečným obchodním centrem, dnes zde naleznete zejména stánky se suvenýry.

Další zastávka: Padova

Padova je to starobylé univerzitní a navíc poutní město které si do dnešních dnů uchovalo svůj rušný život. Milovníci umění navíc vědí o mimořádné místní vzácnosti: kapli Scrovegni a bazilice di Sant'Antonio.

Bazilika di Sant'Antonio je celá postavená z cihel v podivné kombinaci byzantského, benátského, románského a gotického slohu. Tři velké lodě jsou naplněny uměleckými díly. Mezi to nejlepší patří oltáře od sochaře Donatella. Pamatujte, že bazilika je poutní místo - bez vhodného oblečení (tedy zahalených ramen a delších nohavic či sukně) vás dovnitř nepustí.

V Padově Vás také uchvátí pohled na Kapli Scrovegni. Tuto malou kapli dal postavit roku 1303  Enrico Scroveni, protože chtěl zachránit svého zemřelého otce před peklem. Jeho otec byl totiž lichvář. Stěny pokryl  freskami florentský malíř Giotto a ovlivnil jimi celý další průběh dějin umění.

Zamilovaná Verona

Město Romea a Julie, milenců veronských. Město antických památek a živé obchodní středisko. 

Při prohlídce města nenechají ujít místa spojená s Shakespearovým dílem. Nejznámějším z nich je Casa di Giulietta, kde je na dvoře balkon, na který se Romeo šplhal za Julií a také socha samotné Julie. Podle pověsti ten, kdo sáhne soše na pravé ňadro, bude mít štěstí v lásce, proto je tato část již velmi oblýskaná. Celý dvůr je zaplněn milostnými vzkazy, které tu turisté zanechávají.

Největší italské jezero - Lago di Garda

Jezero Lago di Garda se rozprostírá na pomezí Alp a Pádské nížiny a je to největší italské jezero. Na jezeře je  možno spatřit bezpočet ostrůvků, mezi nejznámější patří Isola del Garda, San Biagio, Trimelone a Sogno.

Kompletní program zájezdu

1. den (čtvrtek):

 • odjezd ve večerních hodinách, noční přejezd do Itálie s potřebnými zastávkami

2. den (pátek):

 • ráno příjezd do městečka Punta Sabbioni. Jízda lodí do přístaviště San Marco v Benátkách
 • v Benátkách projížďka loďkou (vaporetti) po kanálu Canal Grande, který je lemován krásnými paláci a kostely. Procházka půvabnými uličkami Benátek v okolí mostu Rialto, zastavení na náměstí Sv. Marka – možnost návštěvy Baziliky Sv. Marka - Basilica di San Marco. Volný čas na individuální zájmy u Dóžecího paláce - Palazzo Ducale a zvonice Campanile.
 • návrat lodí z Benátek do Punta Sabbioni a odjezd autokarem do místa ubytování (Lido di Jesolo)
 • ubytování, volný program

3. den (sobota):

 • ráno po snídani odjezd do města Padova. Prohlídka tohoto starobylého univerzitního města s nejstarší univerzitou v Itálii založenou v roce 1222. Prohlédnete si kapli Scrovegni a baziliku di Sant' Antonio, Palazzo della Ragione, Náměstí Prato della Valle. Po prohlídce Padovy odjezd do města Verona s půvabným starobylým centrem, kde se dochovalo mnoho římských památek (např. římský amfiteátr z r. 30 po Kristu) a také mnoho památek ze středověku. Zastavení u Juliina balkonu, pod kterým jí Romeo vyznával lásku. V pozdních odpoledních hodinách přejezd k Lago di Garda, které je největším italským jezerem co do vodní plochy, tak i objemu vody .
 • večer odjezd zpět do České republiky, noční přejezd s potřebnými zastávkami

4. den (neděle):

 • návrat v ranních hodinách zpět do ČR

 


Doplňující informace

 • Zájezd bude realizován v termínu
  • 18.4. - 21. 4. 2013 (vyprodáno)
  •  9. 5. - 12. 5. 2013 (50 volných míst)
 • Do 48 hodin po zakoupení voucheru  je nutné vouchery proměnit na cestovní smlouvu na stránkách CK e-click travel: www. e-clicktravel.cz. Vyberte si zakoupený zájezd, vyberte zakoupený termín a pak klikněte na odkaz „nezávazná objednávka“, kde vyplníte kompletně své údaje a nakonec dáte odeslat. CK Vám pak na základě vyplněného formuláře pošle cestovní smlouvu. V případě komplikací kontaktuje CK.
 • E-mail: info@e-clicktravel.cz a tel: 734 281 453.
 • Nástupní místa:
  • bez příplatku: Praha, Humpolec, Jihlava, Velké Meziříčí, Brno
  • s příplatkem 350 Kč: Hradec Králové, Mladá Boleslav, Pardubice, Olomouc, Prostějov (minimální počet osob rpo svoz je 15 osob, pokud se tento počet nenaplní, má CK právo změnit místo odjezdu na Praha nebo Brno.
 • Cena zahrnuje:
  • doprava zájezdovým autokarem - klimatizace, kávovar, lednička, video, prodej nápojů
  • 1x ubytování se snídaní v hotelu 3* ve dvou a třílůžkových pokojích se soc. zařízením
  • služba průvodce po celou dobu zájezdu
  • pojištění CK proti úpadku
 • Cena nezahrnuje:
  • komplexní cestovní pojištění vč. léčebných výloh, úrazové pojištění, pojištění zavazadel a pojištění odpovědnosti za způsobenou škodu,
  • vstupné do navštívených objektů a jízdy lodí (cca 25 EUR - 35 EUR)
 • V případě, že se v daném termínu zájezd nenaplní, cestovní kancelář si vyhrazuje právo nabídnout klientovi zdarma nejbližší možný termín, nebo vrátit peníze. Zájezd se uskuteční při minimálním počtu 35 osob na každý z termínů.
 • Více informací na www. e-clicktravel.cz.
nabídka byla ukončena